Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - Maniek - 31.03.2023

duch Napisałem do Ciebie PW z notką. Pozdro


RE: Duch.store - Temat główny - PUDZILLA - 31.03.2023

(31.03.2023, 17:44)duch napisał(a): na dziś spadam , oczywiście w weekend bede wpadał zobaczyc co się dzieje na dopal

i jeszcze chciałbym ogłosić promocje 

zolpidem belbien
lorazepam
rivotril
bromazepam
bensedin
130zł na 90 zł

i tramal przecena z 280 zł na 150 zł  Smile
prawda, ceny jak na polskie byly ciut zawyżone, no cena krzyży i to 20 szt za 130zł, na cebulce taniej, a na miescie jak ma sie kontakty to po 5-6dych dostaniesz. 


super promocja, a DHC też stanieje Podobno kultowa? dwie paki za cos 2-3x mocniejszego od kodeiny to nie interes panie Podobno kultowa


RE: Duch.store - Temat główny - Nieświadomka - 31.03.2023

Potwierdzam otrzymanie paczki w której znalazły się sample 3CMC i NEP Wink

Testy na 90% w przyszłym tygodniu i wówczas zostanie wystawiona opinia dotycząca tych produktów. Na pierwszy rzut oka zapowiada się ładnie. Ładunek odebrany zaraz na początku tygodnia, ale dopiero dzisiaj byłem w stanie sprawdzić zawartość. 

Jeszcze raz dzięki duch 

Udanego weekendu Wink


RE: Duch.store - Temat główny - ProducentRC - 01.04.2023

Kontakt fenomenalny, dostawa jeszcze lepsza niż kontakt (myślałem że słoń jest w tej kwestii mistrzem ale mamy nowego pretendenta w tej kwestii) nep zajebisty jak dla mnie ale alfie czegoś brakuje, może mam zbyt wygórowane wymagania co do niej, ale zapadły mi w pamięć sorty Escobara i długo w niej pozostaną, ale ogólna moja ocena jest bardzo dobra bo po tych substancjach przemyślałem różne kwestie i postanowiłem zmienić tryb życia zanim może być już za późno, na razie robie sobie przerwę cały kwiecień od narkotyków tylko skun i piwo, narazie tylko takie cel sobie wyznaczyłem żeby móc je łatwo zrealizować, później będę sobie inne bardziej ambitne cele wyznaczał bo wiem że przerwa 1 miesiąc to nic nadzwyczajnego, ale do większych celów trzeba dochodzić małymi krokami, bo wiem że gdybym postanowił sobie rok przerwy od razu od RC, mogłyby mnie problemy przytłoczyć i w końcu bym się poddał i wrócił do RC a jak łatwe cele do realizacji sobie wyznacze będę czuł się lepiej je realizując i wyznaczając sobie nowe kolejne cele do realizacji i motywując się tym że udało mi się poprzednie założenia osiągnąć będę starał się od tego odbić przynajmniej w moim przypadku, kontaktu z osobami które w tym siedzą nie zamierzam urywać bo pewne osoby dużo dla mnie znaczą a może jeszcze same postanowią się od tego wyrwać.
Dzięki duch  gdyby nie te sample nie doszedł bym do takich wniosków.
Uważajcie na siebie i swoje zdrowie psychiczne, pamiętacie że lepiej skoczyć za wcześnie z RC niż zbyt późno i musieć żyć z chorobą psychiczną do końca życia, u mnie jeszcze bylo wszystko w porządku ale u znajomych pojawiły się schizofrenia, paranoję, urojenia, nowotwory, nie chcę podzielić ich losu tylko odstawić to kiedy jeszcze jestem zdrowy, wam też życzę żebyście odkryli sens życia bez RC zanim powstaną u was zmiany których nie da się odwrócić


RE: Duch.store - Temat główny - xumbo - 02.04.2023

Vendor to po prostu klasa! Dopiero się pojawił na salonach, a już jest czołówka. Dobre ceny, świetny kontakt, dobry stehealt i dobra jakość substancji. 
Osobiście zakochałem się w tym nepie i tak jak nigdy nie vapowalem tak teraz to będzie moja jedyna droga podania. Może się jakoś uda i zamówię 3g na święta. 
Szanujcie tego vendora, bo lepszego i konkretniejszego chyba nie znajdziecie.


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 03.04.2023

Plan na poniedziałek: pij kawę, bądź niesamowity, ignoruj negatywność.






Witam z rana w poniedziałek  ,   - jak coś to jestem na mailu  [Obrazek: smile.png] 



duch.store@proton.me
duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 03.04.2023

wysłaliśmy ostatnio ponad 67 sampli , fajnie by było gdyby chociaż 30 opinii się pokazało Smile
Proszę o dawanie opinii także na naszej stronce - dzięki Smile

https://duch.store/co-u-nas-co-nowego-opinie-klientow/
pzdr 

duch


RE: Duch.store - Temat główny - xumbo - 03.04.2023

Nie wiedziałem że na stronie też można coś wrzucić, niebawem się za to zabiorę, aby obiad po pracy zjeść.
Ja właśnie zamówiłem 3g nepa na święta. Poproszę o scalenie posta.
Musze po pracy wskoczyć do jakieś trafiki i kupić niezbędne rzeczy do vapo.


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 04.04.2023

wojna rujnuje , zgoda buduje Smile


Witam z rana w poniedziałek  ,   - jak coś to jestem na mailu  [Obrazek: smile.png] 



duch.store@proton.me
duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - xumbo - 04.04.2023

Duszku dzisiaj wtorek mamy Big Grin