Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Rc**ystal*.co* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Rc**ystal*.co* (/showthread.php?tid=2042)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: RcCrystals.com - Temat główny - Loczek - 07.04.2023

Przyleciało.Ale nie wiadomo co bo V nie podpisał tych wynalazków.


RE: RcCrystals.com - Temat główny - PUDZILLA - 07.04.2023

tuż na dopku mają lepszy towar, a nie czekaj
my Polacy oczekujemy jakości


RE: RcCrystals.com - Temat główny - PUDZILLA - 09.04.2023

[Obrazek: 248bef47-d66e-4e40-883e-4d9333963101.jpg]

a to po prawej dostal moj kaskaderz wzial setke i tak ugryzlo splyw i nic, mini speed cos pod analog hexa tylko ze o wiele słabiej, ale kolejna setka nie poprawia, potem kolejna tak co godzine aż do 0.5 i podtrzymuje stan początkowy.




zostalo mi to gowno, ja testowac "?" nie bede, a tester powiedzial ze szkoda nosa na to gówno
0/10

Rccrystals and what right now?


a ugryzlo i po splywie przestalo gryzc, jakby tynk walił


RE: RcCrystals.com - Temat główny - kot_kreskowy - 09.04.2023

Tego właśnie chciałem uniknąć niezapisując się na te czajna-sample.
Wkurwienia nosa i samego siebie.
I niech nikt nawet nie próbuje tekstów o darowanym kurwa koniu, bo jedyne co chińczyk mógł tu podarować to rozstrój żołądka i rozwolnienie.

Rccrystals 
Naprawdę chcecie takim gównem handlować?
Weź te smocze rzygowiny spuść w kiblu albo wyślij to hurtem do swoich ruskich komunistycznych przyjaciół. Może się kurwy potrują, to chociaż jeden pozytyw z tego będzie.
Jaki kurwa kraj - takie kurwa narkotyki😂


RE: RcCrystals.com - Temat główny - xumbo - 09.04.2023

Hahaha to słuchajcie mojej historii...
Zrobiłem sobie dłuższe święta i wziąłem l4 od środy. W międzyczasie paka od ducha prawie 5g 3cmc, ponad 3g nepa solo przed kompem, tak czasem muszę się zajechac samotnie w domowym zaciszu. Pominę fakt, że nie śpię od poranka w/w dnia i wyglądam jak śmierć. Ale no wróćmy do tematu.
W piątek już byłem konkretnie wystrzelony, każdy wiedzial co jest grane nawet nie wychodziłem z pokoju. Nagle puka do mnie Mama z paczka otwarta i dwoma torbami od chińczyka, krótka a zarazem, treściwą wiązanka i parę ciepłych epitetów w moja stronę i wszystko poszło do pieca. Nie uwierzycie jak to się paliło, aż stałem tak z wyrazem twarzy wtf? Co to kurwa jest, uwierzcie czy nie ale ogień był po tym taki, że śmiałoby na rozpałkę się nadawało, aż w rurze dudnilo. Pominę fakt, czarnego dymu, smoły jakby się plastik jarał. Finalnie zajebiscie wyszło, niczego nie straciłem tylko szkoda tego przypału z Mamą.


RE: RcCrystals.com - Temat główny - PUDZILLA - 09.04.2023

nwm co to, ale jak płonie to stałym ogniem i wydziela bardzo chemiczny, zapach zgnilizny połączonej z rybką z prawoslazu,nie opisze tego bo pierwszy raz taki smrod czulem




RE: RcCrystals.com - Temat główny - Beeniepatu - 09.04.2023

xumbo , PUDZILLA many thanks for sharing your views on 'substances'. Based on these, we can say that the V delivers. And this is the end of positives. Smoking behaviour of provided substances is clear - and we cannot proof you wrong. The main reason is Rccrystals . You are not willing to disclose a molecular/chemistry formula and/or IUPAC for your stuff. This makes you haughty against your prospects, exposing yourself for such negative opinions. You should rethink your business model, as reputational risk linked to that, would definitely materialize.

Please note, that PUDZILLA is not a random tester. He is credible and always objective. To defend yourself you need to provide molecular formulas of your stuff - to let us independently check how they behave.


RE: RcCrystals.com - Temat główny - PUDZILLA - 10.04.2023

Rccrystals I have to tell you get out, in English or Mandarin? you ridiculed yourself man, sending inactive waste. Good thing I ordered strong antioxidants, because maybe my 3rd hand will grow. Bromazolam 1% activity, it's the other shit 0%, the guy who tested it was after alpha, and on the second day after re-dosing he said it was a placebo.

ILE RAZY MAM PISAC ZE TEN SKLEP JEST POWIAZANY Z DOPKIEM!?!??!?!?!


RE: RcCrystals.com - Temat główny - Loczek - 10.04.2023

Ja nie mam nic więcej do powiedzenia po spróbowaniu tych próbek oprócz tego że ten sklep powinien być jak najszybciej stąd usunięty.


RE: RcCrystals.com - Temat główny - kot_kreskowy - 10.04.2023

PUDZILLA 
No i co z tego, że mają reklamę na dopku? Przecież tam ma reklamę każdy chińczyk. 
Chińczycy mają w dupie jakieś nasze wojenki, ich bardziej interesuje pozbycie się tego szitu i dolary za to.
No ale jak widać, nie pyknie im to i nic tego nie zmieni, nawet przepisy kucharza na to łajno.

Rccrystals 
Z takim towarem nic nie zdziałasz. Szkoda twojego i naszego czasu.
Musisz się zaopatrzyć w normalne produkty, nie jakieś gówno typu BU KU czy inne SRU.