Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-MMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 3-MMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2054)

Strony: 1 2


3-MMA - Opinie o produkcie - Maniek - 24.03.2023

W tym wątku piszecie opinie na temat produktu 3-MMA ze sklepu Designer-Chems.com


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - olancucki - 24.03.2023

Dziekuje Ci Maniek .
Wkrótce w dzień wolny jak zrobię parę dni przerwy od wszystkiego napiszę recenzję ich produktu. Pozdrawiam forumowiczów oraz Designer-Chems


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - sebekx9 - 24.03.2023

olancucki 
Czytałem ze wapo bardzo fajnie działa, 50mg na start dla osób z średnia tolerka, może chciałbyś tak wypróbować i się podzielić opinia?


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - olancucki - 25.03.2023

A z czego to się vapuje? Jak vejpować?
O tej godzinie już nie kupię fajki do palenia ekstraktów xd

Nabić do lufki? Bardzo chetnie napiszę recke vapo......... sebekx9 

Jak najbardziej Jana tak, że jest to euforyczna substancja!

Dzisiaj waliłem to per nose i jest zajebiste.

Dosyć pali w nos ale ja to lubie.

Szybko zaczyna dzialac. 
Najpierw pierwsze skrzypce gra dopaminka, dobre samopoczucie, uczucie takiej świezosci.

A potem ale nie od razu, wchodzi serotoninowa akcja i uczucie jest zblendowane. 
Wzrok lekko spierdala w taki fajny sposób.

Przyjemna substancja.
Czuć trochę w działaniu że to metamfetaminowy analog 3MMC. Na pewno wart zakupu.

Powiedziałbym że wolę to od 3FMA.
Ludzie pisali różne opinie, były też negatywne na Reddit.

Jak dla mnie to zajebista rzecz, polecam!


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - sebekx9 - 26.03.2023

Jak masz zwykła lufkę to tez dasz radę 
Nagrzej ja zapalniczka zarowa tam jak się rozszerza (ta stroną co nabijasz dzidki). Najlepiej zapalniczka zarowa, zwykła tez można ale musisz płomień mieć w dobrej odległości i dłużej się schodzi. Jak ja rozgrzejesz to przetnij ją lekko żeby się kolanko zrobiło. Wted jak jest kolanko ładujesz tam towar i podgrzewacz tez w dobrej odległości. Zakładając ze trzymasz lufkę dwoma palcami to kręcisz lekko w lewo i prawo jak podgrzewacz żeby ładnie się topiło. Ważne żeby dobrze kontrolować odległość płomienia, i nie przypalac. Spoko jest od morka ze sportem podgrzewać czy świeczki (ale tu uważaj na opary).


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 26.03.2023

Ten temat to nie do vapo jest generalnie. Tu kluczem jest male dawkowanie vs czas trwania fazy. Palac temat skracamy calkowity czas dzialania z 4-5h, do 1h. Przy tej samej dawce! Juz lepsze ROA to IM


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - olancucki - 06.06.2023

sebekx9 kolego!

Znowu wpadłem w posiadanie sampla 3-MMA.. jak chcesz mogę zrobić ten test vapo odczynnika. Daj znać czy to aktualne.


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - ProducentRC - 06.06.2023

olancucki  jasne że zrób ale najlepiej z żarówki albo meth pipy, wtedy poznasz pełnię efektów vapo z lufki ma mało wspólnego z prawdziwym vapo, różnice wyczuwa się diametralną jak się tylko raz spróbuje innej metody niż chujowa lufka, wejdz w wątek vapo tam dekan wyjaśnił jak zrobić zajebistą żarówkę do vapo


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - fiodor - 06.06.2023

olancucki zobacz jak vapo, to ja kiedyś czytałem chyba, że przyjemnie. Dawka max 50mg o ile się nie mylę


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - sebekx9 - 15.06.2023

No wiadomo ze z meth Pipy lepie(wygodniej) ale z lufki tak samo idzie vapowac jak z różdżki (lufki do mety).
Tylko tak jak mówię zrobić kolanko tam przy grubszej części, dodatkowo szkło jest cieńsze w takiej lufce, przez co szybciej się nagrzewa. To wada i zaleta, bo jak trzymasz dalej ogień to łatwo nagrzać i nie przedobrzyć, a jak za blisko łatwo spalić.