Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store (/showthread.php?tid=1970)



Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Maniek - 25.02.2023

W tym wątku możecie pisać mnie ważne kwestie związane ze sklepem, żeby nie zaśmiecać wątku głównego. Poprzedni ten sam temat uległ awarii (na szczęście było tam jedynie kilka postów) więc powstał nowy.

Sklep jest dalej niejako w fazie weryfikacji - sample doszły, opinie są pozytywne, co nas wszystkich oczywiście cieszy, ale admin przez jakiś czas dalej będzie miał "oko" na nowy sklep ze względów bezpieczeństwa nas wszystkich [Obrazek: smile.png]


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - ProducentRC - 25.02.2023

Zajebiście byłoby gdyby vendor wprowadził jakieś wyjeby w postaci butinacy, 5cl adb, mdphp i alfy jakiejś konkretnej takiej jak ma Escobar na przykład


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Czeslawo - 25.02.2023

Jakby pojawiły się kartony to byłoby mega.  Cool


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - S-N - 25.02.2023

Emki . xd


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Rolmops12345 - 25.02.2023

Czy sklep ma jakieś minimum zamówienia? I jakie koszty wysyłki? 



RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Czeslawo - 25.02.2023

Rolmops12345  Wejdź na stronę, dodaj produkt do koszyka i wszystko będziesz wiedział. Wink


RE: Duch.store - Temat główny - wojtas99 - 27.02.2023

kochany vendorze a myslales nad wprowadzeniem 3cmc?


RE: Duch.store - Temat główny - fiodor - 27.02.2023

wojtas99 każdy sklep ma 3cmc, proste pytanie po co ?


RE: Duch.store - Temat główny - PUDZILLA - 27.02.2023

fiodor ja bym zadał pytanie dlaczego nie Podobno kultowa? stimy + benzo to idealny zestaw dla weekendowych entuzjastów turbienia. Sam jak kiedyś zamawiałem jakieś ketony u vendorów i benzo mnie klepało w normalnych dawkach to na koniec worka zarzucałem pillse eti czy clona i do tego jedno piwo, miałem dwie czopki jednego dnia Podobno kultowa

stare dzieje


RE: Duch.store - Temat główny - fiodor - 27.02.2023

PUDZILLA oczywiście rozumiem takie podejście, bo kiedyś sam tak uwazalem. Teraz zdanie zmieniłem i wolę sklepy "wyspecjalizowane" w czymś. Jak już mamy wyjątkowy sklep, bo nigdy takiego wcześniej nie bylo, to dołożyć RC benzo, co się nie kłóci z asortymentem, trochę leków nowych i można spokojnie prowadzić biznes. Mam wrażenie, że im sklep poszerza zbytnio ofertę na siłę, tym częściej pojawiają się problemy: gorsza obsługa, kontakt, nieaktywne sorty, a przede wszystkim sklepy takie częściej w końcu się zamykają. Kazdy ma swoje zdanie, zobaczymy co zdecyduje duch  Smile