Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 09.08.2022

(08.08.2022, 18:35)bonzajmatejko napisał(a): Ta alfa o której wy piszecie też wam sie gotuje przy topieniu w lufce?
Prawdę mówiąc jestem trochę zdziwiony, ponieważ tutaj na forum wszyscy piszą kozackie recki tego odczynnika, a jak dostałem swój sort to paru szczurów do mnie dzwoniło z pretensjami, że to w ogóle nie smakuje jak alfa i wgl.
Co sądzicie, może V sie pomylil przy pakowaniu?

Nie myli się tylko ten ,kto nic nie robi.
Jeśli zaszła pomyłka, to napisz koniecznie do pabla. 
Ale coś mi się wydaje, że te szczury to chyba amatorzy...🤭


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Weteran - 09.08.2022

(08.08.2022, 18:35)bonzajmatejko napisał(a): Ta alfa o której wy piszecie też wam sie gotuje przy topieniu w lufce?
Prawdę mówiąc jestem trochę zdziwiony, ponieważ tutaj na forum wszyscy piszą kozackie recki tego odczynnika, a jak dostałem swój sort to paru szczurów do mnie dzwoniło z pretensjami, że to w ogóle nie smakuje jak alfa i wgl.
Co sądzicie, może V sie pomylil przy pakowaniu?

Wszędzie gdzie nie widzę tej nazwy profilu to narzeka, czy to tutaj czy w dark necie. To chyba jakiś szpiegula sergeja 😂 czy jak mu tam było z dopka


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Gekon - 09.08.2022

Smak ma rzeczywiście specyficzny jak już pisałem, ale efekty jak pihp, a to z gotowaniem to nie wiem o co chodzi. Może koledzy dodaja do tego wody. U mnie wszystko okej i nie wiem jaka substancja moze sie po podgrzaniu gotowac poza woda xD


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Szyderca - 09.08.2022

Ćpuny,  jak ci się topi to woierdol sie do zamrażarki dla bydła i tam pal może nie będzie Ci się topić. A jak nie to wal to normalnie jak człowiek szniff


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - bonzajmatejko - 09.08.2022

(09.08.2022, 07:18)Weteran napisał(a): Wszędzie gdzie nie widzę tej nazwy profilu to narzeka, czy to tutaj czy w dark necie. To chyba jakiś szpiegula sergeja 😂 czy jak mu tam było z dopka

No to chyba Ci trochę korki wyjebało przyjacielu, bo jedyne gdzie miałem początkowo obiekcje to do designera w związku z tym, że mieliśmy problemy z komunikacją, ale wszystko ostatecznie wyszło tak jak miało być o czym z resztą napisałem w tym samym temacie. Jak szukasz sensacji lub chcesz zabłysnąć to posyp sie brokatem, a jeśli nie masz nic merytorycznego do powiedzenia to lepiej nic nie pisz, bo śmietnik w postaci twoich mało błyskotliwych postów nam tutaj nie potrzebny.
Pozdro

(09.08.2022, 08:15)Gekon napisał(a): Smak ma rzeczywiście specyficzny jak już pisałem, ale efekty jak pihp, a to z gotowaniem to nie wiem o co chodzi. Może koledzy dodaja do tego wody. U mnie wszystko okej i nie wiem jaka substancja moze sie po podgrzaniu gotowac poza woda xD
Na przykład sorty definitywnie nie nadajace sie do palenia, euforyki chyba są w tej grupie większościowo. 
Jeśli chodzi o smak to spośród moich odbiorców kazdy stwierdza, że to w ogóle nie smakuje jak alfa, a mam kontakt i ze swiezakami jak i ludzmi którzy w rc siedzą od czasu jak były legalne czyli od dawna Smile


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 09.08.2022

Weteran jprdl jakie sposoby odkopales heh aż z ciekawości sprawdzę jak to działa. Czasem też przeglądam takie stare wątki dla przypomnienia starych dobrych czasów hehe


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - bonzajmatejko - 09.08.2022

(09.08.2022, 05:45)kot_kreskowy napisał(a): Nie myli się tylko ten ,kto nic nie robi.
Jeśli zaszła pomyłka, to napisz koniecznie do pabla. 
Ale coś mi się wydaje, że te szczury to chyba amatorzy...🤭

To też w pierwszej kolejności zrobiłem czyli napisałem do V i czekam na odpowiedź.
To że piszę tutaj zaniepokojny pewnymi faktami, nie wynika z tego, że podejrzewam pabla o oszustwo. Uważam, że to bardzo dobry V z najlepszym bhp i czasem realizacji, tylko mogła zajść pomyłka przy pakowaniu lub po prostu sort nie jest taki jak by moi ludzie chcieli.
Martwi mnie to bo trochę więcej tego zatankowałem, a za bardzo nikt mi nie chce tego brać, więc próbuję jakoś sprawę wyjaśnić.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 09.08.2022

bonzajmatejko to nie pisz tu nic. Forum temu nie służy tylko mail🤐


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Gekon - 09.08.2022

bonzajmatejko z tego co mi wiadomo to coś co się nie nadaje do vapo się po prostu spala. Euforyki jako takie nadają się do vapo, tylko albo maja za duże dawkowanie, żeby to miało sens, albo maja w sobie np chlor, który może zabic jeśli jest w postaci substancji wziewnej :p


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - bonzajmatejko - 09.08.2022

(09.08.2022, 10:45)kot_kreskowy napisał(a): bonzajmatejko to nie pisz tu nic. Forum temu nie służy tylko mail🤐
Tylko w regulaminie ani nigdzie indziej nie jest napisane, że w wątkach mogą znajdować się tylko pozytywne opinie o sklepie i odczynnikach. Jeżeli ktoś ma obawy to może o tym napisać i rozwiać swoje wątpliwości, jaki jest sens w ogole istnienia takiego forum skoro tolerowane są tylko pozytywne opinie, a reszta treści jest od razu hejtowana przez jakiś ćwierćinteligentnych szczurów.