Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: duch.s***e - duch - 19.02.2023

Witam w Niedziele deszczowy dzień Smile jeszcze dziś rozdajemy próbki , jak ktoś jest chętny to śmiało piszcie. Jak coś jestem pod mailem i tu na dopal
duch.store@proton.me
duch.store


RE: duch.s***e - Lifeisbrutal - 19.02.2023

Kajabuza Wszystko sprawnie idzie,ale podbijanie wątku coś da?Nie wiem jak tutaj wygląda sprawa bo jestem dość krótko w porównaniu do Ciebie więc może i coś da.Oby tylko wszyscy wywiązali się z tego,że napiszą recke odnośnie danego leku jaki sobie wybrali a nie większość zniknie bez słowa zgarniając sample,zostawiając V bez pomocy.Działa to w dwie strony V wysyła sample a my mamy mu pomóc pisząc recke,zachęcić potencjalnych kupców później.Ale czas pokaże kto tutaj jest w porządku a kto leci w chuja🙂


RE: duch.s***e - Czeslawo - 19.02.2023

Lifeisbrutal oby się po raz kolejny nie okazało, że... life is brutal.  Smile

Obecnie ze swojej strony mogę potwierdzić, że kontakt z duch  = Top.


RE: duch.s***e - duch - 19.02.2023

(19.02.2023, 16:08)Czeslawo napisał(a): Lifeisbrutal oby się po raz kolejny nie okazało, że... life is brutal.  Smile

Obecnie ze swojej strony mogę potwierdzić, że kontakt z duch  = Top.

też znam życie , gdzie się człowiek nie ruszy to oszuści , 
my chcemy zarobić - nie oszukiwać !
chcemy zrobić sklep - może nie najlepszy bo to chyba ciężka sprawa będzie , 
ale żeby każdy wiedział że klient u nas jest najważniejszy ! 
-żeby zawsze otrzymał szybką odpowiedź,
-w przypadku problemów jakichkolwiek - pomóc i rozwiązać je najlepiej jak się da, żeby klient nie został sam 
-żeby klient nigdy nie tracił , w każdym przypadku straty (jak się pojawią) bierzemy na siebie ! Smile

próbki jeszcze dziś są , jak ktoś chcę pisać na maila , 
- jestem pod mailem

duch.store@proton.me

duch.store


RE: duch.s***e - Czeslawo - 19.02.2023

duch  bardzo podobają mi się Wasze założenia. Tylko im przyklasnąć. Exclamation Smile


RE: duch.s***e - duch - 20.02.2023

witam z rana , jak coś jestem pod mailem - pięknego dnia życzę Smile
duch.store@proton.me
duch.store


RE: duch.s***e - Inferno - 20.02.2023

(20.02.2023, 10:18)duch napisał(a): witam z rana , jak coś jestem pod mailem - pięknego dnia życzę Smile
duch.store@proton.me
duch.store

Kuurde, żeby taki aktywność i kontakt cały czas był Big Grin Czy po roku czy po 5 latach, oby Smile Również miłego Big Grin


RE: duch.s***e - ProducentRC - 20.02.2023

Pisałem 11/10 to jakiś gość (kaja) z neuronami w mózgu zdegadowanymi bardziej niż utleniający się mefedron 20 lat, widziałem od pierwszej wiadomości że sklep jest legitny... Takie coś sie wyczuwa jak się ma chociaż kilka IQ jeszcze w przetyranym mózgu, paka na miejscu czas lotu... Kurwa falcon wolniej ląduje niż tę gołębie... Benzo testowane, kamagra w odpowiednim momencie na zgonie w razie potrzeby Podobno kultowa Podobno kultowa
Polecam sklep, więcej opinii po subiektywnej ocenie z perspektywy czasu jak działają benzo. Wszystko wygląda na aptecznej zaplombowane, z pewnością nie wytwarzają ich sami tylko mają dobre dojście do źródła na lewo, szanuję,

oby biznes sie rozwijał i dobrym vendorom zawsze fart sprzyjał
Gdybym nie dostał to bym cię olał, mam ciekawsze rzeczy niż udowadnianie mitomanowi za którego uważa go 95% forum że jednak paczki latają i wszystko juz jest na miejscu a bromazepam ma moc 12mg pod żubra i jest ogień


RE: duch.s***e - PUDZILLA - 20.02.2023

krypto pedale ahahahahahhahaahaha


SAMPLE DOTARŁY

szkoda, ze tramadolu tyle co na ból głowy Podobno kultowa
[Obrazek: dc069359-5733-4876-ba64-2c91b4d86e0f.jpg]

juz mam triazolam pod językiem, fajna forma jego bo słodka jest powłoka a w srodku gorzki potwór, z wierzchu smakuje jak rolka

szkoda, że tak mało, chciałem napisać recenzję Podobno kultowa
kontakt jest pro
pakowanie jest wporządku, schludnie zapakowane, mozna bez lipy pobierać
ocena vendora 8/10, zapowiada się przewrót na naszym podwórku Podobno kultowa

czekam w huj na rcbenzo

dziekuje szanownemu sklepu za wyslanie probek, pozdro


RE: duch.s***e - duch - 20.02.2023

52 próbki rozdane fajnie by było zobaczyć teraz jakieś opinie. 
Pozdrawiamy duch.store