Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Fentermina / Sibutramina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Fentermina / Sibutramina (/showthread.php?tid=1943)

Strony: 1 2


Fentermina / Sibutramina - czarna - 18.02.2023

Hej! 
Już jakiś czas temu wypadłam z obiegu...
Powoli zaczynam nadrabiać zaległości ale jeszcze nie natrafiłam na żadnej stronie na powyższe substancje. Może ktoś gdzieś widział i da jakieś namiary. Będę wdzięczna  Heart


RE: Fentermina / Sibutramina - Kajabuza - 18.02.2023

Adipex zawiera fenterminę. Może nowy sklep duch wprowadzi kiedyś. Kto wie.🙂
Idzie się tym naciupać dobrze jak fetą? 
[Obrazek: Adipex-Retard-bez-recepty.jpg]



RE: Fentermina / Sibutramina - Beeniepatu - 18.02.2023

Widze, ze wrocil stary Kajabuza. Wrzucil w googla nazwe, i daje porady. Zamiast jednak poczytac o substancji, to pokazuje zdjecie a pyta o informacje co do substancji. Klasyk. Brawo 👍


RE: Fentermina / Sibutramina - Kajabuza - 18.02.2023

Beeniepatu naćpałeś się czy o co Tobie chodzi?
Nie widzę, żebym wrzucał jakieś porady itd., itp.
Przeczytaj jeszcze z 3 razy posta może.



RE: Fentermina / Sibutramina - Beeniepatu - 18.02.2023

To Ty jestes chyba nacpany. Autor pyta o dostepnosc substancji. Ty, czyli Kajabuza odpowiada: adipex zawiera fentermine. 

Chyba jasnym jest, ze odpowiadasz autorowi, czy nie? Chyba, ze nie odpowiadasz. No to wtedy bardzo przepraszam.

PS. To powatpiewanie o Twa trzezwosc jest oczywiscie figura stylistyczna. Wszyscy Cie znamy, i nie mamy takich watpliwosci.


RE: Fentermina / Sibutramina - Kajabuza - 19.02.2023

Skończ Beeniepatu pieprzyć. Nie widzę w swoim pierwszym poście niczego na tyle nieodpowiedniego, żebyś musiał mi tu reprymendy walić czy oceniać. Zresztą. Pisz na temat jak już. Ja napisałem odnośnie tematu. 



RE: Fentermina / Sibutramina - Maniek - 19.02.2023

Wg mnie nie powinno być w ogóle tego posta.

Autor wątku pyta o namiary na konkretną substancję, więc udzielać się w tym temacie powinny jedynie osoby, które mają te namiary i ewentualnie mogą pomóc w tej sprawie.


RE: Fentermina / Sibutramina - Kajabuza - 19.02.2023

Czarna wpisz w Google: "leki z fenterminą adipex" z tego co kojarzę powinno znaleźć pewien sklep jednak za jego legitność nie ręczę. Podpowiedziałem — przynajmniej chciałem, bo nie będę tu pisał informacji odnośnie sklepów których:
A) nie byłem klientem 
B) a także po cichu licząc na to, że nowy sklep się okażę git i nie chcąc tu promować czegoś "konkurencyjnego". 
🙂



RE: Fentermina / Sibutramina - Beeniepatu - 19.02.2023

Kajabuza przestan to Ty sie rzucac bo zostaniesz szybko utemperowany. Jeszcze raz sie zwrocisz w takim tonie do mnie to pozwole sobie skorzystac z mojej zielonej mocy. Po raz setny zwroce Ci uwage, jak sie nie znasz na czyms, to sie nie wypowiadaj. Masz ta maniere uzytkownika substancji zmieniajacych swiadomosc, ze najczesciej cos Ci sie tylkos wydaje. Z tej maniery trzeba Cie wyleczyc. Nie bylo Cie i byl na Forum spokoj. Wpadles znow i zaczely sie posty bez sensu. Zarzucasz postowanie bez sensu innym, a sam to robisz non stop. 
Na tym Forum z zasady nie usuwa sie postow, jednak te bedace bez sensu i nic nie wnoszace do tematu beda usuwane. Zapamietaj to bo jestes pierwszy w kolejce. 
Skoro nie rozumiesz co sie do Ciebie mowi, to trudno. Po co dwa razy piszesz o tym samym? Nie wszyscy sa tacy jak Ty, ze trzeba im powtarzac bo nie rozumieja.


RE: Fentermina / Sibutramina - czarna - 19.02.2023

O kurde... Sory za wprowadzenie małego zamieszania ale dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Jeśli chodzi o nowy sklep to niestety duch nie podzielił się informacją czy można się takich rzeczy u nich spodziewać. Będę musiała cierpliwie poczekać 😜