Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia (/showthread.php?tid=2081)

Strony: 1 2


RE: Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia - Beeniepatu - 09.04.2023

PUDZILLA swinie zawsze zastepowane sie innymi swiniami. Tak wygladaja wlasnie zmiany - a tak naprawde na oczekiwane wzgledem deklaracji zmiany.

To nie polityka decyduje w sprawach o tzw. monopol. Decyduje uklad trzworzacy monopol.


RE: Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia - DwDPzN - 09.04.2023

Tylko że folwark zwierzęcy to satyra komunistycznego państwa, a konfederacja jest największym wrogiem socjalizmu. 

Za dzieciaka się mówiło "jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz" 
Więc pora na nowe  Cool


RE: Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia - kot_kreskowy - 10.04.2023

Tylko  że komunistyczne państwo, już samo w sobie jest jedną wielką satyrą.

Jak mawia starszy pan z muchą;
"Socjalizm to ustrój, w którym bohatersko walczy się z problemami całkowicie nieznanymi w innym ustroju"


RE: Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia - Beeniepatu - 10.04.2023

DwDPzN dla porzadku, wspomniana powiesc nie jest o komunizmie, tylko totalitaryzmie - to swa dwa osobne pojecia 😎 Mnie jednak nie chodzilo o ten aspekt, tylko o glosne zapowiadanie zmian, ktore potem nie nastepuja tak glosno, jak byly zapowiadane. Zwlaszcza w obszarach gdzie rzadza lobby, potentaci, monopolisci. Gdzie interes finansowy jest wazniejszy od spolecznego. Tego nie zmieni wymiana z tych z prawo na lewo; z  konca do przodu, czy ze srodka na skrajne prawo.

A swoja droga, to kazdy ma prawo popierac kogo chce. Jednak kwiatki takie jak mowienie o zakazie cywilnych rozwodow, bo to jest odbieranie wolnosci wyboru temu, ktory malzenstwo zawarll, pozwala miec watpliwosci co do stabilnosci pozostalych gloszonych postulatow 😎


RE: Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia - PUDZILLA - 10.04.2023

Beeniepatu u nas to vsie chyba układ w Mgdalence nazywało, mam racje?


RE: Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia - Wargod2633 - 30.04.2023

Ale zdrowie... Panowie ja naprawde chcial bym wiedzieć co trzymam w ręce, pojsc do sklepu wybrac zaplacic nawet podatek. Przecież na takich zagraniach czarny rynek kwitnie. Jaki kurwa minister zdrowia.

Mnie to w ogóle rozpierdala tr karanie sciganie za posiadanie czegoś na wlasny użytek .


RE: Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia - Paktowski - 01.04.2024

I tak nic z tego teraz już nie wyjdzie. Mamy Tuska, który jak wiadomo jest "folksdojczem" xD
Skoro Niemcy, dokładnie od dzisiaj, legalnie mogą jarać, to na pewno u nas nie zabronią tego chociażby w celach medycznych.


RE: Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia - Ferdzio Kiepski - 02.04.2024

tak tak,, niech blokują wyjdzie na to że emeryci nawet nie będą mogli się leczyć czymś dobrym tylko będą im wciskać skurwiela! Podobno kultowa
zawsze tak jest.. może widzą Tongue że dużo tego idzie i że jest poprawa! A im na pooprawie nie zależy tylko na tym żeby stan się utrzymywał w takim stanie jakim jest.. bo jaki wtedy z tego zysk skoro pacjent wyzdrowieje? bo mi się wydaje nikły Podobno kultowa nie tylko mi


RE: Koniec e-recepty na medyczną marihuanę? Znamy opinię ministra zdrowia - H33R - 13.04.2024

No cóż, import z Israhell lub Deutschland, Deutschland üb... pozostaje. Lecę głosować.