Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! (/showthread.php?tid=2059)

Strony: 1 2


Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - Serwuseus - 25.03.2023

Gdzie najlepiej kupić sample boxa?
Interesuje mnie niezbyt wygórowana cena - 300zł to taki git. Latam na 3-cmc od długiego czasu chciałbym potestować nowe zabawki do sniffowania.
Szukać po sklepach czy pytać vendory o przygotowanie? 
Interesuje mnie bardzo euforia, ale nie ta, którą mamy po 3-ce bo mam już tolerke wykurwioną nic mi to nie daje :/


RE: Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - C84S - 25.03.2023

Jeżeli euforia cię interesuje to polecam ten produkt Minte Euforia od Słonia.
https://white-elephant-rc.com/produkty/minte-euphoria/

Idealny produkt na każdą okazje. Trip, spotkanie towarzyskie, impreza...


RE: Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - horsii - 25.03.2023

1. zrób sobie przerwe, długą przerwe, nie tydzień albo dwa, bo i tak nic cie nie klepnie jak powinno i tak, nieważne co weźmiesz
2. odpuść sobie chujowe b-k które działają 5 minut i kup sobie coś w stylu 5-mapb, 4-fma, 3-fa, 6-apb itd.


RE: Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - sebekx9 - 25.03.2023

Popieram horsii 
Zrob sobie przerwę No nie wiem chociaż miesiąc na początek od wszystkich stymulantów. Zadbaj o nawodnienie, witaminy, dietę bogata w białka i tłuszcze. Dorzuć wysiłek fizyczny. Ogarnij sobie NAĆ (n acetylo cysteine) i stosuj 600mg codziennie. Uwierz mi, ze po miesiącu naprawdę dobrze się zrobisz dużo mniejsza dawka. Polecam brać nać wtedy kiedy nie ćpasz. Odwraca częściowo sektory uszkodzone przez piko - napisze kiedyś o tym artykuł dla was, plus moje odczucia po stosowaniu.


RE: Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - Beeniepatu - 25.03.2023

Serwuseus Abstrahujac od bezdyskusyjnej kwestii, jaka jest przerwa,  najpierw musisz powiedziec jaka Cie interesuje euforia. Bo jej generalnie rozrozniamy 3 rodzaje 😎


RE: Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - Twilight Sparkle - 25.03.2023

Wyobraziłam sobie taką bombonierkę z dragami xDDD
Chłopaki wyżej dobrze piszą, zrób sobie przerwę przed testami jak chcesz w pełni poczuć nowe odczynniki. No i posłuchaj horsiego co do wyboru łakoci, jeszcze nigdy mi niczego źle nie doradził.


RE: Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - wwojtuss - 24.04.2023

polecam poleciec w benzofurany i robic konsekwetne przerwy, dla maksymalnej wydajnosci miesiac miedzy jednym a drugim serotoninowym turbiarstwem, bo z pustego to ci nawet salomon nie naleje 
na empato nie oplaca sie walic cugow, w sumie to na niczym sie nie oplaca, ale na empato to juz szczegolnie xD


RE: Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - kot_kreskowy - 24.04.2023

C84S 
W takim stanie "wyczyszczenia" organizmu, tej minte euforii musiałby grama na raz zajebać aby to poczuć.
Ona sama w sobie nie jest jakoś specjalnie mocna (jest słabsza od trójek) a gdzie po takich melanżach...

Długa przerwa zdecydowanie potrzebna.
Tolerka to straszna dziwka i trzeba się regenerować👍 a z długiej przerwy wynikają same pozytywy.


RE: Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - C84S - 25.04.2023

kot_kreskowy 
każdy organizm jest inny. 
Ja mówię ze swojego doświadczenia. 

Dawno takiego stanu euforycznego nie czułem, a 0,07g było zarzucone za pierwszym razem i trzymało dobre 3 godziny.
Euforia porównywalna do piguł które latały 21 lat temu, takie LOVE do wszystkiego, tylko bez tego speeda ekstazowego, który nie pozwalał Ci usiedzieć na tyłku, bo nóżka cały czas chodziła. (kto próbował to zrozumie)
+ świat wydawał się taki, jakbyś przyleciał pierwszy raz z Marsa na Ziemie, wszystko wydawało się takie nowe. To pewnie działanie psychodeliczne. 
Polecam po tym spacer po lesie, wszystko wydaję się takie WOW, intensywniejsze, bardziej kolorowe. Można stać przy drzewie i zachwycać się jego pięknością.
 + słowotok, ale taki głęboki, głębokie przemyślenia
+ koncentracja. Słuchawki na uszy, dobra muza i kreuje się to, co się właśnie pomyśli. A pomysły zajebiste.

+ ta substancja przyczyniła się do otwarcia magicznych drzwiczek (pewnie nie tylko ona miała na to wpływ 100%). Nastało spięcie i neurony się połączyły  Wink  
Przyczyniło się to do, powiem tak, bo narazie inaczej nie umie: słyszę, widzie, pojmuję. Magia.

6 osób testowało i wszyscy mieli podobny stan. Ja przetestowałem około 50g tego produktu. I za każdym razem było porównywalnie.
Jednej osobie się tylko nie spodobało, bo była w pracy i prowadziła auto, TIRA, musiała zrobić przymusową PAZUE 4 godzinna  - nie wiedziała że tak to zadziała, myślała że będzie jak po Wiśni albo 3CMC. 

Zauważyłem także, że jeżeli się wkręci krzywą fazę - to ten produkt potęguję ją bardziej i bardziej. Ale jak się zmieni kierunek myślenia i zacznie się uśmiechać i myśleć pozytywnie to stan się zmienia na ten fajny. Taki TIP. Warty wypróbowania.

 A jeżeli chodzi o tolerke, to dopiero na tym forum dowiedziałem się że takie coś istnieje. A loty na wiśni, 3CMC u mnie trwały oj oj bardzo długo, miesiącami. A że się miqło nieograniczony dostęp, to wiesz sam jak to jest... dużo by tu pisać...
KONCZE NA TYM Smile
POZDRO


RE: Sample Packi, zestawy, mysteryboxy. GDZIE? KTÓRE? ZAWARTOŚCI! - kot_kreskowy - 25.04.2023

C84S 
Przepięknie to wszystko ująłeś😁
POZDRO MORDO🤘