Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-FMA - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 3-FMA (/showthread.php?tid=2032)



3-FMA - Maniek - 14.03.2023

W tym wątku piszecie opinie i recenzje na tematu produktu 3-FMA ze sklepu Designer-Chems.com


RE: 3-FMA - olancucki - 18.03.2023

Już go mam..
Zakochałem się w tym stymulancie. Jest mega funkcjonalny.
Recenzje napiszę po powrocie z pracy.
Pozdrawiam!


RE: 3-FMA - ProducentRC - 18.03.2023

Uważaj ta substancja ma duży potencjał do nadużywania, pamiętam jak 3fma od innego vendora to ciężko później było się powstrzymać żeby znowu dnia nie zacząć od tego stima


RE: 3-FMA - olancucki - 18.03.2023

Dziękuję Ci bardzo ProducentRC 
Dzisiaj dostałem pakę, i jak tylko spróbowałem tych funkcjonalnych Stimow. To od razu odechciało mi się walić beta ketony, już chyba nigdy nie chce używać, a byłem fanatykiem przez jakiś czas. 
Substancja jest bardzo przyjemna i daje taki luz serotoninowy że żaden stres nie ima się mnie. Jest dosyć uniwersalna. Dawka 40mg była w sam raz dla mnie.
Zacząłem dzień od 3FMA, 2-3 dorzutki po 30mg. I na dzisiaj daje sobie z nią spokój. Masz rację że nie powinno się nadużywać. Zwłaszcza że jest serotonergiczna. Pozdrawiam!
Dziękuję Ci bardzo ProducentRC


RE: 3-FMA - ProducentRC - 18.03.2023

Po kilku dniach badań potrafi występować takie lekkie rozdrażnienie dopóki się znowu nie zarzuci, dlatego lepiej nie lecieć na tym dzień po dniu tylko robić chociaż jakieś małe przerwy 
olancucki


RE: 3-FMA - olancucki - 18.03.2023

I rzeczywiście działa entaktogennie, ale w stylu metamfetaminy. 

Jak dla mnie to bomba...

Jest to ekonomiczna substancja o długim czasie działania. 
Dawka rzędu 50mg to będzie juz STRONG.

 Jakość  Designer-Chems jest na prawdę top-shelf! Thanks for samples!

Czas działania jest dlugi, co jest długim plusem. 

Pod wpływem działania substancji dosłownie zapomniałem o paleniu papierosów co mi się też bardzo podobało bo próbuje je rzucić.


Polecam pobierać i testować.
Produkt jest uniwersalny w zastosowaniu, jest dosyć rekreacyjny przez serotoninowo profil. 

Jak najbardziej polecam każdemu fanowi funkcjonalnych stymulantów z gatunku fluorowanych amfetamin.


RE: 3-FMA - olancucki - 22.03.2023

Znowu zamówiłem 3-FMA. Jak dostanę pakę do tygodnia to zrobię fajny research i zresetuje tolerke do tego czasu to napiszę coś sensownego i się postaram. Pozdrawiam.

Kocham te fluoryzowane metaamfetaminy.
Czy już wszystkie masz XD


RE: 3-FMA - daberhere - 29.04.2023

Sample pack od Designer-Chems  Ten 25€ dotarł pierwsze na testa 3-fma. 40mg zrobione no i poczułem to o odrazu a zjadłem moze 10mg z tego pasa.odczynnik 10/10 wory pack bhp 10/10 polecam


RE: 3-FMA - wiktororban - 14.11.2023

Naprawdę aż takie to mocne, że 50mg wystarczy? Hmm ciekawe..ile utrzymuje się laczny czas działania?