Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Gekon - 01.08.2022

Slodki jest ale przy wypuszczaniu bucha czuć taki nieprzyjemny chemiczny smak. Oczywiście to moje subiektywne odczucia, ale nie tylko ja to zauważyłem. Da sie temu częściowo zaradzić więc jest okej, pewnie też wielu osobom az tak to nie będzie przeszkadzać.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - daniel776 - 01.08.2022

w sumie przy jakości tej alfy mysle ze to drobnostka


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - KACPER - 02.08.2022

KIEDYS SZTUKA NA TRZECH, DZIŚ PIĄTKA SOLO KACPER, KACPER POZA KONTROLĄ!
JA PIERDOLE TA ALFA TO DIABEŁ WCIELONY!
Ojebałem 5g z jednym kompanem w 2dni, ja pierdole najmocniejsze pihp jaki jadłem ten proszek się chowa. Pobierac to nie ma lepszej alfy niz ta u Escobara. Wczoraj dostalem takich schiz, bez snu bez jedzenia ze ludzie chodzili mi po parapetach i w chacie, glosy kurwa zewszad, ojebalem pake hydroksiziny wyjebalem cwiare wody, spalilem jointa ze sztuki (i tutaj byl blad) dostalem takiego MIDFUCKA ze schowalem sie pod lozkiem HAHAHA
UWAZAC NA DAWKOWANIE swiezaki z porytym czosnkiem niech sie za to nie pobieraja, albo dawkuja po 20mg, ja sie nie jebalem w tancach lajna wczorajsza lajna 370mg (NIE BRAC TYLE, nie przekraczac 100mg!!) bo to juz jest hardcore wyslala mnie do krainy MORDORU. Moj ziomek rowniezz twierdzi, ze nie jadl nic lepszego, ale tez lubi dojebac do pieca i zajebal 150mg (nigdy nie jadl alfy) zabarykadowal sie meblami w drzwiach, wpakowalem mu sie oknem (mieszka na parterze) a chlopina siedzi z zalami anielskimi i zmawia pacierz PYTAM KURWA MORDO CO JEST? Ty slyszysz cicho cicho, pomoz mi Ty trzymaj wiatrowke ja lece po gaz pieprzowyt. Mojej mordzie tak odjebalo ze rozpylil gaz w chalupie na niewidzialnych "ICH" i se popazylismy cale mordy i cialo, oczywiscie co? nie przeszkodzilo nam to zrobic kolejna lajna i zjesc wiadro ze skuna. JA PIERDOLE. TAKIEJ CZAPY TO JESZCZE NIE MIAŁEM, BYŁA MEGA DOBRA, FAJNE DOŚWIADCZENIE Z PORYCIEM I WIELE Z NIEGO WYNIOSLEM. CO KTO LUBI.. Tongue wybaczta  wlasnie pisze po klonie i 0,2ml i nie wiem jak to bedzie wygladalo. Ale no tak jak widac, hardkor nie sielanka wkurwe ejego mac!\
Bedac w pracy, musialem opuscic stanowisko, bo jebalo ode mnie jak od starej kurwy z pod pigalaka, wrocilem do domu i dalej siekalem alfe
jak to mowi klasyk. NO DOBRA alfa, dobrze robi, dobrze robia, elegancko wszystko jest w porzadku. Pozdrawiam caly Dopal, dobrych chlopakow raEscobara niech to sie trzyma, zryty przekaz do was leci Podobno kultowa Escobar DAJE CI MEDAL ZLOTEGO GRALA 10/10 ZA TAK WYPIERDOLONY SORT I JAKOS SWIADCZONYCH USLUG.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 02.08.2022


(02.08.2022, 06:48)KACPER napisał(a): KIEDYS SZTUKA NA TRZECH, DZIŚ PIĄTKA SOLO KACPER, KACPER POZA KONTROLĄ!
JA PIERDOLE TA ALFA TO DIABEŁ WCIELONY!
Ojebałem 5g z jednym kompanem w 2dni, ja pierdole najmocniejsze pihp jaki jadłem ten proszek się chowa. Pobierac to nie ma lepszej alfy niz ta u Escobara. Wczoraj dostalem takich schiz, bez snu bez jedzenia ze ludzie chodzili mi po parapetach i w chacie, glosy kurwa zewszad, ojebalem pake hydroksiziny wyjebalem cwiare wody, spalilem jointa ze sztuki (i tutaj byl blad) dostalem takiego MIDFUCKA ze schowalem sie pod lozkiem HAHAHA
UWAZAC NA DAWKOWANIE swiezaki z porytym czosnkiem niech sie za to nie pobieraja, albo dawkuja po 20mg, ja sie nie jebalem w tancach lajna wczorajsza lajna 370mg (NIE BRAC TYLE, nie przekraczac 100mg!!) bo to juz jest hardcore wyslala mnie do krainy MORDORU. Moj ziomek rowniezz twierdzi, ze nie jadl nic lepszego, ale tez lubi dojebac do pieca i zajebal 150mg (nigdy nie jadl alfy) zabarykadowal sie meblami w drzwiach, wpakowalem mu sie oknem (mieszka na parterze) a chlopina siedzi z zalami anielskimi i zmawia pacierz PYTAM KURWA MORDO CO JEST? Ty slyszysz cicho cicho, pomoz mi Ty trzymaj wiatrowke ja lece po gaz pieprzowyt. Mojej mordzie tak odjebalo ze rozpylil gaz w chalupie na niewidzialnych "ICH" i se popazylismy cale mordy i cialo, oczywiscie co? nie przeszkodzilo nam to zrobic kolejna lajna i zjesc wiadro ze skuna. JA PIERDOLE. TAKIEJ CZAPY TO JESZCZE NIE MIAŁEM, BYŁA MEGA DOBRA, FAJNE DOŚWIADCZENIE Z PORYCIEM I WIELE Z NIEGO WYNIOSLEM. CO KTO LUBI.. Tongue wybaczta  wlasnie pisze po klonie i 0,2ml i nie wiem jak to bedzie wygladalo. Ale no tak jak widac, hardkor nie sielanka wkurwe ejego mac!\
Bedac w pracy, musialem opuscic stanowisko, bo jebalo ode mnie jak od starej kurwy z pod pigalaka, wrocilem do domu i dalej siekalem alfe
jak to mowi klasyk. NO DOBRA alfa, dobrze robi, dobrze robia, elegancko wszystko jest w porzadku. Pozdrawiam caly Dopal, dobrych chlopakow raEscobara niech to sie trzyma, zryty przekaz do was leci Podobno kultowa Escobar DAJE CI MEDAL ZLOTEGO GRALA 10/10 ZA TAK WYPIERDOLONY SORT I JAKOS SWIADCZONYCH USLUG.

mówiłem ci ze jest moc i bez dobrych schiz się nie obejdzie Podobno kultowa pomyśl  sobie ze ty tak miałeś po szczurze i vapo  a co ja mam po wiedzieć  po iv i vapo Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Makelele - 02.08.2022

Ohh dobrze ze wybrałem alfę w sampel


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 02.08.2022

Ło ja PIERDOLĘ 🤯 KACPER 
Ale rozjebało wam czosnek🤐
Ta alfa mnie nie tyle przeraża, co wręcz intryguje.
Chyba będzie trza TO obadać.
Nie da mi to spokoju...


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 02.08.2022

Łap dużego plusa za opowieści z krypty Podobno kultowa
Lubie to🔥


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - daniel776 - 02.08.2022

kurwa jakie poryciuchy,nastawilem sie w chuj na ta alfice Podobno kultowa czekam na rakiete i jak sie dobiore do tego to mam nadzieje ze paczka z benzo zdąży juz dojsc...


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - KACPER - 02.08.2022

9@"SztywnyMisza"  bez kitu kurwa mordo, a po tej ostatniej dzajfie 370MG to mialem istny film, nie ogarnialem realiu, odpalil mi sie film przeokrutny i widzialem to co chce widziec, zobaczylem jak u mojego kolezki ostatnimi silami, (POLEWA typiara dzwonila na psy ze sie wpierdalam przez okno i zadzwonila na psy) MOZE RZECZYWISCIE KTOS JEBAL W DRZWI I WALIL W OKNA, KTO WIE? Big Grin   to bedzie nasza rozkmina do konca zycia. Normalnie kobicia myslala. ze zlodziej chyba czy cos i przyjechala interwnecja 4 chlopa (relacje tych co widzieli) kumpel postrzelil lodowke, zyrandol, szafkii wiszace porozpierdalane i tv rowniez dostal dwie kule, jego 32 lcd poszedl sie jebac wiem ze to niepieniadz, ale KURWA MAC CO MOJ KOLEZKA WIDZIAL, CZUL, ZE STRZELAL na oslep te szafki i slady po struach w scianie po prostu mnzmrozily. Nie wiem czy ja jestem jebniety, ale uwazam, ze to nie byl ON, nigdy ie jadl alfy, kiedys od darka trocje maczany i 4bmc tak to zero. MROZI MNIE TO W CHUUUJ
ZALECAM PIERDOLONA OSTROZNOSC, TEN PIHP MOCA PRZEBIJA PHP  A JAK MPCNO PRZEPIERDOLISZ Z DAWKAOWANIEM TO SCHIZY JESZCZE WIEKSZE! Wink KOZAKI NIE PRZEKRACZAXC SETY JA TEZ JESTEM KOZAK BEZ UMIARU, ALE TO CO WIDZIALEM PO 370 MG TO NIE WIEM SAM KAURW, schjizy, kontkt z diablem? 

TAKIEGO CZEGOS NIE MIALEM NIGDY W ZYCIU, CZULEM GROZE LEK, GLOSY, SZEPTY, CIENIE, LUDZI KURWA MROZI MI KREW. TO PO PVP tyle zse z normalnym dawkowniaem ale bez snu nie mialem takiej korby. mroz mnire bo moglem dotknac cos czegos nie ma? to jest kurwa popierdolone

najmocniejsza alfa jaka zarlem, niemniej jednak chciualem sie upodlic jak dziwka, nie sadzilem ze sie az tak zaskocze. 
jakosc alfy 11/10  serio z takim pihpem sie nie spotklaem, tak czysytym i tak mpcoarnym. ale yo pihp ksiazkowe dzialanie dawkuj z glowa a jest bangla
funkcjonalnosc do dawek 50mg - bANGLA PO TEM MOZE BYC ZA GRUBO 
ekonomicznosc 12-10
dawkowanie 20-40mg myse zeby bylo git jak lubisz hardcore do 60m im wyzej jest naprawde PEEEEEEEEEEEETARDA
zero wjazdu na serce, schiz ze umieram.
schizy przy normalnym dawkowaniu nie wiem? u mnie nastapily w sobote wieczorem po 2 dniach, walone po secie albo i wyzej, jednak ja dopadly to kurwa afganistan i kurwa jeden wielki HOLOCAUST, mysle ze 7/10 ale z praktycznie solo bo z kompanem zjadlem 1,5 daje 11/10 to moj rekord, wyborazcie sobie ze sa oni, slyszyscie, widzicie nadchodzi noc wszystko przybiera na sile az w koncu widzisz cienie w domu, demoniczne glosy i uczucie ze jestes obserwowany, balEM SIE isc odlac do lazienki w mieszkaniu 34m czaicie?
I TAK JAK FZLOWIEK, WIDZIAL ZE COS TAM SIE RUSZA, KLAMKA JAKIS CIEN ETC, TO CHUJ U MNIE SIE NORMALNIE RUSZALT RZECZY TYPU FIRANKI, KWIATKI, SLYSZALERM ODKRECANA WODE, ALE W SYTUACJI, GDZIE SLYSZALEM ZA SCIANY ZE SASIAD BIJE ZONE I RZUCA RZECZAMI, WSTALEM RESZTKAMI SIL I SIE DOPIERDALAM, A KOBICINA W PIDZAMIE =OTWIERA DRZWI, JEBE MNIE ZE MI ODJEBLO CO JA ODPIERDALAM I GRZESIEK JEST W PRACY, KURWA. ALE AKCJA. NAJGORSZSE JEST ZE WROCILEM DO DOMU I BYLO TO Samo, lurwa. Escobar rob bracie selekcje co do tej alfy, bo jest mocarna, DAWKOWANIE MNIE ZGUBILO bo nigdy nie jadlem mocniejszsego PIHPA ale to PIHP ksiazkowy i nawet jakby cena byla 4paki za 5 mysle zse kazdy by bral. to jest cos czego nie ma nikt. ZLOTyt gral. Esco przyjacielu, rob moze jakas weryfikacje zseby przypalu nie bylo, bo dostanie to jakis ertcek albo inny czubek i bedzie k.o
Osobiscie uwazam, ze leszcze typu ercek, kot kreskowy, kajabuza nie powinni miec do czynienia z takimi rzeczami, mnie wyzeracza polamalo to, dopiero 4x 2mg klona + czteropak i wiadro skuna mnie uspilo po takim locie, hydroksinza czy woda to jest placebo z tym nic nie przebija, a szpont robi wiekszy mindufck. 

Jesli cokolwiek moge napisac to osobiscie wnosze zeby swiezyznie, leszczom i poryciuch nie slac tego sprzetu. Alfa najlepsza jaka jadlem, moze konkurowac z niektorymi pvp w latach siwetlnosci. Przypomnijcie sobie 13-15 Smile Zniwa i psychiatryki zapelnione przypal i zawijanie vendorw. Po co nam pajkda jak moze byc dobrze Escobar rozkmin to i wy tez sie zastnowcie jaka jest. Ten pihp czy php od kosmity ssie jaja Escobarowej alfie. I TO  JESTkiSZOK, ze przy takich dawkach nie ma wjazdu na kardio, etc tylko psychika kryminal oznacza to ze towar jest mega czysty'.BRAWO, NA TAKA ALFE CZEKALEM PO DELEGALU PVP I PENTEDRONU W 2015 ROKU Wink  NIE WIEM SKAD ESCO WZIALES TEGO KUCHARZA, ALE GOSCIA TRZYMAJ, A MOZE NAM LEGENDAR.. NA PENTE UGOTUJE I TUAJ NIE MA JEBANEJ NAMIASTKI CZEGOS CO BYLO, TYLKO TO CO BYLO I WRACASZ DO TEGO... AHH.. Smile MNIE STAREGO WYJADACZA pokaralo- jak jebanego kolararza z [atyloe, w szprychach. Napompkne, ze musialem zjebac 4x2mg klona na praktycznie minimalnej tolerce przejaranym skunem i 4pakiem zeby usnac, obudzilem sie z faja na wierzchu w kuchnii totalna odcina, le usunalem. Aa wyobrazvie sobie gdytbym mial gfaz lwaczont, etc, UWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZAC KURWA. 

TOWAR TYLKO DLA TYCH CO WIEDZZA CZEGO CHCA I SA W TEMACIE. DLA TCH KTORZY CHCA KONKRETNEJ SWIETNEJ ALFY A NIE JAKIEGOS ZJEBAEGO SZAREGO PYLU.\

Koncze, skoro mnie wyjadacza poskladalo w chinskie osiem, tak jak ty se tam jadles hexa, nepa czy jakies chlory to nie startuj. 
POWTARZAM TOWAR DLA LUDZI KTORZY SA W TEMACIE, WIEDZA CO JEST 5 i OGARNA BAZE, choc nawet przyznam i mi bylo mega, mehga ciezko. gdyby nie klony, woda to mejdej. trawa robi wiekszy mindufck jeszcze. OCZYWISCIE ZGUBILO MNIE DAWKOWANIE I ZNAJOMOSC INNYCH PIHPOW wiec ja zlekcewazylem JEDNAKZE ZALECAM ROZWAGE. 

PS. COS CZUJE, ZE jak swiezyzna sie dotknie to i najebie przypalu V, a populacja w szpitalach bez klamek zwiekszy sue. 
Tyle, trzymajcie sie, wale bongo,, koncze piwo - ide spac Smile PEACE



RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - dekadan89 - 02.08.2022

KACPER  a waliłeś tylko nochala, próbowałeś vapo?