Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Szyderca - 03.08.2022

Makelele Co to znaczy postimowac? Albo chcesz się nacpac albo cnotke zgrywasz to. Masz na myśli? Haha...... serio go pytasz o to ? I po chuj w ogóle sobie romansujecie w postach ? Na pw idz lub na chat a nie tu... jak ty nie wiesz co to postimowac,  albo ze ktos chce się naćpać to ja nie wiem co ty kurwa robisz na tym forum hehe ! Ja nie używam tego syfu ale rozumiem co ludzie piszą i wiem że pisze większość osób vo używa te specyfiki wiec chyba proste że powinnes kumać co ktos do ciebie pisze ....
Ps. Nie mów że mógłbym na ulicy dostac heh Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Gregor91 - 03.08.2022

(03.08.2022, 08:48)Makelele napisał(a): Ponawiam pytanie co to znaczy spostimowac 

Ja Ci odpowiem na to pytanie ze swojego punktu widzenia. Nie znam profilu działania produktu z wątku, ale mówię ogólnie o stymulantach...chodzi o to, że w mikrodawkach rzędu do 50mg, stimy idealnie się sprawdzają do pracy i to zarówno biurowej, jak i zwykłego sprzątania domu, więc nie wiem co w tym złego. Nie każdy używa stimow do nafurania się i siedzenia jak zombi na kanapie


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 03.08.2022

50 mg alfy to nie jest mikrodawka pany!
A już na pewno nie tego sortu.
A drugą stroną medalu jest to, że forum jest po to ,aby się pytać i dostać odpowiedź, a nie zjebać chłopa, bo śmiał zadać pytanie.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 03.08.2022

dokładnie tak jak mówisz! lepiej się od razu zeschizowac i skrócić czas do najbliższej choroszczy


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Makelele - 03.08.2022

Dzięki panowie za odpowiedzi ja tam wolę większe dawki shizy mi nie straszne pozdrawiam


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Gekon - 03.08.2022

Tez wale max 50mg, zwyczajnie dlatego, że potem już odczuwam więcej ubokow niż pozytywnych odczuć.
Co do wyrażenia, że tylko cipa tyle bierze to moim zdaniem kazda cipa potrafi się ucpac,  a umiar potrafia zachować tylko Ci, którzy mają leb na karku i wykazują się samodyscyplina, ale to oczywiście moje subiektywne spostrzeżenia Wink


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Gregor91 - 03.08.2022

(03.08.2022, 10:54)kot_kreskowy napisał(a): 50 mg alfy to nie jest mikrodawka pany!
Przeczytał ze zrozumieniem? 
Po pierwsze określiłem dawkę do 50mg za odpowiednią, w zależności od tolerki.
Po drugie nie odnosiłem się do tej Alfy tylko ogólnie do stimow i do swoich osobistych doswiadczen Smile
Pozdrawiam


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 03.08.2022

Nie, nie przeczytałem ze zrozumieniem...
Chciałbym zauważyć, że obecny sort alfy jest tak mocny, że pięćdziesiątka wypierdoli z kapci nawet najbardziej zaawansowanych,  a tu pada sugestia 50 - mikrodawka. 
I teraz przeczyta to świeżak, zajebie 50 sugerując się taką sugestią i ma ciepło.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 03.08.2022

Brawo Kocie! 😁 Może inaczej. Jak krowie na rowie:

POCZĄTKUJĄCY
MAX 50mg!!!!!!!!!


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Attenborough - 04.08.2022

Dawki, które były odpowiednie do pracy czy do nabrania sił gdy jest się zmęczonym przy poprzednim, białym sorcie z tego sortu powodują że czułem się porobiony i z pracy nici.
Ten sort jest tak mocny że do pracy się nie bardzo nadaje, zbyt szybko nie da się na pracy skupić, może siły da się zregenerować. Ale to tylko moje odczucie po niepełnych badaniach, może niech się inni wypowiedzą.
Zresztą kto zamierza używać tego jako wspomagacza do pracy czy nauki 😀