Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 23.07.2022

ESCO SCAM!!!!!!!!!!!

S. C. A. M. czyli S.ort C.ristal A.lfa M.iażdżynawetpefałpiarzy. xd

Wrzucam tylko fragment rozmowy z którąś z kolei osobą którą nawróciłem. (mam nadzieję na stałe) 🙃

Wierszyk: x]

Mówi Ziomal
Esko scamer
Się misjonarz
Wnet wbił w banie

Bluźnić nie chcąc
Grzecznie mówię
Najpierw Weź coś
Kaji uwierz:

Jak oszustwo
Stamtąd będzie
Procent tu sto
Że twą pęgę

Zwrócę całą
W twe łapciuchy
Gratis dając
Trzy racuchy!!!

Podobno kultowa

[Obrazek: IMG-20220723-173550.jpg]

ALE TO MUSI BYĆ DOBRE. Ten ziomek na PVP wychowany, takie ciągi walił, że nie Uwierzysz 🤪


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - furiat - 23.07.2022

mam pytanie ta alfa jest w krysztale ?


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 24.07.2022

Nie. Jeśli jest W czymś to ona co najwyżej W magazynie.

Ona jest kryształem. 💎💎💎💎💎


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 24.07.2022

Nie. Jeśli jest W czymś to ona co najwyżej W magazynie.

Ona jest kryształem.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 24.07.2022

radze uważać na te substancje jest w kurwe mocna przy pierwszym strzale iv nie wiem ile zajebalem bo na oko było sypane Podobno kultowa substancja wchodzi momentalnie nie zdążyłem nawet dobrze igły wyciągnąć a już miałem grubo poschizowalem się w chuj myślem ze umieram poszedłem obudzić ziomka żeby po karetkę dzwonił bo umieram a wcale ziomka nie było ja byłem sam i gadalem z nim normlanie go widziałem a jego tam nie było xDDDgruba jazda jak chuj nigdy tak Nie miałem w wjazd jak po dobrej czwórce odrazu się pocisz jak pojebany i masz wygrzew w srodku jak po jakims opio Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Szyderca - 24.07.2022

U mnie wala sznif ale musi jebać w banie skoro szczury potrafią jechać 60km w dwie strony by wziąść 1 hahah Podobno kultowa

Mój rl też jest  a dopek.org napisał mi to samo o escobar to powiedziałem prawdę jaki kurwa scamer jak ja kupuje od niego prawie rok , scammery to są tam na niebieskim... to tam wyjebal mnie typ co jest 3,5 roku na forum na 500zl dno , cwel jakiś co drapie pewnie sample a za takie 500 to on w dupe się wali po śmietnikach na alfie hahaPodobno kultowa to jak mu powiedziałem to od razu uwierzył na słowo bo zna mnie jak ludzie z forum. Nawet lepiej bo to rl.  Żaden samer escobar a kto tak gada to jest pala... jak wyjebie kiedyś  kogos w co wątpię to sam napisze że scamer i wiadomo co jeszcze,  ale wątpię w to jak już pisałem. Pozdrawiam kumatych


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 24.07.2022

I właśnie o takie fazy po alfach nic nie robiłem!!!! Podobno kultowa

SztywnyMisza

"substancja wchodzi momentalnie nie zdążyłem nawet dobrze igły wyciągnąć a już miałem grubo poschizowalem się w chuj myślem ze umieram poszedłem obudzić ziomka żeby po karetkę dzwonił bo umieram a wcale ziomka nie było ja byłem sam i gadalem z nim normlanie go widziałem a jego tam nie było"

Kiedy powtórka? XD


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Weteran - 24.07.2022

(24.07.2022, 14:01)SztywnyMisza napisał(a): radze uważać na te substancje jest w kurwe mocna przy pierwszym strzale iv nie wiem ile zajebalem bo na oko było sypane Podobno kultowa substancja wchodzi momentalnie nie zdążyłem nawet dobrze igły wyciągnąć a już miałem grubo poschizowalem się w chuj myślem ze umieram poszedłem obudzić ziomka żeby po karetkę dzwonił bo umieram a wcale ziomka nie było ja byłem sam i gadalem z nim normlanie go widziałem a jego tam nie było xDDDgruba jazda jak chuj nigdy tak Nie miałem w wjazd jak po dobrej czwórce odrazu się pocisz jak pojebany i masz wygrzew w srodku jak po jakims opio Podobno kultowa
następnym razem lepiej zważ nie dawaj więcej niż 20mg na start, jak wiadomo każdy kryształ jest lepszy ponieważ krystalizacja to forma oczyszczania np. Masz metę czeska z garnka wyglada jak by ci ja ktoś pomoczył a Meksykańska jest w dużych kryształach. Dlatego alfa w pudrze lub Alfa rock która jest prasowana pewnie z wypełniaczem, nie są tak mocne, ta alfą zachowuje się dokładnie jak alfy z 2k15 białe abc i przezroczyste kryształy


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 24.07.2022

(24.07.2022, 18:50)Weteran napisał(a): ta alfa zachowuje się dokładnie jak alfy z 2k15 białe abc i przezroczyste kryształy

Pamiętam ABC ... oj pamiętam...

Alfa Big Cristal
Klasyka gatunku od kolka🙃🤪


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 25.07.2022

ta alfa  jest tak popierdolenie mocarnie mocna ze cieszę sie ze mi sie to już skończyło Podobno kultowa radze uważać uważać vapo to tam chuj myślałem ze to są już schizy alfie w dobre ale przy iv to kurwa Cipacz się chowa robiłem strzały tak +- 150-200mg przy każdym  jest taki wjazd z jakies 10 min dobry hardkor ze to jest chuj 5 mapb się przy tym chowa Jeszcze pieknie sie rozupuscza <3  ale radzę uwazac po 2 strzale zlapaly mnie takie schizy  ze sam w to nie dowierzalem siedziałem sobie w lasku takim na laweczce grzalem alfe i iv walilen i przy tym jest taka drozka  nagle widzę jak jakąś babka idzie tak naprawdę sobie ja ujebalem tam nikogo nie było XDD i słyszałem jak mówi do kogoś  spokójnie zaraz się nim polivja zajmie mówię sobie co ja pojebalo czy co poschizowalem się trochę a właśnie co miałem iv walić odeszlem  dalej ale widziałem z daleka to miejsce no i zajebalem sovie iv ledwo ledwo oczy widziałem przez  chwilę Podobno kultowa  zostawiam temat i mówię chuj ide tam nagle widzę 2 typów typów cZapce  i krótkich spodenkach i bluzkach  No wyglądali jak krymuchy ale to sobie tez ujebalem nikogo nie było tam XDD później jakieś omamy sluchowe wkurwr mialem a jak sie ciemno w tym lesie zrobiło to spierdolilem bo za bardzo poschizowany bylem XDDD alfiura Meg dobra polecam każdemu ale z umiarem ja juz chyba raczej nie będę korzystał z tego produktu bo te schizy przy iv sa pojebane a ja tylko kryształ iv wale vapo fajnie nawet mi się spodobało  Ale nie daje mi tyle eufori i frajdy co przy iv no i Kurwa ten dym gorący ale ten sposób wydajny w chuj co mi sie podobalo no i uzależnia to też wkurwe Podobno kultowa co do szczura się nie wypowiem bo nie jadłem jedyny minus tej alfy właśnie to ze nakurwialem iv i vapo tylko a mam klame  zapchana Podobno kultowa no i trochę mnie kabelki smyraja a to też pewnie z tego powodu  że z 6 igly walilem