Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-MMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: 3-MMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2054)

Strony: 1 2


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - olancucki - 15.06.2023

Ostatnio dałem pizdy. Przepraszam. Miał napisać recke a zapomniałem. Leci do mnie następna paka. Może tym razem.. ja używam meth-pipea.


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - fiodor - 16.06.2023

olancucki recke miałeś napisać i sprawdzić jak działa vapo  Cool znowu samplepack leci ?


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - olancucki - 16.06.2023

fiodor o! Jak miło że się odezwałeś. No właśnie juz leci sample pack. Będzie w następnym tygodniu jakoś przed weekendem. Odkąd spróbowałem vapo to mega mi się spodobało. All vapor only.

Co jeszcze się da vejpowac? W sensie w meth pajpie a nie w vaporyzatorze ofc.

Pozdrawiam!


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - fiodor - 16.06.2023

olancucki z tego co wiem to jeszcze mdphp i nep


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - daberhere - 24.07.2023

Korzystałem z usług Designer-Chems  pare razy,ok.8-9subst testowane wszystko ok.Mam pytanie co do 3-MMA  podejdzie osobie z zajechanymi receptorami serotoninowymi?(opiaty).3cmc robilo.W skrocie pytanie jakie proporcje sa  eufo/speed?Tylko to mnie nie interesuje bo i tak sie skusze ale warto wiedziec.Z góry dzięki za odpowiedźi.Pozdro
Edit:chodzi o sniff


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - wiktororban - 24.07.2023

Nie...zdecydowanie tylko i wyłącznie dla beztolerkowcow....poza tym...mało rekreacyjna subst jak dla mnie...jest ujebanie serotoninowe i to nawet duze...mocne to jeśli ma się zbita tolere ale brakuje w tym euforii i satysfakcji z działania...takie są moje odczucia...już dużo ciekawsze jest 4fma moim zdaniem...na mnie 3mma zadziałało jak jakaś egzotyczna terapeutyczna chemia która w małych dawkach by mogła bardziej robić za lek na depresję niz party drug...ani muzyka fajniej nie wchodzi ani libido nie wzrasta, kreatywności też w tym nie czulem..weszło mocno i myślałem, że będzie dobra bania i nagle działanie oshablo, ustabilizowało się ale żadnej zabawy w tym nie było..na zagranicznych forach ludzie mają podobne odczucia...jedyny plus....tordlny brak zwały i skutków ubocznych na drugi dzień...człowiek wstaje...mam podejrzenia, że siedzi to w pewnej soli vendora z tego forum...podobno w miksach się dobrze sprawdza co by też potwierdzało, że może hyc w soli


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - olancucki - 06.01.2024

Nie mogę się doczekać testów na początku następnego tygodnia. Jupii!

Specjalnie zrobiłem przerwę od euforyków, więc recka będzie rzetelniejsza ;]

Dobrze pamiętam jak ta substancja działała i w chuj mi się spodobała.
Postaram się ją przetestować tak skutecznie jak będę potrafił i napisać swoje komentarze tutaj.


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - LooL99X - 25.03.2024

Czyli czego mogę się spodziewać po 3mma ?


RE: 3-MMA - Opinie o produkcie - olancucki - 25.03.2024

Zajebistego lotu :-) to metamfetaminowy analog 3mmc czy jakoś tak.