Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duch.store - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Duch.store - Temat główny (/showthread.php?tid=1933)



RE: duch.s***e - SztywnyMisza - 21.02.2023

Sklepik jak najbardziej legit Wink  kontakt 10/10 wysylka szybka bardzo 10/10 produkty  tez zajebistej jakosci prosilem o jedno dostalem wiele Smile szkoda ze tylko diazepamu nie dostalem ale nie prosilem o niego bo nawet nie zauwazylem ze jest dostepny


RE: duch.s***e - DissoEnjoyer - 21.02.2023

Witam moi drodzy, oraz drogi duch  Wink Postanowiłem częściowo zapełnić lukę w braku opisów waszych próbek (uratowaliście mnie nimi, dzięki wam za to), zapraszam więc do lektury:

1. Rivotril compresse (Klonazepam 2mg) 4 tabsy x 2 = 8 mg. Wygląd podobny do naszych, lecz z napisem
  z tyłu. W przeciwieństwie do naszych polskich TZF'ów, mentolowy posmak jest łagodniejszy.
  Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia bo zjadłem Podobno kultowa . Proszę wybaczyć za brak bardziej
  rozbudowanego opisu, bo jedyną różnicą jest tutaj mniej mentolowego posmaku w tabletce.
  Jest to najzwyklejszy klonazepam, ze wszystkimi jego cechami, jeżeli chodzi o działanie.
  Dobrze, że uzupełnił moją apteczkę Wink

Następny w kolejce: Lexotan, proszę bardzo - zdjęcie:


[Obrazek: 20230221-065733.jpg]



2. Lexotan (Bromazepam 3 mg) 2x3=6mg. Jak widać na zdjęciu - kolor łososiowo-różowawy. Przedziałka
  oraz, na rewersie kreseczka, i cyfra 3 (jak pewnie wydedukowaliście - ilość substancji
  aktywnej w tabletce Podobno kultowa ). Na początku myślałem, że smakują jak karton, lecz
  wyczuwalna jest słodycz, zupełnie jak w przypadku koloru Smile . Bardzo łatwo się
  rozpuszczają (czy raczej powiedziałbym - rozlatują). Polecam (przykazanie benzowraka)
  wrzucać pod jęzor, ale to chyba oczywistość dla ekspertów. Co do działania - nie miałem nigdy dużego doświadczenia z tą
  substancją (1 raz, lata temu), potrafię lecz odróżnić jedno benzo od drugiego. Mimo małej, jak na na moją tolerancję dawki - poczułem delikatne rozluźnienie, z delikatną domieszką charakterystycznej dla bromazepamu pluszowości. Najbardziej istotne, że okres półtrwania bromka to 10-20 h, więc skręt mi nie straszny Smile

3. Apaurin (Diazepam w dawce uwaga 10 MILIGRAMÓW) dostałem 4 tabletki, i wybaczcie, ale zostawiam ją na czarną godzinę. Mogę dopisać nieco więcej na temat, gdy będzie okazja zażyć to bóstwo, wśród aptecznych rolek. U nas relanium jest po 2 i 5 mg, więc dostaniecie max. 100 mg w paczce. W Apaurinie było by to 400 mg Heart

4. Kamagra Gold - sildenafil - jeszcze nie miałem okazji testować XD

Podsumowując tak wstępnie - troche próbek wpadło, i ja jestem zadowolony jak na darmowy samplepack. O Kamagrę nie prosiłem, ale kiedyś napewno się przyda hehe. Rozwijajcie się dalej, poszerzajcie ofertę - brakuje substancji z grupy dysocjantów, jakichś euforyków oraz mocniejszych opio.

Jak dla mnie bardzo dobry start duszku, JESTEM NA TAK !



RE: duch.s***e - Lifeisbrutal - 21.02.2023

Kamagra-Produkt bardzo wydajny lepszy niż te apteczne viagry.Czuć przypływ gorąca,parcie na seks jest i to duże.Ogólnie jestem bardzo zaskoczony działaniem.Nie ma czegoś takiego wytrysk i koniec tylko właśnie chwila przerwy i można robić kolejne podejście ile kto ma sił.Apteczne viagry zastosowałem z dwa trzy razy może w życiu.Działy w drugą stronę niestety orgazm i koniec zabawy.Jak ktoś ma drugą połówkę to na pewno będzie zadowolona.Moja była 👻❤️
Ogólnie działanie utrzymywało się tak do 4 godzin było takie totalne ciśnienie,później schodziło powoli
Także brać dopóki jest 

Dziękuję  duch za możliwość przetestowania 👻 Kolejne recki pojawią się na dniach


RE: duch.s***e - duch - 21.02.2023

ProducentRC 
PUDZILLA 
Lifeisbrutal
 C84S 
SztywnyMisza 
DissoEnjoyer


dziękuję za  feedback ! Smile 
duch.store


RE: duch.s***e - PUDZILLA - 21.02.2023

Inferno to nie mogloby byc po triazolamie, bo go załadowałem o 14 na łóżku(teraz sie dowiedzialem), o 16 wrocilem z apteki, zarzuciłem kode, po pol godziny zasnalem i wstałem o 19:30 XDDD wtedy bylem taki energiczny jak wstalem, zdrzemnąłem się, ale jak juz cos zrobilem np. po wode poszedlem czy pogadalem z kims, to siadajac spowrotem znowu przysypiałem Podobno kultowa ale potem wstałem normalnie, zjadłem coś, przepych spaliłem i poszedłem spać o 4 


polecam najpierw strzelic browara, potem wrzucic benzo, dopalic bucha i na koniec strzelic dwie paczki thiocodinu Podobno kultowa

w zabce bylem po piwa jak mi juz ladnie benzo weszło, ale beke miała kasjerka (ladna zresztą) kiedy zapytalem czy nie ma tu gdzies wifi na zabce, bo mam blik nie pod to konto podlaczone a nie mam internetu Podobno kultowa


RE: duch.s***e - Dilleraaaa - 21.02.2023

Gołąbek wylądował już wcześniej,dzisiaj będą małe testy pojawią się na pewno opinie dziękuję V jak na ten moment 10/10


RE: duch.s***e - Kajabuza - 21.02.2023

(19.02.2023, 16:35)duch napisał(a):
chcemy zrobić sklep - może nie najlepszy bo to chyba ciężka sprawa będzie
Kto wie, kto wie...😎 
Ceny są jak dla mnie zajebiste (płaciłem do tej pory 50 pln za 20 sztuk relanium 5 mg) do tego z naszym Forum i zajebistymi klientami naszych zajebistych Vendorów wszystko jest możliwe.😁🔥



RE: duch.s***e - Inferno - 21.02.2023

Cytat:- - - OPINIA - - - :


Rivotril - 2.mg - Clonazepamum
+
Xanax 1.mg  - Alprazolam
Przyjęta jedna i druga na raz, wcześniej popite większą ilością piwa, jakieś 3/4 butelki. Zostawiłem sobie na łyczka, żeby popić Big Grin 
Dodam do tego, że miałem już dziś przy mierzeniu 195 ciśnienie, czułem się odrealniony, stany lękowe. 
Po traśnięciu browarka, zajebaniu i popiciu resztą browara weszły w obieg Big Grin 
Oczekiwanie na czas to jakieś 15-30min, nie chcę wprowadzać w błąd bo tak fajnie i szybko siadło.

- Od razu po wejściu licząc te 25-30min, weszły. Rozmawiałem przez telefon, co chwile zapominałem o czym mówiłem a jak ktoś mi przypomniał to zbierając się znów do wypowiedzi zapomniałem co chciałem powiedzieć xD I tak w kółko.
Moc alpry ksalolu i ritrovilu mieszanych ich razem, przepijając browarkiem (przy moim dzisiejszym ciśnieniu i high stanach lękowych) poczułem niebiański spokój!
Muzyczka zaczęła wchodzić, wszystko SI elegancko tak jak na porządny sort przystało. Porządny? Najlepszy. Bo jedynie to może być gorszy czyli chujowaty - a te specyfiki które posiada Duchu + to jest poezja.

Teraz kilka informacji o wysyłce, kontakcie, opinii ogólnej:

Opinia sklepu na tyle ile mogę stwierdzić na ten moment: 12/10
Sklep jak na ten staż to jest dla mnie 12/10, nie zmieniaj się Duchu +. Nie wiemy w internecie jakimi osobami jesteśmy ale jak będziesz cały czas taki luźny kontakt z forumowiczami prowadził, codziennie na dopalu aktywny od 9-16 czy jakoś tak, odpisujesz dosłownie błyskawicznie na e-maile i to jeszcze pisząc na luzie w głównej mierze pomagając w problemie bądź udzieleniu odpowiedzi na pytania. Jestem w szoku. Wiadomo, są różne dni, lepsze bądź gorsze. Byle tylko nie zatracić tego na zawsze. Pokazałeś się z zajebistej strony a przy mocy odpowiedników to już zaskoczyłeś.

Pakowanie oceniam 9/10 
Nie ma się do czego przyczepić ale gdybyście wprowadzili lepsze pakowanie niż teraz jest, to wolę zostawić sobie te 3 pkt. żeby najwyżej później dać 12/10
Czas wysyłki to jest kocur expressowy: 12+/10
Nie spodziewałbym się, że to tak szybko tutaj doleci Big Grin 

EDIT: Opinia zostanie jeszcze zmodyfikowana lub po prostu zostanie dodany kolejny post w którym ocenie kolejne substancję, które otrzymałem. Jak nie zapomnę to wrzucę nawet foto.
Bo aktualnie, tak mnie zrobił ten Clon i Alpra że jestem w szoku. Ja, stary wyjadacz, gdzie buteleczki z tramalem w kroplach to na raz waliłem i popijałem piwem, benzosów róznych to po 15 jakoś szło na raz (z 4 rolki, z 3 clony, 3 lorazepamy i coś tam jeszcze). 
Oczywiście ja wiem o tym, że to są apteczne specyfiki i klepią normalnie jak apteczne ale przez to że miałem full stany lękowe i nie spałem trochę czasu bo jak dopy puszczają to cisnienie 220 i spać nie idzie to mnie to serio zmiotło z planszy  Podobno kultowa
A teraz mnie to tak wyciszyło, że muzyczka, jest po prostu kozak.



Cytat:- - - A więc - - - :


Wieczorem,- gdyby mnie nie zmogło po tych dwóch to jeszcze dziś byłby test reszty, zobaczymy w jakim będę stanie Big Grin ale jak miałbym sobie zepsuć banie na muła totalnego to lepiej iść spać i jutro przy kawie stestować na świeżaka, świeży dzień kolejne zabawki Big Grin 


Jeszcze dodam, że jeżeli ta opinia, nie jest jakaś wygórowana opisując te 2 leki po 1x sztuce - to tak jak mówię, pisząc opinię o kolejnych, ewentualnie dopiszę coś jeszcze o tych bo nie powiem, zostało jeszcze trochee tego Big Grin
(21.02.2023, 02:08)PUDZILLA napisał(a): zapomniałem dodać, że jeszcze poszedłem po 480mg kodeiny i po niej zasnąłem, pani w aptece sprzedała mi dwie paczki, bo wie, ze bardzo czesto ją odwiedzam Podobno kultowa


a no i te 100mg tramadolu też zarzuciłem

Inferno ja poprosiłem ducha o 10mg triazolamu, bo takie dawki dają mi wyraziste efekty, które mogę dokładnie opisać Podobno kultowa

a jak wstalem po 1.5h to jak nowonarodzony, pelen energii, a jak siadalem to zamulalem, chyba jeszcze koda trzymala

a przy benzo zamiast opisywac dzialanie, mozna wspominac akcje jakis sie na benzo odjebalo Podobno kultowa

(21.02.2023, 11:51)horsii napisał(a): Inferno to widze że fan jednego z lepszych apteczniaków jesteś Podobno kultowa U mnie nitrazepam też w topce jest.
[Obrazek: ni.png][Obrazek: ni.png][Obrazek: ni.png]
Jak nitrazepam już nie usypia to ładuj triazolam - tylko pamiętaj że ma bardzo krótki czas półtrwania, jakieś 2-3h. Szkoda że nie ma Mogadonu 10mg. 

O jejuuuuu te N'eczki a po odwróceniu Z'tki ahh. Coś pięknego, wieczorem poszukam swoje kolekcje jakie miałem muszę tutaj parę rzeczy wstawić 
Byłem w szpitalu na nerki chory w 2019 roku leżałem na ostrych dializach, generalnie nie chciałem się leczyć mimo że sam pojechałem na SOR.
Stężenie kreatyniny wynosi 60-120 umol/l to ja miałem 750-850 dochodzące do 900. Jestem w stanie Wam pokazać nawet na to papiery Big Grin
I wracając do sedna, jadąc do szpitala zawiozłem papiery z kiedyś ze szpitali i tam było napisane, że jestem uzależniony od leków. Jedna jedyna pielęgniareczka była taka, ja do niej: proszę pani, pomoże mi pani?
A ona, w czym? Ja mówię bo oni mi nie chcą leków dawać a mnie tak plecy bolą (strasznie przez nerki bolały) i spać nie mogłem.
Ona do mnie, kochanie, czego Ty potrzebujesz?
Ja mówię, Pani kochana, jakieś na bóle to dała mi i coś na sen to najebała mi 6 przeciwbólowych i 4 niterki i się pyta czy mi starczy na 2-3dni?
Przytuliłem ją i podziękowałem a jak mama mi przywiozła ciasto to od razu kawkę i ciasto jej zaniosłem i jej koleżankom w ramach podziękowania.
Mordeczkooo, Nitrazepam to nigdy mnie nie usypiał i o to mi właśnie w nim chodzi, ze on to mnie pobudza , Nie wiem czy pamiętasz jak w wigiliee jechałem jeszcze "z tym co był nam potrzebny", nie będę konkretnie pisał bo może sobie nie życzy jak zmienił nick Big Grin 







EDIT: 
Także później zostanie dorzucone foto, dopisane zostaną opinię o reszcie specyfików czyli bromazolamie głównie Big Grin 
Pozdrooo chłopaki :-D  i jak uważacie, że troche słaba, któtka ta opinia to się zgadzam, więc na pewno coś tu będzie dziś poprawiane, dodawane itd.


RE: duch.s***e - duch - 21.02.2023

hmm , Smile widzę że powoli opinie się pojawiają - dziękuję !
jak coś to do 16tej jestem pod mailem i oczywiście jutro od rana Smile
pod mailem i na dopal.





duch.store@proton.me

duch.store


RE: duch.s***e - Inferno - 21.02.2023

(21.02.2023, 15:29)duch napisał(a): hmm , Smile widzę że powoli opinie się pojawiają - dziękuję !
jak coś to do 16tej jestem pod mailem i oczywiście jutro od rana Smile
pod mailem i na dopal.





duch.store@proton.me

duch.store

To my dziękujemy za szybką, sprawną akcję z samplami. Opinię to już był nasz obowiązek Big Grin