Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Rc**ystal*.co* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Rc**ystal*.co* (/showthread.php?tid=2042)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: RcCrystals.com - Temat główny - xumbo - 10.04.2023

Musiałby stanąć na rzęsach i zaopatrzyć się w pcp, mxe czy doca żebym w ogóle POMYSLAL czy coś zamówić. Nie oszukujmy się typowymi ketonami żaden Chińczyk tu świata nie zawojuje (koszt przesyłki, czas dostarczenia paczki) tutaj musi być powiew świeżości. Bo cmc, nepa czy alfe mamy zajebista u Ducha i Escobara do tego paka leci w trymiga.


RE: RcCrystals.com - Temat główny - kot_kreskowy - 10.04.2023

xumbo 
Ale koszt wysyłki i czas oczekiwania z tego co widziałem jest europejski.
Wysyłka nie jest realizowana z państwa środka i działa to lepiej niż od np zjebanego preda.
Gdyby tylko V chciał posiadać w ofercie ciekawsze prochy, to nie byłoby źle.


RE: RcCrystals.com - Temat główny - PUDZILLA - 10.04.2023

czyli potwierdzam, ze gdybym zalozyl strone na podobnym szablonie, zrobil zdjecie moich lub nie swoich produktow i nazwaje Du o raz Pa, to i tak bys sie po nie zgłosił


a no i to z tego, że reklame na dopku ma wlasnie chinczyk, 
>bo mieli na nas gigantyczny popyt, nie wazne jakiej substancji, ale jak nie znasz czasów >2017 no to trudno xd wtedy jaj cos wymyslil zoltek, dostawales wzor i na podstawie tego szacowales czy klepie czy zabije, dzis bez wzoru i nawet samar nie podpisuja
>bo vendorzy stockowali cokolwiek oni wymyslili, nawet nieaktywne smiecie

a po drugie, skad wiesz co Sergiusz z chinolami se kreci, skoro oni pojawili sie u nich juz 5, lat temu?0


RE: RcCrystals.com - Temat główny - kot_kreskowy - 10.04.2023

PUDZILLA 
Na pierwsze pytanie szkoda mi prądu bo pierdolisz od rzeczy, więc lecimy dalej.

Nie, nie znam czasów przed 2017 bo w latach 2016-18 brałem tylko od kolka, później znalazłem dopalamy i monstera, następnie był dopek i teraz tu.
Z chińczykami nigdy osobiście nie miałem do czynienia i polegałem na sprawdzonych sklepach a i zależało mi zawsze aby kupować z polski. Kilka zamówień z zagranicy zrealizowane.

Mimo wszystko uważam, że gdyby ten V zaopatrzył się w jakieś normalne dragi a nie te gówno, które ma obecnie, to nie widzę powodu dla którego nie można by było dać mu szansy na dalszy pobyt i biznes na tym forum.
To jest biznes. Jeśli jemu chajs się zgadza, my otrzymujemy ładunki i jest jakiś wybór tematów, to w czym problem?
Jebie mnie to, że ma też reklamę na cwelforum.
Tak samo z przyjemnością powitałbym tu atoma.
I naprawdę, sram na to, czy ktoś się dogaduje również z tą pałą ukraińską czy też nie.
Jeśli sklep jest legitny to w czym kurwa tkwi problem?

Mordo, ja Ci nie będę mówił jak masz żyć, ale pewne kwestie warto jest rozdzielać.
Życie staje się wtedy łatwiejsze.
I ja wiem, że Sergiusz to kurwa , arcykurwa i królowa kurew, w końcu spędziłem tam wchuj czasu, bo grubo  ponad 3lata, to chyba mogę coś na ten temat piwiedzieć, lecz ja już tak mam że szybko puszczam pewne rzeczy w zapomnienie i nie trzymam gówna w sobie. To jak poranny klocek. Wypuszczasz sergiusza do kibla, spuszczasz wodę i masz dzięki temu piękniejszy dzień😎


RE: RcCrystals.com - Temat główny - PUDZILLA - 10.04.2023

a wiesz, że ten hexen analog od escobara to nieliczny odanych odczynnikuch bu,ku,tu,hu,ju,mu,?

Na reszta odpowiedzi szkoda mi energii,



a ja atomowi i kazdemu sklepowi z tamtego smiec forum naplułbym w pysk, myslisz, ze  przy takiej wojnie sergiusz nie wylozy kilkunastu kapci na dane? zawsze znajdzie sie sposob, oby nasz Patron nie dal sie jak z Rodrigezami, ale na prawde jak nie miales do czynienianz kims, nie kleisz kropek, nie sleedzisz tego  co sie dzieje na zagranicznych rynkach, prosze, nie podejmuj sie tego tematu

moze zaprosmy tu preda w sumie?


RE: RcCrystals.com - Temat główny - kot_kreskowy - 10.04.2023

PUDZILLA 
No widzisz,  to właśnie dlatego jestem tylko userem.
Bo jestem naiwny.
I bliższe są mi inne uczucia.
Natomiast nienawiść zostawiłem za bramą zakładu karnego.
Chcę aby tak pozostało, bo cudownie jest żyć bez goryczy która trawi od środka.
I to nie jest żaden przytyk, żebyś sobie nie pomyślał. 
Cały czas szacun dla Ciebie,za wiedzę, i po prostu należy Ci się🤘
Piona


RE: RcCrystals.com - Temat główny - Beeniepatu - 11.04.2023

Rccrystals hold on - are you telling me that when you get an unknown substance, you have nothing to loose? Cause it was free???  What about the most important thing - customer safety? I know what you mean money, but it does not sound that way. And please rethink your sampling approach, if you expect no criticizm, not because quality is good, but given it was a free sample, your way of thinking does not fit here. You should be open for each constructive feedback, as each of such is an opportunity to improve. This is how you build relationship, and customers are your biggest assets. Treat them fairly, be transparent and listen to them. And be humble, as actually you have sth to loose - I bet you know that acquiring a new customer costs 5-25 more than retaining an existing one. What's more interesting, increasing customer retention by just 5% increases profits min 25%. 

Please note that sending samples is your decision and you must accept the risk of potential negative feedback. Instead of ignoring it, you should take as much as you can. Position yourself in a way that this is added value for your business. Small change in a way of thinking, but in fact critical.

This is just my input for the way you are doing business. End the end of the day, you are in charge of defining strategy and execution 😎


RE: RcCrystals.com - Temat główny - PUDZILLA - 11.04.2023

Ja sram w twoje darmowe próbki, które palone jebią plastikiem, są nieaktywne (z wyjątkiem bromazolamu), po pierwsze niea czegoś takiego jak theobenzodiazepiny, są tienobenzodiazepiny i są to leki bez właściwości rekreacyjnych!

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Thienobenzodiazepine

a jezeli wy sprzedajecie analogi tienobdiazepin bo "sa legalne" u was, to musicie znowu ukrasc amerykańskie patenty na potezna chemie badawcza, bo szczerze to ekstrakty ziolowe na mnie lepiej działają niż ten bromazolam - znaczy, nie bromazolam kłamco. "It doesnt work like a normal benzo" really? Nie no kurwa nie wiedziałem. Jesteś oszustem bo stosujesz takie praktyki, sprzedajesz ludziom nieaktywny temat, by potem się ktoś dowiedział, że wpierdalał rozdrobnione psychotropy, Umawialiśmy się na 1g (słownie jeden gram) bromazolamu, dostałem niepodpisane, nieaktywne, nie wiadomego pochodzenia gówno. Dobrze, ze powiedziałes o tym, ze sprzedajecie legalne odczyniki, czyli teraz skurwysyńska praktyka to sprzedawać "legalne zamienniki" RC, podpisane jako RC albo jako HUJ, albo w ogóle nie podpisane. Ja mam do stracenia zdrowie jebany idioto, bo gdyby mi się coś stało od twoich wynalazków, ktoś z rodziny wezwał by karetkę, to nawet nikt by nie wiedział jak mi pomóc, a po drugie to ludzie Tu mają dużo do stracenia. Nikogo ie interesują opinie twoich klientów, bo tu Polska a nie Azja. Zbanowali 1.4-benzodiazepiny? Robcie 1,5benzodiazepiny


Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek kontakty z tym sklepem, oraz przeniesienie go z działów partnerskich, do tematu o sklepach internetowych.


RE: RcCrystals.com - Temat główny - sebekx9 - 11.04.2023

Rccrystals 
Are you going to add smth new?


RE: RcCrystals.com - Temat główny - PUDZILLA - 12.04.2023

@"flightrcs" two last pages of this topic its the biggest joke of this year x_D

Rccrystals man get out with your 5cl and adb precursor, because Flight got his own batch of mdmd4enpinaca and adbbutinaca, with hardcore quality. are you look out for idiots of you looking for clients? better buy noids from him, noboty want to see *precursor* in any product. 

axtually list of: Dimetylopentylone - bu, thienodiazepine, and noid pecursorrs, man, and what u do will with it? 

in China i sad that dissiocstives are not bsnned, but better looking for idiosy