Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji (/showthread.php?tid=2053)

Strony: 1 2


Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - Twilight Sparkle - 22.03.2023

Wiadomo że najlepiej gotuje się zjaranym ale pod wpływem różnych innych rzeczy też można odkryć w sobie kulinarny talent. Najdziwniejsze zachcianki, dziwne połączenia smaków i kuchenne katastrofy. 

Zacznę od siebie - gotowanie zupy po BDO i zaśnięcie na podłodze w kuchni. Pewna osoba o złotym sercu zaopiekowała się i mną i zupą xDDD


RE: Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - fiodor - 23.03.2023

To i tak dobrze, że nie zasnęłas na stojąco wypierdalaj gorący garnek na siebie, bo i o takich akcjach słyszałem.


RE: Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - Twilight Sparkle - 23.03.2023

To prawda miałam dużo szczęścia xDDD


RE: Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - horsii - 23.03.2023

Po kannabinoidach tworzy się najstraszniejsze rzeczy, bo nie dość że człowiek ma wtedy 50 IQ, to jeszcze jest taki głodny że ma ochotę odgryźć kawałek fotela, aby tylko zaspokoić głód. Pamiętam jak po NM-2201 wziąłem chleb tostowy, położyłem ser, szynkę, wyjąłem koszyczek z przyprawami, wsypałem każdej możliwej - do kurczaka, do kebaba, do ziemniaków, oregano, bazylia, srylia, kurwa wszystko. Potem znowu chleb, i znowu ser, szynka, kolejna warstwa, i znowu przyprawy, i tak dalej i tak dalej, jak jakaś kanapka ze skubiego Podobno kultowa Cała ta piramida tak się chwiała, że musiałem ją przebić patyczkiem do szaszłyka. Na końcu włożyłem do mikrofalówki i nazwałem to "tostem". Zjadłem to tylko przez fakt że kanna gastro było mordercze.
[Obrazek: th-2352381250.jpg]


RE: Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - fiodor - 23.03.2023

horsii  hahhah dobra kanapeczki heh wiem o czym mówa, kiedyś po kanna nie chciało mi się kombinować, robic to na chleb grubo masła, plastry sera ukroilem prawie centymetrowe i na to 3 cm majonezu i tak wszamalem pół chleba haha a po godzinie czy 2 dalej żreć....


RE: Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - Twilight Sparkle - 23.03.2023

Kanapki skubiego na gastro to jest to xDDD Raz na gastro postanowiłam wypróbować przepis na kanapkę elvisa: chleb, masło orzechowe, smażony boczek i banan. Jakie to było dobre. Innym razem zrobiłam i zjadłam kanapkę z majonezem, szynką i gruszką. Jakoś tak zawsze w tym stanie mam ochotę na słodko - słone połączenia.


RE: Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - DissoEnjoyer - 24.03.2023

zgniecione parówki gotowane w wodzie XDDD
zjedzenie obrzydliwej konserwy na gastro na fub-amb xd

|Najmniej dziwne jest jedzenie czipsów z czekoladą w moim wypadku chyba Big Grin


RE: Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - Twilight Sparkle - 24.03.2023

Parówki mnie przeraziły xDDD ale cziperków z czekoladą muszę spróbować przy następnym gastro. Słodkie - słone to jest połączenie godne bogów <3


RE: Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - Bam - 25.03.2023

mnie jajka na twardo w mikrofalówce powybuchaly cała mikrofala uswinionaBig Grin


RE: Wasze kulinarne zbrodnie popełnione pod wpływem substancji - fiodor - 25.03.2023

Czipsy z czekoladą bardzo często, bo zwykle zaczynam od czipsów, potem czekoladę, a później raz to raz to i już mieszanka w mordzie Big Grin