Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Trip raporty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT (/showthread.php?tid=208)

Strony: 1 2 3


RE: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - ProducentRC - 20.04.2022

Wjechało jak dwie piguły pod ciepłą cherbate


RE: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - PUDZILLA - 20.04.2022

(20.04.2022, 10:07)ProducentRC napisał(a): Wjechało jak dwie piguły pod ciepłą cherbate

dwa tysiące dwieście dwie


RE: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - Kajabuza - 03.05.2022

Gdzie to dostać? Podobno kultowa

"Katharsis (z greckiego katharsis, jest precyzyjnie zdefiniowany jako oczyszczenie) – przeanalizowałem cały własny charakter i przeszłe wydarzenia. Patrząc na to ile zdrowia, pieniędzy, motywacji, możliwości ścieżek rozwoju, zmarnowanych szans i neuroprzekaźników przez przeszłe życie wytrwoniłem… WSTYD, hańba, ogromny żal do siebie. Pora wziąć się za siebie, spełnić swoje dream come true."

Właśnie tak mam (plus inne fizyczne nieprzyjemności do tego) jak zapale chociaż Buszka natury z tym, że może to kwestia charakteru to poczucie mnie wpędza w chęć samobójstwa wręcz i najgorsze uczucia jakie znam. Tak na marginesie.


RE: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - PUDZILLA - 04.05.2022

(03.05.2022, 19:47)cleankajabuza napisał(a): Gdzie to dostać? Podobno kultowa

"Katharsis (z greckiego katharsis, jest precyzyjnie zdefiniowany jako oczyszczenie) – przeanalizowałem cały własny charakter i przeszłe wydarzenia. Patrząc na to ile zdrowia, pieniędzy, motywacji, możliwości ścieżek rozwoju, zmarnowanych szans i neuroprzekaźników przez przeszłe życie wytrwoniłem… WSTYD, hańba, ogromny żal do siebie. Pora wziąć się za siebie, spełnić swoje dream come true."

Właśnie tak mam (plus inne fizyczne nieprzyjemności do tego) jak zapale chociaż Buszka natury z tym, że może to kwestia charakteru to poczucie mnie wpędza w chęć samobójstwa wręcz i najgorsze uczucia jakie znam. Tak na marginesie.
po buchu dostajesz oczyszczenia, gdzie taki towar dostane?


RE: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - Kajabuza - 04.05.2022

(04.05.2022, 06:20)PUDZILLA napisał(a): po buchu dostajesz oczyszczenia, gdzie taki towar dostane?

Chyba prędzej ubrudzenia, nie chcesz się tak czuć Podobno kultowa


RE: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - Alkopoligamia - 04.05.2022

Ciekawie musi to wyglądać z punktu widzenia osoby , która tego nie brała xD Gdybym wiedziała tylko jak się zachowujesz raczej bym nie spróbowała tej substancji ale z opisu przeżyć robi się bardzo ciekawie... ;D


RE: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - PUDZILLA - 04.05.2022

(04.05.2022, 12:43)Alkopoligamia napisał(a): Ciekawie musi to wyglądać z punktu widzenia osoby , która tego nie brała xD Gdybym wiedziała tylko jak się zachowujesz raczej bym nie spróbowała tej substancji ale z opisu przeżyć robi się bardzo ciekawie... ;D

staralem sie jak najbardziej i jak najczulej oddac potege doznan jakie przezylem, sam raport pisalem okolo dwie godziny, nie liczac czasu, ktory poswiecilem na to, aby ogarnac terminologie slow, ktore by opisaly moja bombe


RE: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - Alkopoligamia - 04.05.2022

(04.05.2022, 12:47)PUDZILLA napisał(a): staralem sie jak najbardziej i jak najczulej oddac potege doznan jakie przezylem, sam raport pisalem okolo dwie godziny, nie liczac czasu, ktory poswiecilem na to, aby ogarnac terminologie slow, ktore by opisaly moja bombe

Czuć tą staranność i chęć ukazania jak największej magii całej podróży. Czy jest to substancja z , której można korzystać częściej czy raczej jedna przygoda wystarcza na dłuższy czas ?


RE: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - PUDZILLA - 04.05.2022

(04.05.2022, 12:58)Alkopoligamia napisał(a): Czuć tą staranność i chęć ukazania jak największej magii całej podróży. Czy jest to substancja z , której można korzystać częściej czy raczej jedna przygoda wystarcza na dłuższy czas ?

jak zadbasz o s&s, to jedna podroz wystarczy Ci do konca życia

od tamtej chwili kilka razy bralem 5meodmt, ale bardziej rekreacyjnie, inne roa i mniejsze dawki, ale tamta podroz byla jak przebudzenie, nie ma w moim zyciu chwili, ktora by mi bardziej otworzyla beret


RE: Mamma mia! Co ja robilem tyle lat - 5-MeO-DMT - KACPER - 04.05.2022

Swietny tripraport, dalbym plusika!