Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu (/showthread.php?tid=2033)

Strony: 1 2


RE: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - wwojtuss - 24.04.2023

chyba najdziwniejsza to analog hexa od pabla, bralem za malo substancji w zyciu, ale takie zwyczajne niespanie bez niczego innego po ketonie? z tym sie nie spotkalem xD


RE: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - kot_kreskowy - 24.04.2023

@"Mrs.Darkness" 
Dyso to specyficzna faza i to trzeba lubić.
Najwidoczniej to nie dla nas mordo🤐

wwojtuss 
Dziwne to jest, że nie odczuwałeś niczego więcej poza speedem.
Chyba niskie dawki były szurane?
Coś czuję, że o to chodzi.


RE: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - wwojtuss - 24.04.2023

kot_kreskowy 
potrafilem zjesc 2.5g w 16h i nie czulem nic wiecej oprocz zamuly przez przedawkowanie XDD
szuralem i 30mg co 6h, szuralem 200mg co godzine, szuralem 100mg co 2 godziny, przeroznie to bywalo xD i nigdy nic wiecej procz niespania i zapierdalania w robocie


RE: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - kot_kreskowy - 24.04.2023

wwojtuss 
W takim razie ja nic z tego nie rozumiem 🤷
U mnie przy dawkach 200+, uwalniała się euforia oraz libido skakało na maxa.
Ten hex to dla mnie sexualny potwór😎

Ale coś kojarzę, że chyba któraś z pań na forum miała podobnie do Ciebie z tym hexem. Chyba Alkopoligamia 
Też na nią to nie chciało raz zbytnio działać.


RE: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - fiodor - 25.04.2023

kot_kreskowy też sam speed raczej tu czułem, ale dawki 200+ nigdy nie brałem, biorąc pod uwagę nazwę analogu hexa, to chyba max 100mg poszło. Przy 200mg ile trzyma bania ? I jak długo z tego euforia, a jak długo speed Pozniej zostaje?


RE: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - aleqqsu - 25.04.2023

Definitywnie Trzebiatowski Bałagan Big Grin


RE: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - Alkopoligamia - 25.04.2023

(24.04.2023, 22:57)kot_kreskowy napisał(a): wwojtuss 
W takim razie ja nic z tego nie rozumiem 🤷
U mnie przy dawkach 200+, uwalniała się euforia oraz libido skakało na maxa.
Ten hex to dla mnie sexualny potwór😎

Ale coś kojarzę, że chyba któraś z pań na forum miała podobnie do Ciebie z tym hexem. Chyba Alkopoligamia 
Też na nią to nie chciało raz zbytnio działać.

Tak dokładnie jest i było. Odkryłam że większość stymulantów nie działa na mnie lub ja nie widzę tego xD Może to przez to , że szukam głównie euforii ale dawki analogu hexa 250mg przyprawiają mnie tylko o bezsenną noc bez większych fajerwerków.


RE: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - kot_kreskowy - 25.04.2023

(25.04.2023, 10:09)fiodor napisał(a): Przy 200mg ile trzyma bania ? I jak długo z tego euforia, a jak długo speed Pozniej zostaje?

Z tego co pamiętam, to duże dawki nie zwiększały jakoś specjalnie czasu trwania fazy, ino była mocniejsza i intensywna.

Największa różnica czasowa była na pewno pomiędzy dawką ok 50/80 a 200 mg. Może nawet i 30%.
Pomiędzy 200 a dajmy na to 500mg jest to już bardzo zbliżone.
Reasumując, im wyżej tym mniej czuć różnicę w czasie, a bardziej w intensywności fazy. 
Im wyższe były dawki podane oral, tym wyższa była euforia, która trwała na początku i znikała po połowie czasu trwania całej fazy, czyli po ok 25-30 minutach.
Faza zamykała się mniej więcej w godzinie, później poprawka. 
Stąd też podaję te czasy.
Oczywiście podaję to w przybliżeniu bo testowałem to dość dawno i bierz poprawkę na błąd 10%.
Mam nadzieję, że wyczerpałem tym Twoje pytanie😎


RE: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - fiodor - 25.04.2023

No temat wyczerpałes elegancko, nie mam pytan o ile skład sortu/mieszanki się nie zmienił


RE: Najdziwniejsza substancja jaką braliście - zarówno pochodzenia chemicznego jak i natu - Mrs.Darkness - 25.04.2023

Już nie ma tego czegoś teraz jakieś analogi hexa bo większość zdbanowane a szkoda bo dobre były produkty