Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
[Forum] - Osobisty notatnik w USP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: [Forum] - Osobisty notatnik w USP (/showthread.php?tid=1950)



[Forum] - Osobisty notatnik w USP - Inferno - 22.02.2023

Witam,
Piszę z propozycją utworzenia osobistego notatnika w panelu użytkownikaUser Control Panel (UCP). - usercp.php
Chciałbym tam sobie uzupełnić niektóre zwroty, które używam podczas pisania postów (CTRL+SHIFT+S) lub "Pokaż źródło" w edytorze - ostatnia opcja.
Zapiszę sobie wszystko tam i przy pisaniu postów będę doklejał.
Uprzedzając odpowiedzi - tak, wiem że istnieje sygnatura czy podpis - pod postem. Nie chodzi mi głównie o to, sam notatnik to kozak sprawa Big Grin 

= A najlepszym, co by mogło być - to ten notatnik z formowalnym już tekstem, że kopiuje tu coś kolorowe, pogrubione, wklejam tam, jest to samo Smile Żeby był po prostu dodany do tego notatnika taki edytor jak do pisania postów - tylko, że z zapisem, dla siebie.

Tutaj podaję przykład:

Niżej jest pokazane, jak można by było sobie zapisywać w swoim notatniku na kompie - ale po co?
Zrobienie notatnika z edytorem tym, na którym teraz piszę jest banalnie proste Big Grin 
Kod PHP:
[align=right][b][color=#c19e00]Pozdrooo,[/color][/b][/align]
[align=right][color=#aaaaaa]z fartem![/color] [b][i][color=#b10dc9]~[/color][/i][/b][b][i][color=#e8b6ef]Inferno[/color][/i][/b][/align] 


Pozdrooo,
z fartem! ~Inferno



RE: [Forum] - Osobisty notatnik w USP - PUDZILLA - 22.02.2023

jestem za, bylo juz cos takiego, ale mozna zrealtywowac

chuj wie czy silnik forum to wyrobi


RE: [Forum] - Osobisty notatnik w USP - Kajabuza - 22.02.2023

Generalnie jest notatnik w profilu. Chyba, że nie o taki chodzi.🤔
[Obrazek: IMG-20230222-222656.jpg]





RE: [Forum] - Osobisty notatnik w USP - Inferno - 22.02.2023

(22.02.2023, 22:25)PUDZILLA napisał(a): jestem za, bylo juz cos takiego, ale mozna zrealtywowac

chuj wie czy silnik forum to wyrobi

Działało by to tak, jak tutaj w postach "szybka edycja".
Wszystko co skopiujesz np. dopal.org

No i sobie pisze posta dalej, skopiowałem to wyżej, cyk wklejam: dopal.org ale chciałbym pisać po tym dalej, to teraz muszę zaznaczyć ten tekst który właśnie pisze (tuuuuu teraz hahaha) i zaznaczyć opcję "usuń formatowanie tekstu".

Straciłem tym wątek, nie chodzi o to, że po kopiowanym tekst dalej czyta jak by to była kontynuacja formatowanego tekstu - tylko:
Notatnik który jest, został wyposażony w funkcje edytora tekstu Big Grin 
Właśnie o to chodzi Big Grin
(22.02.2023, 22:18)Inferno napisał(a): Witam,
Piszę z propozycją utworzenia osobistego notatnika w panelu użytkownikaUser Control Panel (UCP). - usercp.php
Chciałbym tam sobie uzupełnić niektóre zwroty, które używam podczas pisania postów (CTRL+SHIFT+S) lub "Pokaż źródło" w edytorze - ostatnia opcja.
Zapiszę sobie wszystko tam i przy pisaniu postów będę doklejał.
Uprzedzając odpowiedzi - tak, wiem że istnieje sygnatura czy podpis - pod postem. Nie chodzi mi głównie o to, sam notatnik to kozak sprawa Big Grin 

= A najlepszym, co by mogło być - to ten notatnik z formowalnym już tekstem, że kopiuje tu coś kolorowe, pogrubione, wklejam tam, jest to samo Smile Żeby był po prostu dodany do tego notatnika taki edytor jak do pisania postów - tylko, że z zapisem, dla siebie.

Tutaj podaję przykład:

Niżej jest pokazane, jak można by było sobie zapisywać w swoim notatniku na kompie - ale po co?
Zrobienie notatnika z edytorem tym, na którym teraz piszę jest banalnie proste Big Grin 
Kod PHP:
[align=right][b][color=#c19e00]Pozdrooo,[/color][/b][/align]
[align=right][color=#aaaaaa]z fartem![/color] [b][i][color=#b10dc9]~[/color][/i][/b][b][i][color=#e8b6ef]Inferno[/color][/i][/b][/align] 


Pozdrooo,
z fartem! ~Inferno




Wracając do meritum tematu, notatnik już był. Tylko po prostu go przeoczyłem :p 
Także główna treść pytania to czy zostanie tam dodany edytor?



RE: [Forum] - Osobisty notatnik w USP - fiodor - 23.02.2023

Pewnie bym nie używał edytora, ale jak ktoś potrzebuje i da się zrobić to czemu nie.


RE: [Forum] - Osobisty notatnik w USP - Kaczor - 23.02.2023

Ciekawy pomysł jestem za


RE: [Forum] - Osobisty notatnik w USP - Inferno - 23.02.2023

Kaczor gdybyś mógł to tam ankieta na górze - oddać swój głos Big Grin


RE: [Forum] - Osobisty notatnik w USP - Inferno - 25.09.2023

Odkopuje temat i przychodzę z pytaniem czy jest jakiś cień szans na zrobienie tego.
- jeśli nie, to proszę o zamknięcie tematu i archiwizację.


  • 80% głosujących w ankiecie popiera, co prawda 4 osoby ale to i tak 8/10 głosujących  Sleepy

Pozdrooo,
z fartem! ~Inferno



RE: [Forum] - Osobisty notatnik w USP - kot_kreskowy - 25.09.2023

Tu nie potrzeba żadnych ankiet, tylko trzeba wołać Raul

Ankieta niczego nie zmieni.
Raul -być może😎


RE: [Forum] - Osobisty notatnik w USP - PUDZILLA - 30.09.2023

Raul da się to zrobić?