Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PHiP - Opinie o produkcie. - Szyderca - 23.04.2022

Escobar dzięki za ten nietypowy prezent Podobno kultowa niestety, nie działaSad nie chcę się ładować. Pozdrawiam Piona.


RE: Alfa-PHiP - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 24.04.2022

(23.04.2022, 10:26)Szyderca napisał(a): Escobar dzięki za ten nietypowy prezent Podobno kultowa niestety, nie działaSad nie chcę się ładować. Pozdrawiam Piona.

Mordo wystarczy ładowarkę zmienić ja zmieniłem ja ta co mam do telefonu i normalnie używałem przez 10 dni dopóki sie jie skonczyly xD
Co nigdzie nie idzie ich kupic Podobno kultowa
A yo najwidoczniej nie wszystkie sa takie same u mnie nie działała kabel i ladowarka wymienilem to i to i cyk działa akurat farta moze mialem Podobno kultowa


Dla tego ostatnio żartowalem ze pakowanie u escobara jest droższe niz 3g produktu za aktywność forumowiczów Podobno kultowa


RE: Alfa-PHiP - Opinie o produkcie. - Szyderca - 24.04.2022

Myślisz mordo ze nie próbowałem na różnych ładowarkach? Nawet do laptopa podczepiłem i nic, no cóż życie przecież nie będę płakać i tak z dobrej woli dostałem więc nie narzekam.


RE: Alfa-PHiP - Opinie o produkcie. - cropp - 27.04.2022

Wiadomo kiedy będzie dostępna znowu alfa ?


RE: Alfa-PHiP - Opinie o produkcie. - M100 - 27.04.2022

A pihp z stajni Pabla Escobara

Diabeł wcielony w Białą grude moc jaką osiągnąłem przy nawdychaniu się dymu z pieca przy dorzurzucanu do pieca dawek od 20 do 50 a nawet 100mg .

Częstotliwość spalania co 30minut i komputer pokładowy pokazywał, że piec jest nagrzany oraz emotka euforium Smile

Nie czytałem instrukcji tego pieca bo komputer zaczął szaleć i się przegrzewał.

Wystąpił błąd serwisowy i dostał pierdolca .

Serwis poinformował mnie , że zbyt często dorzucałem do niego i te dawki powyżej 50mg były tymi zaczesto dorzucanymi .

Zaleca trzymać się ściele zadad BHP !!!
Raz na godzinie do 50 mg max !!!!
Kiedy komputer pokładowy zaczyna wariować tzn brak pamięci masowej i potrzebne jest czyszczenie systemu i ponowne uruchomienie gdy zapali się lampka .
Wartko też antywirusa najlepiej Kaskersky"Benzo"IhuJ .

Uważać z tym koksem bo nie jeden piec może rozjebac !!!!

Escobar Wyngiel przywieźli !!!


RE: Alfa-PHiP - Opinie o produkcie. - dimiliki - 28.04.2022

cropp myślę że da znać tutaj jak już będzie


RE: Alfa-PHiP - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 28.04.2022

Cały czas trzyma poziom wysoki alfa nic sie nie zmieniło polecan


Obecny sort alfy to potęga nic sie jie zmieniło od ostatniego razu wiec przytoczę swoja opinię
Alfa ta to jest to czego alfiarze potrzebują !
Vapo = błogostan wystrzał eufori która wyzwala w nas zwierzę jeżeli chodzi o libido. Kazdy buch działa tak samo mocno i ten smak mmm to co każdy chyba najbardziej kocha w alfie to ten słodki smak niczym cipka 18 'nastolatki
Sniff jeżeli wam mało to polecam na zmianę snif i vapo Idealnie się dopełnia wydłuża czas dzialania vapo to na pewno a zarazem dodaje nutkę speeda który fajnie działa w pracy (motywacja do pracy itd)


Sort oceniam na 9.8/10 a pakowanie 11/10 NIGDY jeszcze nie widziałem tak dyskretnie zapakowanej paki serio wow!
Czas realizacji tez zajebisty bo tylko 3 dni co w obecnych czasach jest bardzo dobry wynik!


RE: Alfa-PHiP - Opinie o produkcie. - xaardos - 04.05.2022

kurcze.. wiadomo kiedy wróci na magazyn ten wariat ?? moje szczury nie mają co vapowac Sad


RE: Alfa-PHiP - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 16.05.2022

Czekamy na alfe! Dajcie info jak będziecie mieli ja


RE: Alfa-PHiP - Opinie o produkcie. - Drakula - 24.05.2022

Jak z dostępnością?