Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - fanfik - 27.07.2022

Ja liczę, że moja paczka dojdzie jeszcze w tym tygodniu. Miałem przerwę 2,5 mies od alfy. Teraz nie mogę się doczekać by spróbować tego sortu. Pierwszy raz spróbuję alfy w tak ładnym, przezroczystym krysztale. Ale będzie ogień!!! I wyzerowana tolerancja. To będzie ciąg którego nie przeżył nikt hahaha.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - KACPER - 27.07.2022

Ja rowniez nie moge sie doczekac kiedy wpadnie i zaczna sie testy, mega wysokie oczekiwanka. Wstawie zdjecie sortu i zdam opinie Wink


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 27.07.2022

nikt z was sie na pewno nie zawiedzie bo temat kosa  w chuj wiec radze uwazac Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 28.07.2022

Może ktoś foto wrzucić aktualnego sortu?


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Szyderca - 28.07.2022

Masz mordo zdjęcie u escobara w głównym temacie napewno i to nie jedno moje obecnego sortu  Smile


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 28.07.2022

(23.07.2022, 05:16)SztywnyMisza napisał(a): krotki opis badajacego  
Wzrost: 187cm
Waga:73kg 
Zawód: ćpun 
ALFA ESCORA 5 G Dziekuje za mozliwosc testow <3 
[Obrazek: 20220722-175949.jpg]
no moze troche na tym zdjeciu bo juz bylo testowane Big Grin Tak wiec zabralem sie za vapo na pierwszy raz i powiem szczezrze ze tez jest przyjebie w chuj podobnie do kabla tylko smak nie zachwyca i dla mnie ta goaracy dym mnie oddypa ale produkt 10000% aktywny ciezko mi czasami rownowage bylo zlapac Podobno kultowa  bo ja do tej pory dobrze zrbiony iv sie teraz jakos obawiam ale jutro pewnie testy  wleca pozdawiam

o ja zlufeczki mniam ja sie truje folia bo allegro mi zablokowali hahah

a i mordo uwazaj to uzaleznia mega vapo jezeli to twoj 1 raz pomysl o tym jak cie ciagnelo bedzie

wedlug mnie zaden rc tak mocno nie wciaga ale oczywiscie tak tyllo mowie nie chce prawic bo sam sie wciagnalem mega.

Alfa escobara nie ma sobie rownych zawsze mial najlepszej jakosci alfe.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 28.07.2022

Mi się osobiście śmiać chce z Ziomeczka bo zaliczył podwójny mindfuck Podobno kultowa Pierwszy że Esco to nie scam jak uważał a drugi, że bardzo szybciutko otrzymał w zamówieniu wg wszystkich chyba opinii najlepszą Alfę dostępną na rynku 🤭

Trochę się cykam bo możliwe, że 2g będę dzierżył w dłoniach swych 😄😄😄


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - mackbeath - 28.07.2022

Today land pigeon with AlphaSmile-not yet tested


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 28.07.2022

(28.07.2022, 08:46)Pazyfea napisał(a): o ja zlufeczki mniam ja sie truje folia bo allegro mi zablokowali hahah

a i mordo uwazaj to uzaleznia mega vapo jezeli to twoj 1 raz pomysl o tym jak cie ciagnelo bedzie

wedlug mnie zaden rc tak mocno nie wciaga ale oczywiscie tak tyllo mowie nie chce prawic bo sam sie wciagnalem mega.

Alfa escobara nie ma sobie rownych zawsze mial najlepszej jakosci alfe.

spokojnie pazy  tak vapo jest fajne nie powiem ale nie wciagnie mnie nigdy tak jak iv  lub  kanna bo nie daje mi tyle eufori ile bym chciał Wink i tego szybkiego  pierdolniecia jakbys dostal lopata   w leb z calej pizdy i wlaczyly ci sie schizy a ja lubie miec grubo Podobno kultowa i ps to nie jest meth pipa to po prostu lufa do ziola tylko cybuch wyciagniety u mnie  w auchanie jest stoisko z lufami bongami itp i tam to kupilem za 15 zł przypuszczam ze tez jest cos takiego  w tych sklepach z cbd itp wiec nie musisz na zadne allegro czekac Big Grin


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - daniel776 - 28.07.2022

Piekne te kamyczki są
PS:Zwykla lufa+wezyk gumowy,polecam w sytuacji awaryjnej Podobno kultowa