Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kodeina (Thiocodin, antidol) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Kodeina (Thiocodin, antidol) (/showthread.php?tid=204)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - ProducentRC - 02.01.2023

PUDZILLA  a jak myślisz dxm z kratomem Red Bali 10g dobrą miało by pomiędzy sobą synergię?


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - PUDZILLA - 02.01.2023

ProducentRC tego red bali piłem 18 g i hujnia bez cyców, szału nie ma

za duże miałem oczekiwania, jednakże kombinacje z dekstrometorfanem w każdym przypadku bywają różne, nie studiowałem jeszcze farmakologii tego związku, ale subiektywnie ci powiem, że koda w moim przypadku jakoś nie podbija wybitnie dxm, a wręcz śmiem twierdzić, że nic się nie dzieje, bo do 7.5mg/kg plus 240 kody ledwo z I pletaou wyszedłem xD


jeden powie a, drugie powie b, ja to zbyt wielki tankster tych grup psychoaktywnych, żeby gadać o synergii takich słabych rzeczy Podobno kultowa


synergia pewnie jakaś zajdzie, kratom smyra opio receptory, jeśli się nie boisz, zdaj raport po wszystkim


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - sebekx9 - 06.03.2023

Moje drugie opio (pierwszym były trójkąty od kolka, jakiś cud czy chuj wie co lol xD).
Mając doświadczenie z oxy/majka/dhc/tramadolem/tapentadolem jakoś wspomnieni z kodeina mam najprzyjemniejsze, w sensie wydaje mi się ze była najbardziej euforyczna. H brałem tylko raz będąc w ciągu na oxy, wiec ciężko mi stwierdzić moc H, na pewno pestka ze znanej ulicy w WWA była słabsza niż 80mg oxy.
Kofeinowe ciepełko, piękne myśli, piękny świat coś w tym jest ze heroina dla ubogich. Minusem było to, ze zamiast brać co jakiś czas 150, 240 w sensie powoli zwiększać to ja odrazu chciałem więcej i więcej, kończąc na 720mg i stwierdzając ze wole wydać 150zl na blister 40mg oxy niż 150 na 3 sesje z kodą
Mimo to pierwsze fazy z koda wspominam najlepiej


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - horsii - 07.03.2023

Kodeina nadopio, tylko żeby jeszcze kurwina nie była tak kapryśna, że raz 300-450 daje porządną czapę, a 700 raz tylko coś tam coś tam posmyra i będzie tylko histamina wyjebana.


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - sebekx9 - 07.03.2023

horsii 
Kiedyś się tak podrapałem, ze następnego dnia miałem czerwono fioletowe uda, dziwne :p
Warto pieprzyć sporo tego dnia co się będzie kodzie, chyba ze używasz everyday wtedy musisz pieprzyć non stop, w skrócie więcej soków żołądkowych dzieki piperynie chyba (pobudza żołądek do pracy), grejpfrut wiadomka😤


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - horsii - 07.03.2023

sebekx9 Ultimate combo na kodeinowy rozpierdol - grejpfrut, pieprz, hydroksyzyna, jakiś benzosek, seteczka wódki, papierosek... Podobno kultowa


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - Twilight Sparkle - 10.03.2023

Specjalnie do kodeiny zaopatrzyłam się w szczotkę do drapania. Wiem, brzmi śmiesznie ale drapanie się szczotką do masażu (są takie specjalne szczotki, serio) po kodzie jest niesamowicie przyjemne xDDDD no i nie zostawia śladów i podrażnień.


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - fiodor - 10.03.2023

Twilight Sparkle  hehe dobry pomysł. Ja też lubię te swędzenie po kodzie, bo nie jest to u mnie natarczywe, a tak to pewnie dodatkowa przyjemność.


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - PUDZILLA - 11.03.2023

zostawie dla potomnych, jak uslyszalem tą cenę to mi buty się rozwiązały, nie polecam (a w innej dzielnicy 16.99)


[Obrazek: IMG-20230311-143923593-HDR.jpg]


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - Czeslawo - 11.03.2023

PUDZILLA  hehe dobre. To już rozbój w biały dzień.  Cool