Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - UltraKsiężyc - 15.10.2022

Szyderca  zdjęcie aktualnych sortów? Czy to taka kolekcja zestawiona?
Edit: Dotyczytałem swoją drogą konkretny zapas


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Szyderca - 15.10.2022

Napisalem kolego ostatnie bylo zamowienie czyli robione tydzień temu o ile się dobrze nie mylę, a reszta to z poprzednich tygodni gdy wygrałem nagrody.  Sprawdź posty powinien być mój ze zdjęciem to wtedy właśnie przyszło do mnie zamowienie i wstawiłem wszystkie nagrody z zamówieniem ponieważ mialem problem z kontem nie mogłem się zalogować by dać recenzje, czyli 25 i chyba 3g sa z tygodnia max półtora.

Jak pamięć mnie nie myli to dokładnie ostatnie zdjęcia z 07.10.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 15.10.2022

Mały gołąbek weekendowy wylądował, sort wysłany w tym tygodniu (wygląd jak u Szydercy na zdjęciu powyżej) piękne czyste kryształy (chemik spisał się na medal) moim zdaniem jeden z lepszych analogów alfy pvp dostępnych obecnie na rynku, mam porównanie do alfy apiph od designer i muszę przyznać że Alfa od Escobara to prawdziwy majstersztyk w porównaniu z Alfą od innych vendorów.
Dawki 50mg sniffem robią już robotę, spróbował bym vapo ale przestraszyłem się jak dowiedziałem się co ziomkowi z płucami się stało który palił kanna oporowo, więc poszedłem po rozum do głowy i pomyślałem że lepiej dmuchać na zimne i drogę administracji poprzez capo sobie odpuścić. 
Szybkość dostawa 9.5-10-10/10
BHP dostawy 11/10 
Jakość alfy apiph 10/10 
Polecam odczynnik jednak zalecam ostrożność nie jest to tak lajtowy odczynnik jak cmc-ki
Pobierać śmiało zanim wykupią  Wink Tongue


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 15.10.2022

ProducentRC  no ja dopiero jak zacząłem vapowac alfice to zrozumiałem co to znaczy być uzależniony, wjebany w alfę. Przy sniffie nigdy z tym problemu żadnego nie mialem


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 15.10.2022

Ładne kryształki i ze co niby 50mg wykurwi mnie w kosmos???  a gram starczy na 20 kresek na 2 dni dobrze rozumiem ?? XD
 (ja to alfy,nepa,hexa ,funky i inne  z gratisow walilem po 150-200mg i mam strach przed tym w chuj )


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - UltraKsiężyc - 15.10.2022

Szatan69  O ile mnie wzrok nie myli i dobrze zrozumiałem  to waliłeś 150-200mg alfy od razu? To jest twoja sprawa twoje życie,ale jak dla mnie to strasznie nieodpowiedzialne.Dobrze,że nic Ci się nie stało


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Szatan69 - 15.10.2022

Nie znalem dawkowania wtedy proch to proch nie bylo co wciagac to sie wciagalo gratisy a pozniej cisnienie 240 haluny i krzywe akcje w szpitalu to mowili o znowu tego swira przywiezli xD dobrze ze to dawno temu bylo i juz nie wale takich rzeczy xD.

Wracajac do tematu to 50 mg bedzie dobre dla przecpanego cpuna ? Serio gram wystarczy na 20 kresek mocnej bomby ? Ile godzin na gramie mocnych lotow ?


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - UltraKsiężyc - 15.10.2022

Szatan69  nie no..teraz to jestem w szoku i oczy mam jak 5 zł jakbym nie wiem co ćpał..szczerze zaczynaj od minimalnych dawek 20mg bym Ci zalecił ja tak zaczynałem do max 50mg,ale może niech inni się też wypowiedzą.Nic dziwnego,że byłeś w takim stanie jak napisałeś każdego by zmiotło z planszy..


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 15.10.2022

Szatan69  jak można nie znaleźć dawkowania heh ? Dla przecpanego może na tak długo nie starczyć heh chociaż według dawkowania powinno starczyć Tongue


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - paradise - 15.10.2022

Skoro uzytkownicy pisza, ze jest to ten sam sorcik to 50mg bedzie mega dobra opcja, ale lepiej sprobowac ciut nizej ok 30mg. 
Pamietaj o uczuleniowce