Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Uprawa-outdor miejscówka - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Nauka i kuchnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=57)
+--- Wątek: Uprawa-outdor miejscówka (/showthread.php?tid=199)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Uprawa-outdor miejscówka - dimiliki - 29.04.2022

Zenez  wywar z czosnku i opryskaj glebe do okoła spierda... simaki jak najdalej i inne owady też ja bym się bardziej mrówek obawiał na nie dobry jest bros sypki nie zapomnij też o mączniaku i przędziorkach no i jeszce o pleśni nie syp żadnej soli bo zmienisz ph gleby tak że ślimaków nie będzie ale i z plonów też nic nie będzie no i wyjałowisz glebę sól to zły pomysł

@"abdul" absolutnie jeszzce NIE ! dopiero po zimnej zośce ...
możesz w domu już kiełkować lub trzymać pod lampą w podobnej temp do zewnętrznej i fotoperiod usytawiony podobnie do klimatu na zewnątrz tak żeby szoku nie dostały jak je wysadzisz na dwór i się nie schermiły . w nocy mogą być jeszcze przymrozki i huj Ci je strzeli


RE: Uprawa-outdor miejscówka - ProducentRC - 29.04.2022

(29.04.2022, 05:34)abdul napisał(a): Kurcze taka pogoda słonce u mnie od paru dni zero wiatru po 16stopni.
Mozna juz wysadzac planty Podobno kultowa

Ja bym nie ryzykował jeszcze w maju potrafi temperatura minusowa występować w nocy, a szoki termiczne spowolnią rozwój rośliny, jak sezonówki to można zaryzykować ale jak auto to tylko spowolni rozwój a faza veg jest w automatach bardzo ważna żeby zebrać jakiś w miarę plon


RE: Uprawa-outdor miejscówka - inspiron - 29.04.2022

w sumie to macie racje Podobno kultowa


RE: Uprawa-outdor miejscówka - Szyderca - 29.04.2022

(16.04.2022, 21:52)Zenez napisał(a): A co jak byl deszcz soli już nie było?

Po dłuższym czasie sie rozpuściła,  ale na początku po prostu zrobiła się skorupa z soli. Ale tam kolega pisał że niby zmienia ph itp , nie wiem pierwszy raz sadziłem i sądzę że zajebiście mi to wyszło,  po wakacjach wstawię foto nowych dziewczynek Podobno kultowa


RE: Uprawa-outdor miejscówka - dimiliki - 29.04.2022

Zajebiście to automazara 300g z krzaka na outdor to jest zajebiscie w Polskich warunkach  i tak żeby jeszcze zajmował 0,5 merta kwadratowego  bez pleśni , robactwa, czysty ładny temat 1 klasa outdoor na nawozach organicznych bez chemii TO JEST ZAJEBISCIE !!! Wtedy znaczy że coś umiesz @"abdul"  Podobno kultowa


RE: Uprawa-outdor miejscówka - ProducentRC - 30.04.2022

U nas w szklarni tym razem lecimy z :
Auto Super LemonHaze.GHS | Super Lemon Haze Auto Feminise sztuki: 5 | 180,00 zł - 1 paczka
AutoNL.RQS | Northern Light Auto Feminise sztuki: 5 | 89,11 zł - 1 paczka
AutoAmnesiaHaze.RQS | Amnesia Haze Auto Feminise sztuki: 5 | 102,51 zł - 1 paczka
AutoGreenG.RQS | Green Gelato Auto Feminise sztuki: 3 | 69,01 zł - 1 paczka
Auto.SherbetQueen.RQS | Sherbet Queen Auto Feminise sztuki: 1 | 33,00 zł - 1 paczka
Z gratisów przyszły 5 sztuk ak-47 Auto fem od Oriona i 4 AutSupLemHaz.GHS | Super Lemon Haze Auto Feminise sztuki: 5 | 180,00 zł - 1 paczka
AutoNL.RQS | Northern Light Auto Feminise sztuki: 5 | 89,11 zł - 1 paczka
AutoAmnHaze.RQS | Amnesia Haze Auto Feminise sztuki: 5 | 102,51 zł - 1 paczka
AutoGreeG.RQS | Green Gelato Auto Feminise sztuki: 3 | 69,01 zł - 1 paczka
Auto.SherQueen.RQS | Sherbet Queen Auto Feminise sztuki: 1 | 33,00 zł - 1 paczka
5 sztuki ak-47 auto od Orion seeds
4 sztuki Cheese auto od f2seeds
W szklarni leci wszystko oprócz 5x ak-47 auto i 4x Cheese auto, mam nadzieję że będzie co ekstahować eterem dimetylowym jak już uda się zebrać plon


RE: Uprawa-outdor miejscówka - dimiliki - 30.04.2022

ProducentRC po co i ten eter?


RE: Uprawa-outdor miejscówka - ProducentRC - 30.04.2022

(30.04.2022, 15:40)dimiliki napisał(a): ProducentRC  po co i ten eter?

Do produkcji D.M.E gdybyśmy użyli butanu kilkakrotnie rafinowanego wyszło by B.H.O, wolę pracować z eterem bo jest wygodniejszy bo odparowuje w 0° Celsjusza a butan dopiero w 20° Celsjusza, dodatkowo eter potrafi lepiej wydobyć terpeny i flawonoidy z konopii w odróżnieniu od butanu, wychodzi nam produkt końcowy który ma 80% THC i jest WAX-em albo DAB-em występuje ten koncentrat pod kilkoma nazwami, do wyprodukowania 5g DABu potrzeba 20g skuna z pod lampuna, czyli z 4g wychodzi nam 1g koncentratu 80% THC, tylko trzeba używać jak najlepszej jakości szczytów konopi, najlepiej takich z stężeniem ponad 20% THC


RE: Uprawa-outdor miejscówka - dimiliki - 30.04.2022

ProducentRC dalo by rade thc wydobyć tą metodą z konopi przemysłowej która ma ponirzej 0,2 % zawartosci thc


RE: Uprawa-outdor miejscówka - ProducentRC - 30.04.2022

(30.04.2022, 18:28)dimiliki napisał(a): ProducentRC dalo by rade thc wydobyć tą metodą z konopi przemysłowej która ma ponirzej 0,2 % zawartosci thc

No jasne nawet skrystalizować to można w kryształ