Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
DMXE - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Dysocjanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: DMXE (/showthread.php?tid=1944)



DMXE - horsii - 19.02.2023

[Obrazek: dmxe.png]
DMXE; 3'-Me-2-Oxo-PCE; Dezoksymetoksetamina
IUPAC: 2-(ethylamino)-2-(3-methylphenyl)cyclohexan-1-one

Dlaczego DMXE jeszcze nie ma swojego wątku? Podobno kultowa
Zajebisty dysocjant, MXE to to nie jest co prawda, but still. Fajne, ciepłe, euforyczne, dawkowanie troche większe od MXE. Jeden z ciekawszych dysocjantów na rynku obecnie moim zdaniem. Bardzo przyjemny body high, nie jest takim typowym "zimnym" dyso jak DCK, ale nie jest też takim stimem wyturbiaczem (jak na dyso) pokroju O-PCE.


RE: DMXE - DissoEnjoyer - 20.02.2023

Powiem, Ci dlaczego nie ma swojego wątku. Ponieważ forum jest zainteresowane turbieniem betaketonów, a nie porządnych dragów jak dyso. Zjadłbym z wielką chęcią, ten wynalazek. Ja nie odbieram DCK jako "zimne", ale wiesz, mnie po dyso zawsze grzeje, bo kocham tę grupę związków. Masz jakiś TR krótki może z DMXE - chętnie przeczytam Wink


RE: DMXE - Wargod2633 - 11.06.2023

A.le numer odjebalem, hehe drugi dzień testuje  kilka  w tym dwa dysop. Ale nie tym. Zmęczenie dopadało i mówię sobie pierdole dziś  o przyzwoitej porze spać tak koło 3 ,😁 zakręciłem sioę i fru na kojo .Nawet nie wiem kiedy usnelem   i u tak  z godzinę u tu nagle JEB bębny fanfary wszystko kurwa naraz a otoczenie jak by z pikseli było zbudowane
I ja zdezorientiwany na środku korytazrza starałem się zrozumieć co tu się odpierdala ale tylko przez chwilę, Później to już było tylko ,, ale zajebiście i wow. Puściło jakieś  40 minut temu.  Chwile zeszło zanim doszedłem co się odjebalo i co mnie tak porobiło miło . To kelaga DCMX którego wrzuciłem z automatu nie rejestrując tego, przed pójściem do łóżka 😳😁 taka niespodzianka hehe.. Miałem do porównania 2fdck i Dmxe jak dla mnie DMXE lepsze  te wizuale i inne tego  więcej jest i bardziej dynamiczne . Dodatkowo na minus 2 fdck jest to że mialem kardio schizy, czego bardzo nie  lubię .No to tele. Robta co chceta i bezpiecznych podróży odkrywcy👊

(11.06.2023, 08:16)Wargod2633 napisał(a): A.le numer odjebalem, hehe drugi dzień testuje  kilka  w tym dwa dysop. Ale nie tym. Zmęczenie dopadało i mówię sobie pierdole dziś  o przyzwoitej porze spać tak koło 3 ,😁 zakręciłem sioę i fru na kojo .Nawet nie wiem kiedy usnelem   i u tak  z godzinę u tu nagle JEB bębny fanfary wszystko kurwa naraz a otoczenie jak by z pikseli było zbudowane
I ja zdezorientiwany na środku korytazrza starałem się zrozumieć co tu się odpierdala ale tylko przez chwilę, Później to już było tylko ,, ale zajebiście i wow. Puściło jakieś  40 minut temu.  Chwile zeszło zanim doszedłem co się odjebalo i co mnie tak porobiło miło . To kelaga DCMX którego wrzuciłem z automatu nie rejestrując tego, przed pójściem do łóżka 😳😁 taka niespodzianka hehe.. Miałem do porównania 2fdck i Dmxe jak dla mnie DMXE lepsze  te wizuale i inne tego  więcej jest i bardziej dynamiczne . Dodatkowo na minus 2 fdck jest to że mialem kardio schizy, czego bardzo nie  lubię .No to tele. Robta co chceta i bezpiecznych podróży odkrywcy👊

Dobrze że zamówień trochę więcej Dmxe, dzisiaj też pójdzie 😁


RE: DMXE - horsii - 11.06.2023

Kardio schizy po 2-fdck? Pierwszy raz o czymś takim słyszę w ogóle, 2-fdck nie stymuluje w ogól,e tak jak o-pce czy 3-meo-pce - nie byłeś przemęczony wcześniej jakimiś maratonami stymulantowymi?


RE: DMXE - wwojtuss - 11.06.2023

kardio po 2fdck brzmi dla mnie niewiarygodnie, testowales substancje solo, czy w towarzystwie stymulantow? Wargod2633


RE: DMXE - Wargod2633 - 11.06.2023

No... Najpierw poszło 60 mg snifem po jakiejś godzinie dorzutka 60 mg zrobiłem blanta i tyle nic więcej, chciałem stestowac jak działa. PO jakiś 45 minutach zapaliłem w sumie pół blanta  W sumie następne 1.5 godziny leżałem na łóżku i jakos próbowałem to ogarnac wysokie tętno nie równe praca serca i takie tam


RE: DMXE - DissoEnjoyer - 10.10.2023

Odkop

Dysocjant przetestowany przeze mnie - zaje-kurwa-bisty, moim zdaniem jeść póki dostępny.

Faktycznie jest bardziej miło, kolorowo, pluszowo i przyjemnie, a też po przywaleniu większej ilości pokazuje pazur Big Grin
Obecnie powiedziałbym, że jeden z faworytów; wiem że nie ma co porównywać ale wole jednak ciężką pizde po 3-ho-pcp Podobno kultowa