Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-FDCK vs O-PCE. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Dysocjanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: 2-FDCK vs O-PCE. (/showthread.php?tid=2068)

Strony: 1 2


2-FDCK vs O-PCE. - Czeslawo - 28.03.2023

Możecie napisać jakie są różnice między dwoma powyższymi substancjami ? Ma ktoś doświadcznia w tym temacie ? 

Poszcie co wiecie.  Smile


RE: 2-FDCK vs O-PCE. - SztywnyMisza - 28.03.2023

Czeslawo 
O-PCE. Z tego co czytałem jest to bardziej stymulujące i ogólnie inne doświadczenie. Zasadniczo są to dwa zupełnie różne związki. 2f jest znacznie bardziej „psychodeliczną heroiną”, a opce przypomina oderwaną amfetaminę


RE: 2-FDCK vs O-PCE. - sebekx9 - 28.03.2023

O-pce dużo wydajniejsze, łatwo hole’a zaliczyć 
2-Fdck bardziej user friendly


RE: 2-FDCK vs O-PCE. - PUDZILLA - 28.03.2023

2fdck jest zblizone w dzialaniu do ketaminy, odlot, ciekawe oevy, 

o-pce to taki jungle dyso, ja po przerobidniu w nic cwiary bylem w amazonskiej dzungli, maczeta przebilajem sie przez krzaczory, ogolnie jak ktos ogladal Narcos i wie jaka tam flora, to wlasnie takie rzeczy widzialem, a na koniec poszedlem grzecznie spac przykrywając się dywanem :W


RE: 2-FDCK vs O-PCE. - Wargod2633 - 09.06.2023

Próbowałem 2fdck snif 60 mg i jak dla mnie to trzeba lubieć i trochę przerobić pewnie, po godzinie dorzutka też 60 mg (nie potrzebnie). (Lolek z haszem) też nie był dobry pomysł hehe.  Nie dam rady tego opisać jeszcze


RE: 2-FDCK vs O-PCE. - Czeslawo - 24.06.2023

Wargod2633 Dla mnie pierwsze zapoznanie się z 2-FDCK to jak crash test maluch ze ścianą.  Podobno kultowa


RE: 2-FDCK vs O-PCE. - RaeminGhos - 25.06.2023

Dla mnie 2-fdck jest subtelniejsze w działaniu, wiruje w głowie jak po alkoholu, mniej klatek na sekundę w zestawieniu z o-pce. W o-pce jest wrażenie częstszego odświeżania danej klatki, co daje wrażenie spowolnienia jakbyście oglądali film na yt w 0.75x lecz bez ścinek w obrazie.
Przy 2-fdck czuję większe wydzielanie śliny niż w przypadku o-pce
Przy o-pce łatwiej o ego death
O-pce to wrażenie "speedującego" dyso
2-fdck daje więcej przestrzeni do analizy myśli
2-fdck daje mniej stabilności przestrzeni
Zjazd przy 2-fdck daje Ci podwójne widzenie, jakby przy o-pce łatwiej skupić wzrok w danym punkcie. O-pce natomiast Ciebie dłużej przykuje do łóżka, ja czułem ogromne zmęczenie, a 2-fdck mnie mobilizował, żeby jeszcze pod koniec działania wyjść na spacer czy coś.


RE: 2-FDCK vs O-PCE. - Czeslawo - 25.06.2023

RaeminGhos  Dzięki za tak szczegółowe porównanie obu substancji. Zaciekawiłeś mnie tymi różnicami.  Smile


RE: 2-FDCK vs O-PCE. - KiszczaK - 28.06.2023

2 FDCK w malutkich dawkach to mnie odprężalo, w większych już odklejało. 
Dziwne uczucie ze poza moja głową dzieje się coś Ci tyczyło mnie, ale nie miałem wpływu na to, takie odczucie nieporównywalne do innej substancji, oprócz O PCE, bo ta substancja wyjebała mnie w parę sekund sniffem w jakiś paranoiczny stan. 
I różnica jest diametralnie wielka, odklejenie, dysocjacja lvl very hard dla mnie.


RE: 2-FDCK vs O-PCE. - horsii - 28.06.2023

KiszczaK nic dziwnego, O-PCE jest też stymulantem. Jak się wie z czym ma do czynienia, to jest to jedna z lepszych arylek dostępnych.