Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Kannabinoidy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: NASĄCZANE KARTKI (KANNA) (/showthread.php?tid=2029)

Strony: 1 2


NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - MisterFajans - 13.03.2023

Siemanko nie mogę nigdzie znaleźć podobnego tematu więc zapytam tutaj 
Jak nasączyć kartkę a4  kannabinoidami ?Tak aby każdy jeden kawałek był nasączony mocą przypuszczam że jakimś pędzelkiem albo rozpylaczem ale najważniejsze pytanie jak ja później wysuszyć żeby nie była pofałdowana i ogólnie najlepiej żeby w ogóle nie różniła się wizualnie niczym od nowej kartki z ryzy.


RE: NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - PUDZILLA - 13.03.2023

1G Adb , 1G 5cl  10 ML Acetone and this will works for 1 Paper.
Soak in a jar 1 time the paper let it dry and keep repeating till all acetone will evaporates.
So its like 3 or 4 times you need to soak it till all the acetone go.



tyle z przedruku skądśtam, kartkę moczysz w acetonie przez 10-15 minut, potem czekasz aż wyschnie i ponownie namaczasz, dopóki cały aceton nie odparuje, aceton jako rozpuszczalnik bo szybko paruje.


RE: NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - MisterFajans - 13.03.2023

Czyli trzeba czymś rozprowadzić bo jakby nie patrzył kartka a4 jest spora a mamy tylko 10ml acetonu , trzeba też brać pod uwagę to co ucieknie to myślę że z 3 g na taką kartkę a4 i będzie si , musi być mocne , zaraz policze w ogóle ile to wyjdzie mg na jedną kratkę mniej więcej

Edit jedna kartka ma niecałe 2500kratek  czyli wyjdzie trochę ponad 1mg na kratkę przy 3g kanna , PUDZILLA  1mg wystarczy na jednorazową dawkę ? Ja jestem zielony w kwestii kanna nie biorę nie zajmuje się tym


RE: NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - PUDZILLA - 13.03.2023

1mg to już dawka aktywna, na jednorazową dawkę dla kogoś, kto nie pali tego nałogowo spokojnie wystarczy, radzę zmniejszyć proporcję, np zrobić 0.2 kartki powyliczać sobie wszystko, aby mieć jakiś punkt zaczepny, od którego zaczynamy 

metoda prób i błędów, ja nigdy kartek nie robiłem, znalazłem ci ten przepis w miejscu, gdzie takie rzeczy robią cały czas, ja bym zrobił tak jak poleciłem


RE: NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - sebekx9 - 13.03.2023

Płaskie naczynie i sobie musisz metoda prób i błędów zobaczyć ile kartka wchłonie danego podkładu (np acetonu), później używasz takiej ilości.
Nie bierz w kratki bo się rozmyją, najlepiej taka jak do drukarki.

A jeśli myślimy o tym samym, to radzę uważać Smile


RE: NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - Bam - 16.03.2023

moim zdaniem lepiej nasaczyc kartki z np. krzyzówki niz kartki zwykle bo pewnie chcesz to zeby za mury przeszlo


RE: NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - MisterFajans - 16.03.2023

Krzyżówka odpada bo porozmywa się , tylko i wyłącznie taka do drukarki na której następnie coś tam se drukujesz i jest elegancko


RE: NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - horsii - 16.03.2023

Bam żeby tusz się rozmazał? Przeciez to bedzie widac.


RE: NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - Twilight Sparkle - 18.03.2023

A ta kartka się nie pomarszczy? Taka wymiętolona i z rozmazanymi kratkami będzie pewnie wyglądać podejrzanie.


RE: NASĄCZANE KARTKI (KANNA) - ProducentRC - 18.03.2023

Twilight Sparkle  dlatego używa się do tego rozpylacza a nie macza kartę w roztworze