Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - KACPER - 02.08.2022

o@"dekadan89"  walilem chmure, smak troche chujowy, ale topi sie doslownie IDEALNIE 10/10 a bomba taka, ze  usiadlem i doslownie straiclem EGO po 120mg, dzialanie lepsze niz nochal, ale lrzzy mouich dawkach bylo "speczynicznie" nie umiem tego okreslic. Czlowiek robi sie arogancki, zbyt pewny siebie i czuje sie jak bog, potem jaka wracalo ego to czulem takie odczucie wyjebania, ze nawet jakby samochod potracil mojego kolezke to mialbym wyjebane a potem wracala czopa po 20-30min i KURWA, CO TO JEST? :O Euforia wypierdala i to uczucie szczescia.'. MALY BOG kurwa. Jednakze vapo zbyt inwZYJNE. szczegolne dla mnie i przy tej alfie. dekadan89 ten proszek co lata u innych V to jest 30% TEJ ALFY CO MA ESCO ;p stad to przejechanie


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - dekadan89 - 02.08.2022

Spoko dam se rade, nie mam zamiaru walić takich dawek bo i po co? Wystarczy mi namelanie liguidu żeby łechtalo fajnie i od czasu do czasu dokurwic do pieca z bańki.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 03.08.2022

Trzeba ulotkę dodawać:

"Przed użyciem skonsultuj się z Kacprem lub innym użytkownikiem forum Dopal, gdyż każdy LEK DIZAJNERSKI niewłaściwie stosowany może zagrażać Twojemu zdrowiu psychicznemu i zryciu" Podobno kultowa

Żarty żartami, oby wszyscy wyszli cali i zdrowi z ciągów. 🤗


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Gekon - 03.08.2022

Ta pihp nie jest wcale taka schizowa. Wystarczy, że nie walicie ile wlezie tylko z umiarem i z głową. Ja już lece na niej z 4 dzien (chyba) I jest okej. Jem, spie, nie widzę duchów. To pewnie kwestia tez organizmu, mimo wszystko zasada mniej=lepiej tutaj dziala chyba, że ktoś lubi się schizowac i chować przed własnymi urojeniami Big Grin


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 03.08.2022

Gekon tak jak mówisz!

Mój przypadek: od piątku z 4h drzemki, ale właśnie dawki !MINIMALNE! {~50mg, 2-3 razy dziennie, lekko popijane piwko} i jest cały czas ok póki co.

Zapycha nos ta alfa nieźle, ale może to i dobrze, bo dużo nie wejdzie już. 😊


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Makelele - 03.08.2022

(03.08.2022, 05:57)kajabuza napisał(a): Gekon tak jak mówisz!

Mój przypadek: od piątku z 4h drzemki, ale właśnie dawki !MINIMALNE! {~50mg, 2-3 razy dziennie, lekko popijane piwko} i jest cały czas ok póki co.

Zapycha nos ta alfa nieźle, ale może to i dobrze, bo dużo nie wejdzie już. 😊
50 mg hahhhaa czemu tak słabo chyba jesteś bardziej doświadczony ja po izej 100 nie zejdę facet


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 03.08.2022

Makelele alfowy amator. Ta lekko taka beżowa, zwykła (co Kacper pisał bodajże, że ma z 30% mocy Escobarowej) to już było kolorowo. 😊

Kwestia czy chcesz się podstimować czy ućpiać. 🤗


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Makelele - 03.08.2022

(03.08.2022, 06:39)kajabuza napisał(a): Makelele alfowy amator. Ta lekko taka beżowa, zwykła (co Kacper pisał bodajże, że ma z 30% mocy Escobarowej) to już było kolorowo. 😊

Kwestia czy chcesz się podstimować czy ućpiać. 🤗

Co to znaczy postimowac? Albo chcesz się nacpac albo cnotke zgrywasz to. Masz na myśli? Haha


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 03.08.2022

Makelele nie drąż tak mało istotnych kwestii proszę, bo zaśmiecamy takimi drobno-wpisami wątek dość mocnej substancji i najważniejsze kwestie dotyczące zażywania itd mogą komuś umknąć w "tłumie" takich komentarzy jak te nasze wyżej.

Podstimować to podstimować. Nie każdy ma potrzebę ućpać się jak świnia, że widać po nim z drugiego końca kontynentu, że się naćpjał się, się naćpjał. 🤗


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Makelele - 03.08.2022

Nie mów mi co mam robić haha będę robić co mi się podoba a nie tobie szczególnie po tym jak wczoraj wrzuciłeś mój post w dział memy.. Pytaj się zanim zrobisz coś takiego na ulicy byś mógł za to porządnie dostać 

Ponawiam pytanie co to znaczy spostimoeac 

Według mnie marnujesz dobry towar wciagajac go w ilości jak dla cipek