Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - duch - 21.03.2023

oczywiście , jak tylko wystawimy do sprzedaży chcemy rozdać 50 sampli


RE: Duch.store - Temat główny - Bam - 21.03.2023

to się pisze bo jeszcze przed wypłatą jesten Big Grin Smile


RE: Duch.store - Temat główny - sebekx9 - 21.03.2023

Też chętnie bym zrobił recenzje alfy Smile
duch 
A co z tym pcp, 2cb itd ?


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 21.03.2023

spokojnie wszystko powoli zacznie sie pojawiać , nie przeskoczę nie których barier. Aż żałuje że to napisałem wcześniej.
Będzie - kwestia czasu.


RE: Duch.store - Temat główny - PUDZILLA - 21.03.2023

odebralem zamowienie, pakowanie to jest potęga, nie wiedziałem takiego czegoś od dawien dawna, czas wysylki tez wielki plus, widac ze ekipa zakasa rekawy i nie proznuje

klony apteczne i 3cmc, niestety chlora recenzja odemnie nie wpadnie, ale wezme szczura do pomocy


RE: Duch.store - Temat główny - Johny981 - 21.03.2023

Pierwsze zamówienie zlozylem u ducha i mogę śmiało polecic ducha . Rakieta doleciała bardzo szybko kontakt wzorowy . A 3 cmc na najwyższym poziomie


RE: Duch.store - Temat główny - xumbo - 22.03.2023

Oj wyczekuje się tej alfy, przede wszystkim dlatego, że oczekiwania są bardzo wysokie, zważywszy jakim świetnym sortem okazało się 3cmc.


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 22.03.2023

Zacznij myśleć pozytywnie. Pozytywne myślenie powoduje pozytywne skutki, a każdy problem ma rozwiązanie


Witam z rana ,   
- jak coś to jestem na mailu 

duch.store@proton.me
duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - PUDZILLA - 22.03.2023

(21.03.2023, 17:59)PUDZILLA napisał(a): odebralem zamowienie, pakowanie to jest potęga, nie wiedziałem takiego czegoś od dawien dawna, czas wysylki tez wielki plus, widac ze ekipa zakasa rekawy i nie proznuje

klony apteczne i 3cmc, niestety chlora recenzja odemnie nie wpadnie, ale wezme szczura do pomocy

dopiszę do tego posta, otrzymałem pakowanie to za 12zł, nie ma chuja zeby ktoś ogarnął co tam jest, pełna profeska, takich bajerów na rodzimej scenie brakuje, 12zł a zaskoczenie nie małe


ciężko się odzywaczić do bagów w kopertach Podobno kultowa
(22.03.2023, 05:14)xumbo napisał(a): Oj wyczekuje się tej alfy, przede wszystkim dlatego, że oczekiwania są bardzo wysokie, zważywszy jakim świetnym sortem okazało się 3cmc.

pamiętaj, że Escobar ma PVP, ja mam szczura, ktory stestował 0.2 pvp od esco czwartego dnia ciągu, jego schizy brzmiały jak scenariusz to filmu parapsychologicznego Podobno kultowa


też skuszę się na alfe, bedzie wielkie porownanie pvp z pihp Podobno kultowa


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 22.03.2023

na dziś spadam 

duch