Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kodeina (Thiocodin, antidol) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Kodeina (Thiocodin, antidol) (/showthread.php?tid=204)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - Twilight Sparkle - 14.03.2023

Jedzenie Thio całkiem przestaje się opłacać. Ostatnio płaciłam 19.99 i myślałam że złodziejstwo xDDD


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - KiszczaK - 25.03.2023

Thio najlepsze w syropie,smaczne no i drogie Smile


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - aleqqsu - 06.05.2023

Thio (cena zaporowa teraz) najlepsze z wódą i ziółkiem


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - horsii - 06.05.2023

(14.03.2023, 19:37)Twilight Sparkle napisał(a): Jedzenie Thio całkiem przestaje się opłacać. Ostatnio płaciłam 19.99 i myślałam że złodziejstwo xDDD


Te ceny to jest jakaś kurwa porażka, jedzenie kodeiny kompletnie przestaje się opłacać.


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - wwojtuss - 06.05.2023

ehhhh a 2-3 lata temu niecala dycha za 10 tabsow


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - Twilight Sparkle - 06.05.2023

Thio drożeje, tolerka nie maleje. Trzeba przerzucić się na cięższe rzeczy ;___;


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - Hoxed - 04.06.2023

(15.04.2022, 15:26)cropp napisał(a): Siema. Widzę że nie ma nic na temat Kodeiny. Ja mogę powiedzieć o niej że jest nieprzewidywalna. Na mnie działa tak jak by to była loteria. Czasem zjem 600-750mg i nic kompletnie nie poczuje a raz walne 300mg i grzeje aż miło. Bardzo nie opłacalna zabawka dla mnie. Może na mnie nie działać ale i tak kupuje jak jestem w ciągu codziennie. Najdroższa dla mnie substancja i bardzo nieprzewidywalna. 

Może ktoś się odniesie na temat Kodeiny?

Zapraszam do dyskusji.

Siemanko z racji ze mam jakies pojecie na ten temat i znam go z autopsji bo badalem go empirycznie dlugo....  Wlasciwie zacznijmy od tego czy kupujesz Thiocodin czy Antidol, wiadomo antek ekstrakcja no i to co zostaje wypijasz wiec nie masz tu nic do roboty, w przypadku Thiocodinu znajoimy kiedys polecil mi gryzc tabletki "to mocniej kopnie" Pare razy to sprawdzilem szczerze wydaje mi sie ze ma to jako taki sens, Ja naprzyklad jak biore 720mg to 480 gryze, reszte polykam normalnie chociaz wole robic ta ekstrakcje, Thiocodin jest w teren hah.  druga sprawa koda nigdy na pusty ale tez nie zaraz po jedzeniu.... Ja zazwyczaj czekalem tak 2.5 godzinki po szamce, zawsze jak aplikowalem na pelny pomimo duzych dawek 720 - 960 robilo mnie jak 300, 450.... Nie bede tu pisal o soku z grejfruta czy pieprzu etc bo nigdy tego nie badalem ...

#offtop
moj ziomek np zawsze wali bombke z pieprzu (xD?) i idzie na spacer z kawka przed koda

I tutaj zaznacze cos czego nie jestem pewny, moj kolega tak robi jak walnalem glupote to prosze o sprostowanie, Kolezka ma tolerke na poziomie grama do 1.5g zeby go to jako tako porobilo, on wczesniej wrzuca 150mg dexa czeka 20-30 min i dopiero kode, rzekomo Dextrometorfan obniza tolerancje, nie jestem fanem dexa, wiec nie probowalem po 150-200mg okropnie mnie skreca na brzuchu, nie nie jest to nadzerka czy inny chuj, badania mam w normie.

kolega tlumaczyl mi tez ze niektorzy ludzie maja zwiekszony metabolizm kodeiny na morfine niektorzy zmniejszony, tez prosze o poprawe kogos kompetentego jesli pierdole glupoty,
tyle co na przyklad moge dac mnie i moja dziewczyne na opio tolerke mamy na rowno, obydwoje wyszlismy z heroiny w tym samym momencie, zaczynalismy razem i konczylismy z opio, ja 300-450mg kody robi jak mnie 720, przy 1 razie 150mg wygladala jak by przegiela z majka IV.
gdzie mnie 150 nie zrobilo prawie wgl za 1, dorzucalem jeszcze paczke pamietam.

trzecia sprawa czy bierzesz mocniejsze opio, regularnie lub dosc regularnie bo no przed zaczeciem z heroina to 720mg robilo mnie jak szmate, jak schodzilem z helu i po miesiacu mialem maly kryzys to 900 mg + chuja podzialalo ale ani nie gryzelm tabletek, jeszcze swiezo po obiedzie.

Moge przytaknac do tego ze to droga zabawa oczywiscie,  bo wydajac 60  zl nie jestes sie w stanie z nikim podzielic, kazdy ma zaopatrzenie dla siebie, no i trzeba sie nalatac xDDD. albo ojezdzic autkiem chyba ze sie znajdzie jak my apteke gdzie maja wyjebane i naraz dostajesz po 5 duzych paczek a osoba za toba prosi o to samo i tak codziennie, aptekarka jak nas widziala to juz zapierdalala po thiocodin albo antidol... xD

ogolnie ja z koda mam zajebiste wspomnienia bardzo lubie, ale lepiej odbijcie od tego syfu za nim bedzie za pozno, nie kazdy bedzie mial farta jak ja i wyjdzie z tego na dodatek z ukochana osoba. 
Bardzo zgubna zabawa juz nie mowie o kodzie ale w koncu koda przestanie wystarczac, tramal to scierwo i dopiero zaczyna sie gra Smile

(06.05.2023, 21:11)wwojtuss napisał(a): ehhhh a 2-3 lata temu niecala dycha za 10 tabsow

lel u mnie w miescie jest od chyja aptek jak na 20 tys mieszkancow bo kolo 11, az czego w 4 sprzedaja thio hurtowo, 13 zl za paczke 240mg.

(25.03.2023, 10:09)KiszczaK napisał(a): Thio najlepsze w syropie,smaczne no i drogie Smile

nie ma to jak wypierdolic 50gram cukru i dostarczyc 150mg kody xD

(11.03.2023, 14:48)PUDZILLA napisał(a): zostawie dla potomnych, jak uslyszalem tą cenę to mi buty się rozwiązały, nie polecam (a w innej dzielnicy 16.99)


[Obrazek: IMG-20230311-143923593-HDR.jpg]

Japierdole :O


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - horsii - 04.06.2023

Hoxed  kodeina metabolizuje się do morfiny w ilościach tak nieznacznych, że nie mają one praktycznie żadnego działania przeciwbólowego i to glukuronid-6-kodeiny odpowiada za efekty.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11092114/


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - Hoxed - 04.06.2023

(04.06.2023, 12:31)horsii napisał(a): Hoxed  kodeina metabolizuje się do morfiny w ilościach tak nieznacznych, że nie mają one praktycznie żadnego działania przeciwbólowego i to glukuronid-6-kodeiny odpowiada za efekty.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11092114/

no i fajniusio jak napisalem informacja zaslyszana, dzieki za poprawienie. ja sie zara lece doedukowac Big Grin


RE: Kodeina (Thiocodin, antidol) - swo002 - 30.06.2023

Jak jest z realną szkodliwością sulfagwajakolu zawartego w thiocodinie> Lepiej ekstrahowac Antidol czy mogę sobie to odpuścić jako okazjonalny użytkownik?