Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-FMA - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 2-FMA (/showthread.php?tid=2039)

Strony: 1 2


2-FMA - Maniek - 18.03.2023

W tym wątku piszecie recenzje i opinie na temat produktu 2-FMA ze sklepu Designer-Chems.com


RE: 2-FMA - olancucki - 18.03.2023

Dziękuję Ci Maniek !
Jak dam rade to po pracy napiszę recenzję.

Sort od Designer-Chems  jest po prostu bomba!! Coś zajebistego do pracy czy nauki.
Stymulanty daje dużo energii. 
Mi się strasznie podoba. Pi wciągnięciu kreski czujesz to buzowanie.


Ato że nie jest euforyczny w ogóle nie przeszkadza.

Daje fajnego kopa energetycznego.

Odpowiedzialny jest za dopaminę i norepinefryny. 

Zero serotoniny.

Muszę z nim polecieć cały dzień bo dzisiaj podczas pracy i testów niestety mieszalem stimy niestety.

Przetestuję na spokojnie jutro t
Od rana po śniadaniu  to będę mial na pewno coś ciekawszego do powiedzenia na jej temat.. 

Dzięki i pozdrawiam!

@de


RE: 2-FMA - olancucki - 22.03.2023

2-FMA jest kozacki w chuj! 

Przez niego w ogóle odstawiłem euforyki i ograniczyłem papierosy.

Jest łatwiej pod wpływem tej wersji dla się skupić i wykonywać jedną czynność.

Amfetamina jest realeseremm dopaminy oraz norepinefryny, częściowo hamuje też wychwyt zwrotny tych przekaźników.

Co jest bardzo wygodne to ze 2-FMA w ogóle nie przeszkadza w spanie, zaśnięciu.

Ja waliłem i dociagalem co 2h 30mg i było pięknie,ale lekko dały się we znaki przedawkowanie. 
Jakieś drżenia mięśni, problemy z koordynacja. Ale w ogóle mi to nie przeszkadzało.

Musze ją zawsze mieć w swojej apteczce, aż na tyle polubiłem ten produkt i fluoryzowane stymulanty że zawsze muszę mieć je wszystkie.

W pracy kiedy zawsze pracuje 13h dwa dni pod rząd to fluorowanie amfetaminy mnie mega ratują.

Po spożyciu amfetaminy czuć że ogranicza apetyt powodując specyficzne nudności jak po amfetaminie.

Polecam suplementiwac NALT żeby dbać o odpowiednią ilość neuroprzekaźników, tak żeby lek prawidłowo działał.

W zależności od dawki 2-FMA w działaniu będzie przypominać: kofeinę, modafinil, metylofenidst albo metaamfetaminy.

Siemka forumowicze!

Jak najbardziej polecam dobre do pracy, nauki, motywacji. 
Skupienia i koncentracji.


RE: 2-FMA - olancucki - 13.05.2023

Po kilku dniach do tygodnia czasu organizm zaadaptuje się do substancji i wtedy jest ekstra.
 Można normalnie jeść z apetytem i nie ma problemu ze snem..l


2-FMA ma efekt sufitu więc dawki większe niż funkcjonalne wypracowane dla siebie będą dawały uboju.

Żeby dobrze żyć z 2-fma trzeba zaopatrzyć się w mikrolyżeczki 0.005ml np. i wagę z dokładnością do 1mg.

Można też kupić buteleczkę z pipetą 50ml i zrobić roztwór z 2g substancji. Wtedy jedna pełna 1ml miarka pipety to będzie 40mg 2-FMA.

Nie polecam brać więcej niż wrzutkę i max jedną dorzutkę.

Wtedy jest ekonomicznie i tolerancja nie będzie nadto szybko rosła jeśli będzie się robić przerwy co parę dni..

Do pracy z odczynnikiem polecam suplementować stack:

NALT,
ALPHA-GPC,
complex Wit. B,
magnez,
omega 3,
D3,
L-theanina,
Multiwitamina,

Noopept, idra-21.


-------------------------------------------------------------------

Kocham 2-FMA ze względu na to że po 6-8h pracy wciąż ma się ochotę na życie.
Praca  z 2-FMA jest na prawdę przyjemna.

Jest niesamowicie łatwo multi- taskować. Realizować swój potencjał wykonując obowiązki w pracy oraz na prawdę dawać z siebie to co najlepsze.

Pamięć robocza jest ciągle wspomagana. Więc zawsze o wszystkim się pamięta. Ale można dorzucić nootropicki...

Po prostu chce się żyć. Nadgodziny nie sprawiają trudności i jest też chęć na rozwijanie zainteresowań po pracy..

2-FMA według tripsit jest ponoć pozbawione jakiś tam neurotksycznych metabolitów które ma amfetamina więc jest to na pewno najzdrowszy wybór dla funkcjonalnego stymulantu z możliwych jeśli wiesz o co chodzi.

Więc jeśli masz problemy ze skupieniem, pamięcią, motywacją, często wstajesz bez śniadania, omijasz posiłki i czasami nie zdrowo się odżywiasz oraz kompulsywnie rozpierdalasz hajs bez zastanowienia na głupoty to 2-FMA cię uspokoi i utemperuje.

2-FMA z suplementami poprowadzi Cię do zdrowszego stylu życia. Napisalem tak bo tak na prawdę uważam!


Polecam i zachęcam do przetestowania. Może i Ciebie uratuje ten odczynnik!

Stay medicated!


RE: 2-FMA - ProducentRC - 13.05.2023

Spróbuj 4f mph po tym dopiero zajebiście się pracuje


RE: 2-FMA - xumbo - 13.05.2023

A jakie fajne doznania jak przedobrzysz, nigdy więcej Big Grin


RE: 2-FMA - Mrs.Darkness - 13.05.2023

2fma fajna substancja nie schizuje działa jak typowa krajowka o ile się nie myle


RE: 2-FMA - ProducentRC - 13.05.2023

@"Mrs.Darkness"  nie mylisz się właśnie tak działa, tylko że od krajówki jest kilka razy mocniejsza


RE: 2-FMA - olancucki - 17.05.2023

To chyba nie są nudności tylko właśnie zwiększona wydolność. 2-FMA chyba reguluje apetyt.
Designer-Chems thank you very much for your 2-FMA it is really good and efficient.


RE: 2-FMA - olancucki - 27.05.2023

2-FMA już na stałe w mojej apteczce.

Uwielbiam ten flow dopaminy i uczucie odświeżenia które daje ten odczynnik.

Jest bardzo ekonomiczny ze względu na dawkowanie. Można spokojnie dorzucać w mniejszych dawkach co jakiś czas albo zażyć średnią dawkę z rana (ja to robię przed śniadaniem i kawa) i wtedy trzyma troszkę dłużej.

Na pewno jest to jeden z moich ulubionych odczynników.

Większe dawki do sufitu działania jeśli nie jesteśmy pozbawieni neuroprzekaźników, dają zastrzyk energii motywacji i high na jakieś 30 minut a potem stan czujności, motywacji wzmożonej czujności i optymalizacji działania.

Wewnętrzny spokój który daje 2-FMA jest boski.
Po przedawkowaniu boli głowa i występuje chujowy efekt zatrucia ale to jest do ogarnięcia. Normalnie nic takiego nie grozi.

Wolę go chyba nawet bardziej od 4-FMPH ze względu na to jak dobrze mi służy i nie ma żadnych minusów.

Skutków ubocznych, zmian w organizmie nie zaobserwowałem w ogóle. Na prawdę bezpieczny odczynnik.

2-FMA już na stałe w mojej apteczce.

Uwielbiam ten flow dopaminy i uczucie odświeżenia które daje ten odczynnik.

Jest bardzo ekonomiczny ze względu na dawkowanie. Można spokojnie dorzucać w mniejszych dawkach co jakiś czas albo zażyć średnią dawkę z rana (ja to robię przed śniadaniem i kawa) i wtedy trzyma troszkę dłużej.

Na pewno jest to jeden z moich ulubionych odczynników.

Większe dawki do sufitu działania jeśli nie jesteśmy pozbawieni neuroprzekaźników, dają zastrzyk energii motywacji i high na jakieś 30 minut a potem stan czujności, motywacji wzmożonej czujności i optymalizacji działania.

Wewnętrzny spokój który daje 2-FMA jest boski.
Po przedawkowaniu boli głowa i występuje chujowy efekt zatrucia ale to jest do ogarnięcia. Normalnie nic takiego nie grozi.

Wolę go chyba nawet bardziej od 4-FMPH ze względu na to jak dobrze mi służy i nie ma żadnych minusów.

Skutków ubocznych, zmian w organizmie nie zaobserwowałem w ogóle.