Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store (/showthread.php?tid=1966)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Maniek - 24.02.2023

W tym wątku możecie pisać swoje recenzje/opisy/spostrzeżenia na temat produktów (benzodiazepin) ze sklepu duch.store


RE: Benzodiazepiny - Temat główny duch.store - kolektyv - 25.02.2023

Xanax 1mg działanie identenczne jak oferowany alpragen/aprox 1mg
Nitrazepam zaskoczył mnie dość pozytwnie, pierwsze podejście do tej bzd i generalnie uczucie chilla, rozluźnienia mięśni dużo mocniej odczuwalne niż przy alprze.
Tirazolam w połączeniu z alko to istny masakrator Big Grin po 2x 250mcg i 4 piwach było naprawdę grubasnie, zdecydowanie ciekawa substancja ale przy osobach bez tolerki radzę zachować umiar Big Grin
Bromazepam jeszcze czeka na swoją kolej na testy


Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Lifeisbrutal - 25.02.2023

Clonazepam -2mg w działaniu praktycznie takie samo jak apteczne.Jedynie co mnie zdziwiło te klony  szybciej rozpuszcza się od językiem.Clonazepam ogólnie ma taki lekko smak miętowy ten aż tak bardzo nie był wyczuwalny.Jak ktoś na jakieś ataki czy coś to na pewno warto mieć taki lek pod ręką.Skoro clonazepam jest refundowane na padaczke


RE: Duch.store - Temat główny - Rolmops12345 - 25.02.2023

Pozdrawiam Duchu cieszę się, że taki sklep powstał i widzę jest na dobrej drodze do bycia najlepszym tego typu. Lifeisbrutal to są leki apteczne, ale z innych krajów niż Polska. WTF?


RE: Duch.store - Temat główny - PUDZILLA - 25.02.2023

Rolmops12345 tak, a co w innych krajach już nie można mieć leków tych co my używamy xD? producentami tych leków są generalnie międzynarodowe korpo

w polsce powiesz relanium, na zachodzie powiesz valium xd 

najważniejsze, to nie są żadne podróby


RE: Duch.store - Temat główny - Rolmops12345 - 25.02.2023

PUDZILLA dokładnie o tym mówię. Odebrałem komentarz "Clonazepam -2mg w działaniu praktycznie takie samo jak apteczne" pana/pani Lifeisbrutal jakby to były jakieś tabsy bite w szopie na wsi, ale pakowane w oryginalne blistry (albo ich imitacje). 


RE: Duch.store - Temat główny - Lifeisbrutal - 25.02.2023

Rolmops12345 Nie rozumiem o co w tym momencie Ci chodzi.Napisałem recke jak ja odbieram to benzo.Jest to apteczny klon tylko szybciej się rozpuszcza pod językiem.A czy opakowanie,blister jest taki ważny? Wydaje mi się,że nie.Książke kupujesz też tylko wtedy kiedy ma ciekawą okładkę czy np przeczytasz krótki opis na tyle książki który często jest.I zadasz sobie pytanie czy jest ok czy nie


RE: Duch.store - Temat główny - PUDZILLA - 25.02.2023

Rolmops12345 ja też bym tak odebrał jak Ty, jednak praktycznie to nie teoretycznie Podobno kultowa chyba? hue



ja też napisałem opinie, warto jej zasięgnąć, lakoniczna ale klarowna


RE: Duch.store - Temat główny - Rolmops12345 - 25.02.2023

Lifeisbrutal nie bierz tego jakoś do siebie.
Napisałeś "Clonazepam -2mg w działaniu praktycznie takie samo jak apteczne."
Kiedy to jest apteczne "2mg"... Podobno kultowa
Bez spiny. Pzdr


RE: Duch.store - Temat główny - Lifeisbrutal - 25.02.2023

Rolmops12345 a to sorry mam sporo na głowie ostatnio i to ua się zajebałem w akcji