Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - olancucki - 24.01.2023

Hahaha! To zajebiście.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - k0t0n - 19.02.2023

To prawda,alfa prze torpeda, sniff, oral, per rectum wszystko boom talala  Big Grin 
Mimo to nadal nie moge sie pozbyc wrażenia ze ta co byla w zoltych krysztalach nadal najlepsza. No i nie była tak inwazyjna dla sluzowki i zatok. Przynajmniej dla mnie. Wam tez kreda robi takie spustoszenie?

Vendor jeden z najlepszych jak nie najlepszy obecnie. Słowny. Idzie sie dogadac, chociaz trzeba uważać bo zaden z niego gadula, bez gadki szmatki w pm tylko konkret i ciach bajera. Człowiek pracy, nie ma czasu na romanse  Big Grin 
Paki lataja na czas. Kamuflaż odpowiedni. Wszystko gra i bucy. U tego Pana goszczę chyba juz 3 lub 4 lata. Z czystym sumieniem moge polecic!

Król!


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Lopek1 - 21.02.2023

Ma ktoś może zdjęcie obecnej alfy


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 24.02.2023

Dołączam do pytania kolegi Lopka. Zależy mi na tej brązowej Alfie jak jest na zdjęciu w sklepie. Witaj  Escobar zdażało się, że były 2 czy 3 różne Alfy na stanie, jak ma się teraz sytuacja jeśli mogę zapytać.



RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Rolmops12345 - 25.02.2023

Jaka różnica między brązową białą kryształem a prochem?



RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 25.02.2023

Rolmops12345 Nie do końca da się sprecyzować o jakie właściwości chodzi odnośnie danego tematu na który chcesz odpowiedź, mi brązowy kryształ wcale nie powodował reakcji alergicznej w postaci zapchanego nosa, kreda jak ziomek mnie poczęstował od Pabla trochę zapychała mi nos ale to "tylko mi" vapo kredy od pabla nie testowalem to nie mam możliwości wypowiedzi ale testowałem wiele alf w takiej postaci i zawsze zapychały mi kinol ale przy vapo wypadały lepiej, miały taki swój specyficzny posmak i "moc"


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - GlasshanD - 16.01.2024

Czasami zadaje sobie pyt. kiedy i czy w ogóle wroci do nas królowa śniegu ? Podobno kultowa  Jedyny wiarygodny trop kaj  może przebywać zarobiona po pas Escobarowa alfowa baronowa prowadzi  na jedną z hiszpańskich plaż zapewne leżąc sutkami do góry popijajac przy tym margerite czy inne pszne ustrojstwo ,a zatem  majac  powyższe na uwadze i co gorsza znając całkiem dobrze z autopsji ibize i  jej okolice  powrót alfuni nie wygląda optymistycznie Podobno kultowa


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 15.04.2024

Odkopie temat.
Escobar 
Czy wróci aiphp jeszcze? Bo było mega.


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - qazplm1233 - 16.04.2024

juz nawet jak daje posty o dostepnosci  to nie ma ze a pvp - czy a pihp - brak , tylko juz nic nie pisze to watpie zeby wrocil do alf , cthyba te 3 i 4 cmc pelno rodzaju musi isc jak buleczki


RE: Alfa-PiHP - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 16.04.2024

Szkoda :/