Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - horsii - 09.08.2022

(09.08.2022, 13:28)Gekon napisał(a): bonzajmatejko z tego co mi wiadomo to coś co się nie nadaje do vapo się po prostu spala. Euforyki jako takie nadają się do vapo, tylko albo maja za duże dawkowanie, żeby to miało sens, albo maja w sobie np chlor, który może zabic jeśli jest w postaci substancji wziewnej :p


atom chloru nie odłączy się od benzenu, wiązanie jest za mocne - bardziej przejąłbym się podrażnieniem dróg oddechowych przy waporyzacji chloroaromatycznych zwiążków oraz ich wybitnie obrzydliwym smakiem Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - dekadan89 - 10.08.2022

(08.08.2022, 18:35)bonzajmatejko napisał(a): Ta alfa o której wy piszecie też wam sie gotuje przy topieniu w lufce?
Prawdę mówiąc jestem trochę zdziwiony, ponieważ tutaj na forum wszyscy piszą kozackie recki tego odczynnika, a jak dostałem swój sort to paru szczurów do mnie dzwoniło z pretensjami, że to w ogóle nie smakuje jak alfa i wgl.
Co sądzicie, może V sie pomylil przy pakowaniu?


Gotuje sie bo za mocno przypalasz. To krysztal nie puder potrzebuje wiecej czasu a jak dopiwrdollisz ognia za moc to sie nagle zagootuje i zbrazowieje. 
Smak ma normalny alfowy jak chcesz to pocukruj Podobno kultowa


Kurwa co ja dzisiaj w nocy odjebalem po tym to statch pisa'c. Be carefull


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Szyderca - 10.08.2022

(09.08.2022, 10:28)bonzajmatejko napisał(a): To też w pierwszej kolejności zrobiłem czyli napisałem do V i czekam na odpowiedź.
To że piszę tutaj zaniepokojny pewnymi faktami, nie wynika z tego, że podejrzewam pabla o oszustwo. Uważam, że to bardzo dobry V z najlepszym bhp i czasem realizacji, tylko mogła zajść pomyłka przy pakowaniu lub po prostu sort nie jest taki jak by moi ludzie chcieli.
Martwi mnie to bo trochę więcej tego zatankowałem, a za bardzo nikt mi nie chce tego brać, więc próbuję jakoś sprawę wyjaśnić.
Ja ta alfe nakurwiam z młotka na powder i szczury bardziej zadowolone niż jak dam w cristal  haha nie wiem czemu Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Ojciechrzestny - 10.08.2022

Bo już nie muszą trafić ich cennego czasu na kruszenie tylko cyk z pacyny do noska🤣


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 10.08.2022

(09.08.2022, 14:19)bonzajmatejko napisał(a): Tylko w regulaminie ani nigdzie indziej nie jest napisane, że w wątkach mogą znajdować się tylko pozytywne opinie o sklepie i odczynnikach. Jeżeli ktoś ma obawy to może o tym napisać i rozwiać swoje wątpliwości, jaki jest sens w ogole istnienia takiego forum skoro tolerowane są tylko pozytywne opinie, a reszta treści jest od razu hejtowana przez jakiś ćwierćinteligentnych szczurów.

Kurwa, widzisz i nie grzmisz....jprdl

A kto powiedział, że tu tylko pozytywne opinie mogą biegać????  Kto pytam??? Bo na pewno nie ja.
Skoro taki jesteś biegły w regulaminach, to dziwne , że w regulaminie sklepu TEGO, żeś kurwa nie znalazł gagatku:
18 punkt regulaminu sklepu Escobar
. Nie rozpatrujemy reklamacji, jeśli została ona zgłoszona publicznie w innym miejscu niż kontakt e-mailowy z nami.

I właśnie dlatego gadałem, abyś tej kwestii nie poruszał na forum, dopóki nie wyjaśnisz ze sklepem. I to chyba dwa razy Ci gadałem.

A teraz weź proszę tą swoję uwagę o ćwierćinteligentnych szczurach, owiń ją folią,  następnie pośliń i wpierdol ją sobie głęboko  w dupsko. 
Miłego dnia🙃


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - KACPER - 10.08.2022

hh8aha dekadan89  napisz na pm co odjebales moze bedziesz lepszy ode mnie Big Grin


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Mockryształów - 10.08.2022

Substancja jako substancja zajebista jeżeli chodzi o działanie napisze też,że ekonomiczna małe dawki robią robotę.Na pewno trzeba uważać bo można sobie kuku w główce zrobić. Dorzutki działają. Testowałam drogą sniff 20mg. Później trochę wpadłam w pętle i nie kontrolowałam dawek co skończyło się słabo dość porządne schizy. Dawkować z rozwagą a będzie pięknie mam nadzięję,że będzie mi dane mieć ją w swoich rękach dodam,że było to moje pierwsze zderzenie ową sub i pewnie nie ostatnie😃


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - dekadan89 - 11.08.2022

Ja tu głównie o snifach czytam, musze w końcu spróbować bo tylko vapo ale poźniej z kichawy mi zaraz cieknie, zresztą mi poł życia już cieknie Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 15.08.2022

Na mnie ta alfa wywarła zajebiście pozytywne zdanie, owiele lepsza do vapo od alfy designer, kryształy serio robią robotę... Mam nadzieję że niedługo będzie mi dane spróbować pvp i wtedy dopiero poznać potencjał Alfy Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 15.08.2022

tez czekam na pvp beda testy iv i vapo mam nadzieje ze mnie wykurwi z kapci jak phip Podobno kultowa