Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Postawiłem namiot w Biedronce XD - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Trip raporty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Postawiłem namiot w Biedronce XD (/showthread.php?tid=2086)

Strony: 1 2 3 4 5


Postawiłem namiot w Biedronce XD - kot_kreskowy - 10.04.2023

Wakacje w zeszłym roku były cudowne z wielu powodów.
Jednym z nich była cudowna, wręcz wybitna jakość 3cmc pablo😁
Urlop, na dworze słońce wypala wszystko żywym ogniem piekielnym a w telefonie znajomy dźwięk maila😎
Bez spoglądania na to technologiczne gówno ubrałem najluźniejsze spodenki jakie wykopałem w szafie coby się jaja nie zagotowały w tym piekle, zarzuciłem sandały oraz plecak na późniejsze zakupy i niczym bełt wystrzelony z kuszy wypierdoliłem z chaty obierając najkrótszą drogę prosto do ćpunomatu.

Droga do ćpuńskiej skrzynki wiedzie promenadą wzdłuż jeziora i ciągnie się prawie dwa kilometry, więc po drodze zdążyłem wypić zimnego browara, wkurwić atakującego mnie łabędzia i pierdolnąć klocka w krzakach😁, a 20 minut później stałem już w kiblu na dworcu krusząc kamulce od El Patrona.
Poszła laga i tuż za nią duuuża bomba😎
Skitrałem zestaw szybko do plecaka i zostało już tylko zrobić zakupy w pobliskiej biedrze i do domku.

Przeszedłem przez skrzyżowanie, wbijam do biedry, po plecach przeleciał przyjemny chłodek. Dobra nasza – mało ludzi więc szybko pójdzie.

Wbijam na dział mięsny po karkuweczkę na grilla, po lewej stronie dwie staruchy trzepią chłodnie w poszukiwaniu kurczaka w promocji, po prawej ekspedientka wykłada ciastka do boxów, a naprost mnie na końcu alejki ujrzałem cudo❤️
Max 25 lat, włosy spięte w kucyk, białe króciutkie spodenki, pośladki nieśmiało chcą wyjść na zewnątrz, a na nóżkach cieniutkie prześwitujące i jeszcze bielsze zakolanówki, no kurwa istna bogini😍😍
Chuj wie po co babom w taki gorąc przedłużane skarpety na nogach, ale to była akurat ostatnia rzecz, o jakiej chciałem wtedy myśleć😎

Stanąłem jak wryty na środku tej alejki jakby mnie sam szatan widłami dźgnął i czuję, że właśnie ładunek bombowy w mym brzuszku eksploduje🔥🔥🔥
Fala euforii była olbrzymia, przechyliłem do tyłu głowę by przełknąć zbierającą się w mym szczerbatym pysku ślinę i uniknąć pawia na środku jebanej biedronki, jednocześnie starając się ustać na nogach😎
Opuściłem głowę, w uszach dzwoni od zalewu eufo, przed oczami tylko ta śliczna gruszkowata pupa, starucha z lewej z kurczakiem w rękach pierdoli coś do mnie i czuję, że te luźne wcześniej spodenki zaczynają się znajomo naprężać...
Tak, bydlak eksplodował😂
Laska się odwraca, patrzy na mnie, ja na nią a na jej twarzy wielkie XDi śmiech
Rzuciłem tylko przez całą alejkę:
– śliczne nóżki
po czym obracając się na pięcie wypierdoliłem z tamtąd jak z procy poprawiając między regałami wacława😂

W tamtej biedrze nie robiłem później zakupów przez kilka miesięcy i o całej tej przypałowej akcji bym zapomniał, gdyby nie tamta ekspedientka, która kilka dni temu, wydając mi resztę, szepnęła:
– Oo, pan od namiotu😎


RE: Postawiłem namiot w Biedronce XD - PUDZILLA - 11.04.2023

szkoda, ze wagi nie bylo, spoko anegdotka


RE: Postawiłem namiot w Biedronce XD - CLINT EASTWOOD - 15.04.2023

Smile ja w tym wszystkim podziwiam najbardziej fakt że po przyszczurzeniu koleżko w głowie miałeś grill i karkówkę. Mi kompletnie obrzydza jedzenie walenie a w tej sytuacji jedyne co bym miał w głowie to samotny pokój i walenie haha ;D


RE: Postawiłem namiot w Biedronce XD - kot_kreskowy - 17.04.2023

CLINT EASTWOOD 
I masz całkowitą rację, w większości przypadków tak się kończy. U mnie też😁
Od samego rana był plan na grilla i pyszne żarcie, a trójeczka miała być tylko dodatkiem.
Ten wpis to realna karykatura ludzkich zachowań po przyszczurzeniu😎


RE: Postawiłem namiot w Biedronce XD - xumbo - 17.04.2023

Widzę, że nie tylko mnie jarają te zakolanówki u kobiet. Spoko trip raport.


RE: Postawiłem namiot w Biedronce XD - Yalasek - 17.04.2023

Hehe zakolanoweczki hehe


RE: Postawiłem namiot w Biedronce XD - kot_kreskowy - 17.04.2023

Aaaaa, wy świntuszki😎


RE: Postawiłem namiot w Biedronce XD - CLINT EASTWOOD - 18.04.2023

Smile Zakolanówki samoniszki pończoszki kogo to nie jara? https://cdn.shopify.com/s/files/1/0099/1271/3282/products/uniwersalne-ponczochy-samonosne-lovita-pl-851_800x.jpg?v=1676617926


RE: Postawiłem namiot w Biedronce XD - Twilight Sparkle - 29.04.2023

Sama często noszę zakolanówki ale niestety jestem brzydka i gruba więc nie liczę na takie reakcje xDDDDD i wcale nie jest tak gorąco jak się wydaje jak są z dobrego materiału xDDDDD


RE: Postawiłem namiot w Biedronce XD - wwojtuss - 30.04.2023

nie dziwie sie w sumie, zakolanowki to banger nad bangery xD