Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - mati54 - 12.04.2023

Duszek wciaz w formie jak wysyla ubera to zawsze blacka ! Paczuszka z apetyczna trojeczka juz na salonach, a owy allegrowicz jak pisal czesciej od tesciowej tak wciaz wypisuje i dba o swoich klientow ! 
BRAWO duch  !!!!!!!!!!


RE: Duch.store - Temat główny - daberhere - 13.04.2023

Jak doszla od  duch 1 paczuszka,po otworzeniu wlecialo 2 zamowienie i tak sie ciagnie z 6 7 transakcji wykonanych perfekcyjnie.Kontakt!-11/10   Odczynniki/opio/benzo-10/10   Czas dostawy-better than allegro smart <3 pzdr ghost


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 13.04.2023

Kiedy słowa zawodzą, muzyka mówi

Witam z rana   ,   -
 jak coś to jestem na mailu  [Obrazek: smile.png] 



duch.store@proton.me
duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - Jego Zajebistość - 13.04.2023

Siema, chciałem kupić po 10 opakowań kilku leków i poważka nie ma żadnych rabatów przy większych ilościach? Lek przykładowo 150. 10 opakowań 1500?
Nie było tematu. Doczytałem żeby się kontaktować i dogadywać, liczniki na stronie nie są wyznacznikami. Z fartem!


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 13.04.2023

(13.04.2023, 18:49)Jego Zajebistość napisał(a): Siema, chciałem kupić po 10 opakowań kilku leków i poważka nie ma żadnych rabatów przy większych ilościach? Lek przykładowo 150. 10 opakowań 1500?

Nie było tematu. Doczytałem żeby się kontaktować i dogadywać, liczniki na stronie nie są wyznacznikami. Z fartem!

pisz na maila , a przy niektórych lakach masz napisane 10 box cena , 30 box cena , 100 box cena , 1000 box cena
ale najlepiej to napisać na maila - na pewno się dogadamy Smile


duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 14.04.2023

Witam z rana   ,   -
 jak coś to jestem na mailu  [Obrazek: smile.png] 



duch.store@proton.me
duch.store


RE: Duch.store - Temat główny - Jego Zajebistość - 14.04.2023

Dziękuję szczerze za odpowiedź, jednak wciąż nie mogę znaleźć tych "box'ów". Chyba, że to nie tyczy się wszystkich leków...
[Obrazek: IMG-20230414-083130.jpg]


Polak mądry po szkodzie. Hehe. Wziąłem pierwszy lek z grupy benzodiazepin i na samym dole widnieją "box'y". Widać celuję nie w te leki. Peszek. Proszę wybaczyć zamieszanie. 
Swoją drogą bardzo okazyjne ceny w tych "box'ach". Z fartem! 


RE: Duch.store - Temat główny - xumbo - 14.04.2023

Jego Zajebistość  najlepiej wal bezpośrednio do Ducha na @. Wiadomość uzyskasz w parę min.


RE: Duch.store - Temat główny - xumbo - 14.04.2023

Złożyłem zamówienie na 3g nepa, 3g alfy pihp i paczkę alprazolamu 30x1mg Doświadczenie z benzo zerowe, a alprazolam mi polecil mój towarzysz, chodzi mi o zbicie lęków i stanu gdy po prostu przestymuluje swój organizm i pojawia się oni. No i przede wszystkim o wyłączenie stanu gdy czas będzie naglił do spania bo rano będzie czekała praca.
Beeniepatu PUDZILLA  uważacie, że dokonałem dobrego wyboru celując w alpre? Z góry dziękuję za odpowiedź.


RE: Duch.store - Temat główny - KiszczaK - 14.04.2023

Alpragen ma krutsze działanie lżejsze i na początek coś dla Ciebie.
Clonozepam 2 mg już twardsza liga obyś nie musiał dojść do zażywania tego benzo,ale ratują z opresji.