Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Maniek - 06.04.2022

W tym miejscu piszecie opinie i recenzje na temat produktu alfa-pihp ze sklepu Escobar.store


[Obrazek: z8Qqm5NU_aphip.jpg]


RE: Alfa - phip - Opinie o produkcie. - dimiliki - 07.04.2022

Alfa - phip
Białe duże grudy dosyć ciężko się kruszą
metoda aplikacji sniff Big Grin około 100mg
testowane przez 5 szczurów jednoczesnie

dość szybki wjazd po około 10 minutach

Chęć do robienia wszystkiego żaden pomysł nie wydaje się głupi Big Grin
Gdy tylko weszła muzyka wszyscy nabrali ochooy na gruby balet ...
pierwsze 2 godziny muzyka ruszała szczurami na lewo i prawo
po fazie z mzyką szczury wymysliły żeby się boksować w rekawicach i kolene 2 godziny spędziły na sparingach ale takich z kulturką Tongue
wraz z tym poszło około 2,5 litra wódki i zgrzewka piwa :d chęć na doładowanie pojawiła się po około godzinach ...

Produkt godny uwagi polecam jak najbardziej na grube loty Big Grin


RE: Alfa - phip - Opinie o produkcie. - Szyderca - 08.04.2022

Alfica petarda polecam z ręką na sercu !


RE: Alfa - phip - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 08.04.2022

Alfa ta to jest to czego alfiarze potrzebują !
Vapo = błogostan wystrzał eufori która wyzwala w nas zwierzę jeżeli chodzi o libido. Kazdy buch działa tak samo mocno i ten smak mmm to co każdy chyba najbardziej kocha w alfie to ten słodki smak niczym cipka 18 'nastolatki 
Sniff jeżeli wam mało to polecam na zmianę snif i vapo Idealnie się dopełnia wydłuża czas dzialania vapo to na pewno a zarazem dodaje nutkę speeda który fajnie działa w pracy (motywacja do pracy itd)


Sort oceniam na 9.8/10 a pakowanie 11/10 NIGDY jeszcze nie widziałem tak dyskretnie zapakowanej paki serio wow!
Czas realizacji tez zajebisty bo tylko 3 dni co w obecnych czasach jest bardzo dobry wynik!


RE: Alfa - phip - Opinie o produkcie. - Szyderca - 08.04.2022

(08.04.2022, 17:09)Pazyfea napisał(a): Alfa ta to jest to czego alfiarze potrzebują !
Vapo = błogostan wystrzał eufori która wyzwala w nas zwierzę jeżeli chodzi o libido. Kazdy buch działa tak samo mocno i ten smak mmm to co każdy chyba najbardziej kocha w alfie to ten słodki smak niczym cipka 18 'nastolatki 
Sniff jeżeli wam mało to polecam na zmianę snif i vapo Idealnie się dopełnia wydłuża czas dzialania vapo to na pewno a zarazem dodaje nutkę speeda który fajnie działa w pracy (motywacja do pracy itd)


Sort oceniam na 9.8/10 a pakowanie 11/10 NIGDY jeszcze nie widziałem tak dyskretnie zapakowanej paki serio wow!
Czas realizacji tez zajebisty bo tylko 3 dni co w obecnych czasach jest bardzo dobry wynik!
No escobar ma mega dobre pakowanie. Ale biały słoń też BHP ma bardzo dobre. A to jakiś nowy sklep.


RE: Alfa - phip - Opinie o produkcie. - cropp - 15.04.2022

Jeżeli to jest ten sam sort co w grudniu, styczniu to na prawdę PETARDA. Jak zaczniesz wapowac to nie idzie skończyć xd. Tak jak z Alfą pvp, żarówka przyspawana do ręki.


RE: Alfa - phip - Opinie o produkcie. - Szyderca - 15.04.2022

Ten sam sorcik tak niecały miesiąc temu był teraz nie wiem ale napewno petarda !


RE: Alfa - phip - Opinie o produkcie. - dimiliki - 15.04.2022

raczej dalej ten sam dobry sort


RE: Alfa - phip - Opinie o produkcie. - M100 - 20.04.2022

Podbijam pytanie Smile


RE: Alfa - phip - Opinie o produkcie. - Pickle - 20.04.2022

Czekam na alfę i tupię nogami z niecierpliwości, bo ta alfa to przekozak.
Pobierałem już jakoś miesiąc temu. Wielkie piękne grudy, kruszy sie ładnie, ale nie rozpada w pył w palcach. Nie próbowałem vapo, bo nie umiem i trochę boje sie wkręcić z bardzo, ale sniff wchodzi jak złoto, spływ niemal niezauważalny, błogostan jak stąd do tamtąd i jeszcze w pizdu. Brać, nie gadać, tylko dla mnie zostawić trochę na za jakiś czas Wink