Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. (/showthread.php?tid=1976)

Strony: 1 2 3 4


Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Twilight Sparkle - 27.02.2023

Czy wasze rodziny i znajomi wiedzą o waszym hobby? jak się dowiedzieli? sami powiedzieliście czy się wydało? jaka była reakcja otoczenia?


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Beeniepatu - 27.02.2023

Moja byla zona wiedziala, moja obecna zona wie. Nie wiem dlaczego mialbym ukrywac cos przed nia. Ja mimo kilkudziesieciu lat walenia, zawsze to byla i jest tylko rekreacja. Kiedys chlalem duzo a moja zona jest dda.nie mogla sluchac mojego glosu po alkoholu.do tego  Byla calkowicie antynarkotykowa, ale pokazalem je co i jak biorej, ze mam stala ekipe (sztywna ekipa, raz w roku spotykamy sie z rodzinami do tego, uwazam, i na drugi dzien wstaje normalny i ogarniam dzieciaki. No i widzi, ze wole prace niz dragi


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Rolmops12345 - 27.02.2023

Czy Ćpatka mie we żeś? Długa historia, ale wolę z Kajabuzy Ją opisać, dla potomnych. Wink


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - PUDZILLA - 27.02.2023

podejście otoczenia diametralnie się zmieniło, kiedy przestałem latać w ciągi, zacząłem rozwijać zainteresowania i nie popełniać tych samych ćpuńskich błędów. wszyscy wiedzą (ONI wiedzą Podobno kultowa), jak miałem 16 to wbilem do mamy pokoju, położyłem worek z maczaną na środku stołu i powiedziałem co to jest i że to pale i jest spoko. było spoko do pierwszego zgona na chacie xD. 

a mówili, nie lękajcie się dużych dawek Podobno kultowa


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Lifeisbrutal - 27.02.2023

Domyślają się a raczej wiedzą.Kiedyś była sytuacja,że zobaczyli trochę tematu.Ale nic z tym nie zrobili.Była rozmowa czy potrzebuje pomocy itp.Wtedy odmówiłem nie potrzebowałem jej.Bywały momenty gdzie nie wiedzieli co się ze mną dzieje bo tak byłem naćpany.Z perspektywy czasu uważają,że jestem dorosły mam prawo sam decydować o swoim życiu.A jak będę potrzebował pomocy to mam poprosić


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Rolmops12345 - 27.02.2023

Lifeisbrutal przypomniałeś xD U tego Ziomka z Irlandii co mi to konto pożyczył na czas banu matka robiąc pranie znalazła grudę fety w... SKARPECIE XD Jak Boga kocham.😂 Do dziś nie wiemy jak ta Gruda się tam znalazła 😂


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Lifeisbrutal - 27.02.2023

Rolmops12345 Dobrze,że nie w pralce nie wyprane xd bo to już by było gorzej...w skarpetce dobra skrytka xD


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - czarna - 27.02.2023

Nikt nie wie i bardzo bym chciała żeby tak zostało 😜


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - aleqqsu - 06.05.2023

Rodzina raczej sie domyśla ale co ja tam wiem, dopoki nie zrobia testow to sie nie dowiedza  Podobno kultowa


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - wwojtuss - 06.05.2023

rodzice wiedza, ze biore, ale mysla ze rzucilem 
koledzy tez wiedza, ale wiedza tez, ze nie rzucilem i dalej jestem narkusem xD