Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: Duch.store - Temat główny - Ciapek - 05.05.2023

duch  wzajemnie


RE: Duch.store - Temat główny - wwojtuss - 06.05.2023

dziekuje Ci bardzo duch za taki solidny gratis w paczce dla ekhm. znajomego z forum 
solidnie zesmy sie najedli, niektorzy przesadzili (kmwtw), niektorzy robili glupoty (kmwtw v2), ale koniec koncow najlepsza posiadowka w moim zyciu, a Ty sie do tego przyczyniles i to w niemalym stopniu!


RE: Duch.store - Temat główny - C84S - 06.05.2023

duch tobie też miłego Weekendu Big Grin Fajnie że jesteś Big Grin


RE: Duch.store - Temat główny - duch - 07.05.2023

witam, coś taka cisza Smile
pozdrawiam dopal   <<<<<<<<<<<<<  duch


RE: Duch.store - Temat główny - PUDZILLA - 07.05.2023

duch mogłeś darować ten tramal Podobno kultowa recka alfy wjedzie, jak odłączą mnie od kroplówek i do kompa dojdę, jak pisałem na mailu skurwysyn jak manson, ziomów tak przeorał, że sami siebie nie poznawali

bo tylko alfa mi została do zrecenzjonowania i chyba jako jedyny mam porównanie do apihp od esco, bo pamiętam tamte brązowo-przeźroczyste kryształki. Oba sorty wyśmienite, ale jeden z nich przypadł do gustu bardziej z profilu.


RE: Opioidy oraz inne - Temat ogólny duch.store - Lukas1985 - 07.05.2023

(03.05.2023, 17:33)xumbo napisał(a): Świetny sklep ma raptem 2 miesiące, a już jest najlepszy kontakt, którego nie ma nikt inny, szybka bezpieczna wysyłka i mocarne sorty. Do tej pory od czwartku się zbieram po alfie, zgubiłem bromazepa który był w paczce i strasznie przedobdmrzylem z alfa...
Sklep to absolutny top i polecam tutaj zakupy.
Proszę o przeniesienie do głównego działu.
Maniek @benniepatu

O panie. 2 miesiące i już taki pimp? U niektórych potrzeba naprawdę niewiele by wrzucali psalmy pochwalne. Sklep tak naprawdę mozna ocenić po 2 latach lub po pierwszych wpadkach.


RE: Duch.store - Temat główny - xumbo - 07.05.2023

Ale żaden sklep nie ma tak świetnej obsługi jak Duch. To, że sorty i logistykę ma na bardzo dobrym poziomie to swoją drogą, ale właśnie obsługa klienta to coś co przewyższa obecne sklepy i wyróżnia się na ich tle. Dla mnie to niekwestionowany nr 1 i odkad powstał zapatruje się tylko tutaj.


RE: Duch.store - Temat główny - Beeniepatu - 07.05.2023

Lukas1985  a to w handlu obowiazuje jakies 'vacatio legis'? Ze zadowolony klient moze dopiero opinie wystawic jak sklep bedzie np. mial roczna 'historie kredytowa'? 

Pozwol ludziom chwalic jak cos zasluguje na chwalenie. Jak bedzie trzeba zganic sklep, to wtedy zapytamy zadowolonych czy wciaz podtrzymuja swoj zachwyt 😎
Na ten moment, sklep obiektywnie dostarcza jedynie powodow do chwalenia: kontakt, sposob realizacji zamowien, czas realizacji i tematy apteczne, ktorych prozno szukac by byly tak latwo dostepne. Takze sklep zasluguje na to, by mowic, ze sie wyroznia.


RE: Duch.store - Temat główny - Lukas1985 - 07.05.2023

😅 pomiędzy tym, że się wyróżnia, że ma dobrą obsługę itd a topowac go od razu to dwie różne rzeczy. Za długo jestem na rynku, żeby się jarac ludźmi którzy działają kilka tygodni. A takich sklepów widziałem już setki. Sorry, że gaszę Wasz hurraoptymizm ale to się nazywa pragmatyzm.

Edit. W handlu durszlakami czy karna dla kotów nie ma vacatio legis ale w handlu nielegalami jest. Tzn to już zależy od klientów.


RE: Duch.store - Temat główny - Beeniepatu - 07.05.2023

Lukas1985 nie wiem po co dokonujesz rozroznien, skoro mechanizm dzialania wszedzie jest zawsze taki sam. Wszystko super a nagle bum. Jak z biurami podrozy...  Idac Twoim torem myslenia, nikt nigdy nie powinien pochwalic zadnego sklepu, bo moze sie okazac na koncu lipa. Takie ryzyko tej gry. A co do tego co widziales, to nie mam zadnych watpliwosci. No ale zauwaz, ze czas prowadzenia biznesu nie jest tu sprawa kluczowa. Cos moze istniec latami, a na koniec wychujac. Takze nikt nie wie co bedzie jutro. Ani Ty co wiesz co jest 5, ani Ci co chwala, ze Bog zeslal Ducha prawdziwego na ziemie 🙂

Zreszta, chwalic cos dobrego to mniejszy grzech, niz na chujowe mowic zloto, i celowo wpierdalac kogos na mine. A bedac w tym od lat, doskonale wiesz, ze to najwiekszy problem