Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przerwy od RC - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Przerwy od RC (/showthread.php?tid=1937)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Przerwy od RC - Lifeisbrutal - 17.02.2023

Nie widzę nigdzie takiego wątku więc zakładam.
Ile trwała wasza najdłuższa przerwa od RC?Jak sobie z tym radziliście?Moja trwała 4 miesiące.Nie przebywałem w żadnym ośrodku.Tylko zażywałem benzo i to dość w sporych ilościach.A jak u was to wyglądało?Opowiadajcie może komuś na przyszłość się przyda


RE: Przerwy od RC - horsii - 17.02.2023

"Tylko benzo" czyli nie przerwa Podobno kultowa
Plus jeśli to były wakacje od stymulantów, a brałeś w ich trakcie benzo, to trochę taka przerwa na nic - benzodiazepiny drastycznie spowalniają regenerację dopaminy, serotoniny, itd.


RE: Przerwy od RC - PUDZILLA - 17.02.2023

nie pamiętam xD 

dużo przerw w niedalekich odstępach


RE: Przerwy od RC - Lifeisbrutal - 17.02.2023

horsii Chodziło mi bardziej o przerwę od ćpania stimów czy euforyków.Głowny nacisk był na euforyki.Benzo w to nie wliczałem.W tamtym momencie było dla mnie najważniejsze przetrwać.Ale teraz jest okej benzo raz na jakiś czas. PUDZILLA Ważne,że wgl były te przerwy🙂


RE: Przerwy od RC - PUDZILLA - 17.02.2023

w poniedziałek wrzuciłem 2x 100mg cmc z miasta a nie brałem 13 tygodni

dyso to juź 8. tydzień nie biore

kodeiny przynajmniej miesiąc

tylko trawe pale codziennie i piwkuje czesto Podobno kultowa

duzo przerw w krotkich odstepach


RE: Przerwy od RC - Lifeisbrutal - 17.02.2023

Trawa nie jest aż taka zła.Swojego czasu potrafiłem jarać bardzo dużo aż za dużo bym powiedział.Ale ładne przerwy robisz jeśli piszesz całkiem poważnie 🙂


RE: Przerwy od RC - Kajabuza - 17.02.2023

Rok czasu. To było jeszcze podczas mojego kilkuletniego związku. I powiem szczerze, że to był najlepszy czas w nim. Ćpałem od początku, później zaczęło się psuć coś to przestałem na ten rok i znowu zacząłem. I też przez to się rozpadł co by nie było mimo, że nie ćpałem jakoś oporowo, ale nie ma wątpliwości, że dragi to nie jest dobra rzecz na dłuższą metę i szkodzą prędzej czy później jak się człowiek nie opamięta.😇



RE: Przerwy od RC - Szyderca - 17.02.2023

Moja grubo całe życieSmile bo rc nie uzywam i nie używałem oprocz razu. Jedynie smoczylo sie maczanki ale od 7 lat lekko czysty. A co do przerwy to szczury niegdy jej nie maja hahaha ich cel w życiu to przyjść do Szydiego i zostawić becel za alficzke


RE: Przerwy od RC - Beeniepatu - 17.02.2023

Ja np przerwy to mam co jakis czas w trzezwosci. Takze wszystko jest relatywne. Wystarczy brac okazjonalnie


RE: Przerwy od RC - Inferno - 17.02.2023

Z jakies 2 lata przerwy pozniej rok w ciągu, pozniej znowu jakies 1.7 roku i dalej co 2-3 miesiace w ktoryms tygodniu  tylko wezme ;d a na codzien to jaranie, juz bez piwka nawet. zdarza sie jaranie na weekendy tylko ;p