Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: duch.s***e - PUDZILLA - 20.02.2023

(20.02.2023, 20:18)PUDZILLA napisał(a): nadmienie rowniez, ze jak na tak malutkie dawki (DLA MNIE!) to że

nie pamiętam tego wyzej Podobno kultowa

po 3mg alpry, 20mg nitrazepamu, 0.5mg triazolamu, 8mg klonazepamu, 5 browarach i 8 wiadrach konkretnego chama stracilem swiadomke na 1.5 godziny, podobno se kanapki robiłem i upierdolilem sobie ubrania Podobno kultowa


RE: duch.s***e - duch - 20.02.2023

ojojoj ! Smile pozdrawiam


RE: duch.s***e - Inferno - 21.02.2023

(20.02.2023, 23:03)PUDZILLA napisał(a): nie pamiętam tego wyzej Podobno kultowa

po 3mg alpry, 20mg nitrazepamu, 0.5mg triazolamu, 8mg klonazepamu, 5 browarach i 8 wiadrach konkretnego chama stracilem swiadomke na 1.5 godziny, podobno se kanapki robiłem i upierdolilem sobie ubrania Podobno kultowa

Ja kiedyś w spodniach na lewą stronę, bez koszulki w jednym bucie swoim drugim matki poszedłem po wino za 4.50zł do sklepu (tier, takie tanie wino) i chlałem na melinie z menelixami nie odzywając się do nich nic, 
tylko pijąc te wino i przepalając z gracją papieroskiem.
Obudziłem się w domu a wszystko słyszałem tylko z opowieści, na początku mówili mi znajomi, myślałem że sobie jaja robią i mnie wkrecają ale jak mi powiedziały takie osoby które wiedziałem, że nie żartują to już mi tak do śmiechu nie było.

xD
I właśnie podejrzewam, że ten test też by mógł się tak skończyć - ale tak się nie skończy, najpierw będzie faza taka żeby na niej napisać opinię do czego czuję się w chuj zobowiązany pobierając darmowe próbki.
Wiadomo, że nie będzie to nie wiadomo jaka opinia pod dany środek - bo jak przyjme alpre, clona i np. lexotan to ciężko będzie napisać działanie jednego z tych 3 a pewnie wleci jeszcze browarek Big Grin 
No ale każdy przecież wie, jak wyglądają opinię o benzo i jak one działają Big Grin Jak są głupoty nie do ładu i nie do składu napisane to wtedy chyba najbardziej można stwierdzić, że działa Big Grin 

No i czekamy na dział partnerski, wszystko ładnie będzie poukładane i do wszystkiego osobny temat a tutaj już trochę młyn się robi bo jak ktoś chce znaleźć coś cokolwiek to musi wszystko przewertować, każdą stronę Big Grin 
Pooozdro!! Big Grin (chyba przesadzam z tą emotką Big Grin )


RE: duch.s***e - PUDZILLA - 21.02.2023

(20.02.2023, 23:03)PUDZILLA napisał(a): nie pamiętam tego wyzej Podobno kultowa

po 3mg alpry, 20mg nitrazepamu, 0.5mg triazolamu, 8mg klonazepamu, 5 browarach i 8 wiadrach konkretnego chama stracilem swiadomke na 1.5 godziny, podobno se kanapki robiłem i upierdolilem sobie ubrania Podobno kultowa


zapomniałem dodać, że jeszcze poszedłem po 480mg kodeiny i po niej zasnąłem, pani w aptece sprzedała mi dwie paczki, bo wie, ze bardzo czesto ją odwiedzam Podobno kultowa


a no i te 100mg tramadolu też zarzuciłem

Inferno ja poprosiłem ducha o 10mg triazolamu, bo takie dawki dają mi wyraziste efekty, które mogę dokładnie opisać Podobno kultowa

a jak wstalem po 1.5h to jak nowonarodzony, pelen energii, a jak siadalem to zamulalem, chyba jeszcze koda trzymala

a przy benzo zamiast opisywac dzialanie, mozna wspominac akcje jakis sie na benzo odjebalo Podobno kultowa


RE: duch.s***e - Inferno - 21.02.2023

PUDZILLA bardzo mnie zaciekawiłeś tym triazolamem niby uspokajający a efekt uboczny to stymulacja, bezsenność.
U Ducha on jest w postaci Halcion 250mikrogram, czyli to jest 25mg? 

Chyba też to dorzucę do zamówionka - ale polecam zobaczyć stronę Ducha i po lewej jaka zakładeczka właśnie powstała Big Grin 
Nic tylko czekamy, jak dla mnie zapowiada się mój vendor nr1 gdzie wszystko będę brał jak już będzie uzupełnione w parę RC i chociaż Butinace Big Grin


RE: duch.s***e - duch - 21.02.2023

Witam z rana , kolejny deszczowy dzień Smile , próbek wysłaliśmy 53 a opinie 2-3 się pojawiły !
 Smile - pozdrawiam - jak coś to jestem na mailu 
duch.store@proton.me
duch.store


RE: duch.s***e - horsii - 21.02.2023

Inferno Triazolam pobudzający? Pierwsze słysze - nie wydaje mi się Podobno kultowa Triazolam wykorzystywany jest głównie jako hipnotyk. Benzo bardzo mocne ale krótko działające. Jeśli nie masz tolerancji to nie potrzebujesz od razu takiego silnego bydlaka, hipnotykiem jest również nitrazepam, słabszy ale tak jak mówię - bez tolerancji spokojnie spełni swoje zadanie.
Wszystkie benzodiazepiny jako tzw. objaw paradoksalny mają przeciwieństwo zrelaksowania, uspokojenia itd. - ale to jest odsetek tak mały i zdarza to się tak rzadko, że nie ma co rozkminiać. Zresztą to nie jest typowa stymulacja jakbys się naćpał stimami, tylko chodzi o pobudzenie wywołane przesadnym efektem przeciwlękowym, wiesz o co chodzi - korba odpierdala bo puszczają wszelkie hamulce.
1mg = 1000 mikrogramów (mcg), więc 250mcg to 0,25 mg.


RE: duch.s***e - Inferno - 21.02.2023

(21.02.2023, 10:58)horsii napisał(a): Inferno Triazolam pobudzający? Pierwsze słysze - nie wydaje mi się Podobno kultowa Triazolam wykorzystywany jest głównie jako hipnotyk. Benzo bardzo mocne ale krótko działające. Jeśli nie masz tolerancji to nie potrzebujesz od razu takiego silnego bydlaka, hipnotykiem jest również nitrazepam, słabszy ale tak jak mówię - bez tolerancji spokojnie spełni swoje zadanie.
Wszystkie benzodiazepiny jako tzw. objaw paradoksalny mają przeciwieństwo zrelaksowania, uspokojenia itd. - ale to jest odsetek tak mały i zdarza to się tak rzadko, że nie ma co rozkminiać. Zresztą to nie jest typowa stymulacja jakbys się naćpał stimami, tylko chodzi o pobudzenie wywołane przesadnym efektem przeciwlękowym, wiesz o co chodzi - korba odpierdala bo puszczają wszelkie hamulce.
1mg = 1000 mikrogramów (mcg), więc 250mcg to 0,25 mg.

Ooo nie mow ze napisales o Nitrazepamie mordeczko, ja tylko biore Nitrazepam, w wolnym czasie pokaze Wam jaki oltarz z opakowań od nitrazepamu mam na silownii i moje zapasy jakie mialem hehe
Na mnie nitrazepam działa tak pobudzająco jak bym zajebał kreche. Po 2-3 tabletkach od 6 rano do 19 wieczorem w pełnym słońcu na rybach siedzialem, bez browarow, bez picia tylko kawa byla w termosie. O 10-11 mialem sie zawinac a stwierdzilem ze jeszcze 5 min posiedze haha Czas leci jak pojebany. Taki bylem spalony, ze nie moglem sie polozyc, dostalem w domu maść, glownie bylo napisane na opakowaniu "MAŚĆ" posmarowalem sie Panowie na te oparzenia sloneczne a sie okazalo ze to masc rozgrzewająca panowie. Myslalem ze tego nie przezyje.

(21.02.2023, 09:50)duch napisał(a): Witam z rana , kolejny deszczowy dzień Smile , próbek wysłaliśmy 53 a opinie 2-3 się pojawiły !
 Smile - pozdrawiam - jak coś to jestem na mailu 
duch.store@proton.me
duch.store

Duchu kochany ja czekam na tego donosiciela na ulicy już 1.5h bo przewaznie 10-11 był, już mi nogi w dupe wchodzą xD


RE: duch.s***e - horsii - 21.02.2023

Inferno to widze że fan jednego z lepszych apteczniaków jesteś Podobno kultowa U mnie nitrazepam też w topce jest.
[Obrazek: ni.png][Obrazek: ni.png][Obrazek: ni.png][Obrazek: ni.png][Obrazek: ni.png]
Jak nitrazepam już nie usypia to ładuj triazolam - tylko pamiętaj że ma bardzo krótki czas półtrwania, jakieś 2-3h. Szkoda że nie ma Mogadonu 10mg. Podobno kultowa


RE: duch.s***e - duch - 21.02.2023

(21.02.2023, 11:45)Inferno napisał(a): Ooo nie mow ze napisales o Nitrazepamie mordeczko, ja tylko biore Nitrazepam, w wolnym czasie pokaze Wam jaki oltarz z opakowań od nitrazepamu mam na silownii i moje zapasy jakie mialem hehe
Na mnie nitrazepam działa tak pobudzająco jak bym zajebał kreche. Po 2-3 tabletkach od 6 rano do 19 wieczorem w pełnym słońcu na rybach siedzialem, bez browarow, bez picia tylko kawa byla w termosie. O 10-11 mialem sie zawinac a stwierdzilem ze jeszcze 5 min posiedze haha Czas leci jak pojebany. Taki bylem spalony, ze nie moglem sie polozyc, dostalem w domu maść, glownie bylo napisane na opakowaniu "MAŚĆ" posmarowalem sie Panowie na te oparzenia sloneczne a sie okazalo ze to masc rozgrzewająca panowie. Myslalem ze tego nie przezyje.


Duchu kochany ja czekam na tego donosiciela na ulicy już 1.5h bo przewaznie 10-11 był, już mi nogi w dupe wchodzą xD

zawsze tak jest jak się na coś czeka Smile