Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - KACPER - 04.08.2022

Mówiłem Ci stary, kosior przeokrutyny. Najmocniejsza alfa jaka jadlem Wink


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 04.08.2022

Attenborough 
Zgadza się, przy badaniach alfy skupienie się na czymkolwiek graniczy z cudem.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - KACPER - 04.08.2022

Nie powiedzialbym tego, idzie sie skupic i ogarniac rzeczy, niemiej jednak widac wystrzelnie stad do pracy sie nie nadaje, chyba ze pracujesz zdalnie, albo jestes kurierem Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 06.08.2022

Relacja prosto z zakończonego przed południem 8 dobowego maratonu z PiHP 

"Spalem 2 chyba razy po okolo 3-4hCodziennie jadlem normallnie. tam jeden dzien moze niepojadlem za bardzo bo zapomnialem. Na nocki jeszcze zapas robilem w ***** jedzenia. Srednio jakies 15/17piwek co na kazde 24hDolegliwosci raczej zadnych w sumie jedynie u ludzi chyba ktorym niszczylem glowy. Suszy troche to, a do tego pocic potrafi mocno czasem zwlaszca jeszcze teraz jak lato ale jak w domu siedzisz nie krecisz sie to jest umiarkowanie juz jestem po odespaniu i jedyne co czuje to to ze mnie w monopolu brakuje. "

Pierwszy raz z TAKĄ alfą. Wcześniej kiedyś raz proch pihp, z RC Analog Hex oporowo. Schiz nie zaobserwowano co może sugerować, że umiarkowane dawkowanie i posiłki mają ogromne znaczenie. 



RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Attenborough - 06.08.2022

Napisałby ktoś czy nadaje się to do zabaw łóżkowych, jak z libido? Dopiero za półtora tygodnia będę mógł przetestować, jak się zdrowie poprawi i detox skończy Smile
Czy jednak trójka lepsza?


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - swo002 - 06.08.2022

Wg mnie lepsze 3cmc będzie ale to kwestia gustu.
Na większej dawce może być problem więc lepiej się w sildenafil zaopatrzyć.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Gekon - 07.08.2022

Attenborough kwestia organizmu. Mi alfa wypierdala libido duzo bardziej niż 3cmc I nie mam też problemu by konar zapłonął xd alfa duzo bardziej uzaleznia i generalnie jest stosunkowo duzo bardziej niebezpieczna, więc jeśli nie jesteś jej fanem, lub nie masz az takiego parcia na akurat ta substancje to zostan przy 3cmc, szczególnie że ten akurat sort jest bardzo mocny.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - dekadan89 - 07.08.2022

kurwa jaki szatan, te proszki grudki to dupe mogą temu lizać. odrobinka do turbo bańki i myślałem że oddechu ze stresu nie złapie.  Jak dla mnie tylko liquid z i i palenie z e peta, co za wypierdol!!


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 07.08.2022

(06.08.2022, 18:55)kajabuza napisał(a):
Relacja prosto z zakończonego przed południem 8 dobowego maratonu z PiHP 

"Spalem 2 chyba razy po okolo 3-4hCodziennie jadlem normallnie. tam jeden dzien moze niepojadlem za bardzo bo zapomnialem. Na nocki jeszcze zapas robilem w ***** jedzenia. Srednio jakies 15/17piwek co na kazde 24hDolegliwosci raczej zadnych w sumie jedynie u ludzi chyba ktorym niszczylem glowy. Suszy troche to, a do tego pocic potrafi mocno czasem zwlaszca jeszcze teraz jak lato ale jak w domu siedzisz nie krecisz sie to jest umiarkowanie juz jestem po odespaniu i jedyne co czuje to to ze mnie w monopolu brakuje. "

Pierwszy raz z TAKĄ alfą. Wcześniej kiedyś raz proch pihp, z RC Analog Hex oporowo. Schiz nie zaobserwowano co może sugerować, że umiarkowane dawkowanie i posiłki mają ogromne znaczenie. 

ILE KURWA????
8 jebanych dni na TEJ alfie???
Kto to kurwa jest????
Robocop do chuja????
Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - budynmalinowy - 07.08.2022

jebany terminator Podobno kultowa