Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Twój ziom - 23.12.2022

jessypinkman12345 wrzuć zdjęcie sortu jeśli możesz mordeczko


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Bam - 23.12.2022

Mówicie o tej nowej alfie?? Musze sprobowac  bo jeszcze nie mialem okazjii Smile


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - furiat - 23.12.2022

alfa kozak i dobrze sie vapuje


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 26.12.2022

Ma ktoś jakiś trick, żeby zneutralizować/zabić chociaż trochę zapach alfy chociaż częściowo ? Próbowałem odświeżacze powietrza różne i nic, ciuchy cały pokój jebie jeszcze 2 tygodnie po zabawie 3/4dniowej, mimo prawie bez przerwy otwartego okna.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Yalasek - 26.12.2022

Jak wali aż 2 tygodnie to oczyść energię która się tam kumuluje u mnie parę h i jest bez żadnego zapachu lub masz coś przyplesnialego i to się osiada czy coś albo nie wiem powodzenia


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - XaNaXX - 26.12.2022

fiodor Miałem to samo po kilku nocach tak jebało w całym mieszkaniu,że wietrzenie odświeżacze powietrza nic nie dawały a nawet stało się tak,że pościel potrafiła przesiąknąć tym zapachem do takiego stopnia,że materiał z którego była wykonana ta pościel był mokry( nie był to pot) i tak wszelkimi sposobami próbowałem i nic przyszedł moment końcowy na zabawie z alfą generalne wietrzenie i po może tygodniu generalnego sprzątania dzień w dzień zapach się ulotnił.Alfka jest dobra,ale smród jaki za sobą zostawia jest nie do zniesienia.No chyba,że ktoś ma możliwość wietrzenie 24/7 przez kilka dni podczas zabawy i nie będzie mu zimno to chyba jedyny sposób na ulatnianie się zapachu na bieżąco.A jak kogoś stać to warto zainwestować w ozonator powietrza na pewno fajnie się sprawdzi przy takim czymś


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - fiodor - 26.12.2022

Yalasek  nie no nic takiego nie mam, podejrzewam, że kwestia z jakiego materiału są zasłony, lozko, dywan. I taka ciekawostka już niby nie było nic czuć, zacząłem meble czyścić płynem od kurzu to szmatka od mebli jebala tak alfa jakby jeszcze to wszystko na meblach osiadalo, więc nie jest to takie proste do rozwiązania u mnie...


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Yalasek - 26.12.2022

Wiem.co mówisz miałem tak z ręcznikiem i kanapkami które były i tak w czymś przesiąkło do szpiku ale wtedy ćpałem przy zamkniętym oknie i drzwiach przez 4 dni


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - sebekx9 - 26.12.2022

Alfę trzeba na bieżąco wietrzyć inaczej nawet ściany przesiąkną!


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - JokerRC - 29.12.2022

Chodzi o vapo @seb ?