Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - xumbo - 25.03.2023

Ależ sklep robi już na początku robotę, oby tak dalej i mamy najlepszy vendora. Smile


RE: Duch.store - Temat główny - Bam - 25.03.2023

duch no moim zdaniem kto nie zostawi opini to chyba tylko jakis lamus a tu takich raczej nie powinno byc...
na sam widok tak ladnej skalistej alfy i nepa tak pieknie blyszczacego no grzech nie zostawic opinii.
ja stawiam ze bedzie to I klasa jakosci Smile
Opinie i nie tylko swoje bo ja napewno kogos z przyjaciół tego najlepszego ziomka ktory to to co warte grzechu lubi jak gwiazdy na niebie Smile wezme pod uwage jego słowo też Smile


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 25.03.2023

hmm ! UWAGA ! - koniec sampli ! nie ma więcej Smile

i tak już przesadziłem 67 !

sama wysyłka bedzie kosztowac grubo ponad 1ooo zł

a gdzie reszta Smile

duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - fiodor - 25.03.2023

duch to jak do tej pory klasa jakiej dawno nie miał żaden vendor. Nie dość, że żadnych uwag od ani 1 osoby odnośnie kontaktu, przesyłki, pakowania to jeszcze każdy produkt nowo wprowadzany można przetestować dzięki chojnosci vendora czyli sampli. 
Ojj nie spodziewałem się już w tych czasach takiego podejścia do klienta, niech cała reszta bierze przykład, a Mistrz duch  podąża do dalej wyznaczona przez siebie droga, a wszyscy będziemy szczęśliwi !  Cool


RE: Duch.store - Temat główny - Beeniepatu - 25.03.2023

Wazna kwestia do zaznaczenia tutaj fiodor - zadnej uwagi w/w przez Ciebie aspektach, gdzie nie ma zadnej co do tego cenzury. Warto to zaznaczyc bo samo otrzymanie sampla nie zobowiazuje w zadnym wypadku do wystawienia dobrej opinii. Mamy tu osoby rzetelne, ktore nie boja sie powiedziec o brakach, bledach. Nawet jak temat za darmo. To mowi wiele o tym, na jakim poziomie jest duch


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 27.03.2023

Żyje się tylko raz, ale jeśli żyjesz dobrze, ten raz wystarczy.



Witam z rana ,   
- jak coś to jestem na mailu 



duch.store@proton.me
duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - Czeslawo - 27.03.2023

Kontakt z duch  rewelacja, pierwszy raz się mi zdarzyło, żeby Vendor wyprzedził mojego mail.  

------------    Uwaga - duch  czyta w myślach !  Smile     -------------


RE: Duch.store - Temat główny - xumbo - 27.03.2023

To prawda, kontakt świetny, błyskawiczna wysyłka. 3cmc najlepsze jakie dano mi było spróbować. Zamówiłem trochę trojeczki, a w próbkach otrzymam alfe i nepa. Świetny sklep.


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 27.03.2023

Na dziś spadam , jutro oczywiście jak zwykle od rana pod mailem.

------------

I chciałbym dodać
rozdajemy sample po to aby każdy wyrobił sobie opinie jak działamy , jakiej jakości są RC, jaki kontakt z klientem , itd
oczywiście bardzo chcemy i jesteśmy za to wdzięczni aby wszyscy co otrzymali darmowe próbki , aby dali opinie na forum i na naszej stronce/
Ale zaczeli do nas pisać i oferować pisanie opinii pod fałszywymi nickami i wielokrotnie , 
nie o to nam chodzi  !
nie potrzebujemy fałszywych opinii .
Takie opinie potrzebują oszuści , my działamy perfekcyjnie , nie chcemy oszukiwać, chcemy aby klient był naprawdę zadowolony z naszych usług
A więc tak informuję ludzi którzy będą chcieli nam oferować takie opinie, - NIE nie chcemy takich opinii.
Chcemy rzetelną -prawdziwą opinie - ! , staramy się z całych sił aby zadowolić naszego klienta.
Dlatego jestem przekonany że większość będzie zadowolona , pisze wiekszość , bo każdemu nie dogodzisz .

PZDR - duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - xumbo - 27.03.2023

Emka&trawa jebnik, usunąłem swój post. Towar sam się obroni robisz robotę bro, zajebiscie ze o tym piszesz i nic nie ukrywasz. Klasa, pozdro Duchu.