Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
GBL - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: GBL (/showthread.php?tid=2096)

Strony: 1 2 3 4


GBL - kot_kreskowy - 18.04.2023

Jest to substancja, występująca głównie w postaci płynu, czasem proszku.
Jest to depresant i działa uspokajająco, eforycznie oraz potężnie podbija libido.
Szeroko stosowana w środowiskach tęczowych, choć nie tylko.


Substancja wymaga BARDZO PRECYZYJNEGO dawkowania a przedawkowanie, o które tutaj nietrudno, wiąże się z najsurowszymi konsekwencjami, dlatego do dawkowania niezbędna jest precyzyjna strzykawka(bez igły- chodzi o odmierzenie, nie i.v.)
ROA: oral
Ogólnie przyjęte dawkowanie to od 0,5–1,5 ml
Moc tego może być różna i zaleca się stosowanie przerw pomiędzy dawkami minimum 2 godziny.
Peek występuje po około 20minutach i trwa go godziny, chociaż całość trwania fazy to nawet do 4 godzin.
Spodziewane efekty użycia to euforia, zrelaksowanie, znacznie podniesione libido oraz może wystąpić efekt bycia lekko pijanym.

UWAGA!!!
MIESZANIE TEGO Z ALKOHOLEM TO PROSZENIE SIĘ O ŚMIERĆ!!!
Alkohol silnie wzmaga działanie kropli i może to doprowadzić do silnych wymiotów, zapaści, śpiączki a nawet śmierci!!!

Informacje nt gbl/ghb zaczerpnąłem ze strony chemsex.pl i można tam poczytać więcej o tej substancji.


RE: GBL/GHB - LOBO - 08.08.2023

Mialem stycznosc z dwiema substancjami GBL i BDO...Gbl dziala intensywniej mocniej i mniejsze dawki  bdo slabiej i wieksze dawki potrzebuje...ogolnie nie polecam w ciagach lub funkcjonowanie na tych substancjach a juz na pewno nie prowadzenie samochodu! szybko mozna przesadzic i stracic swiadomosc miec tak zwanego "dzieciola"wyglada sie dla ludzi patrzacych z boku niczym kablarzWink...substancja idealna jako asystent/wspomagacz do bialych proszkow czy piksow...w razie za duzej fazy  fajnie uspokaja i wyrownuje...tez znakomicie lagodzi zejscie albo jak masz wkurwa to luzuje Wink


RE: GBL - Demilich - 12.08.2023

Piłem giebla, dość dawno. Fajna faza, trochę euforyczna.
Dawkowanie 1-2.5 ml odmierzane strzykawką. Smak okropny, piłem z zatkanym nosem jednym haustem (wymieszane w 250ml soku) i od razu popić, zagryźć.

Nigdy nie miałem odciny, ostrożnie dawkowałem.

Szur nr 1 wypił tam z 1.5 a później zachwycony dowalił znowu. Rzygał jak kot.

Szczur nr 2 zajebał chyba ze 3ml (chudy organizm), zasnął na 3 godziny. Notował bardzo fajne sny.

Pani szczurzyca wypiła też dużo, poszła spać. Obudziła się po 3 godzinach "Daj jeszcze raz", poszła znowu spać.

Ogólnie to dość żrące jest bo to trochę rozpuszczalnik. Sprzedawane jako płyn do mycia felg. No i tak jak piszą, pod żadnym pozorem nie mieszać z alkoholem bo depresja układu oddechowego.


RE: GBL - RadioMR - 24.08.2023

Gdzie aktualnie można nabyć kilka ml "giebla"? Czy występuje w postaci piguł?


RE: GBL - wwojtuss - 26.08.2023

RadioMR  slyszalem o jakims sprzedawcy na H, ale to dosyc dawno temu, trudno o giebla strasznie. szybciej, bezpieczniej i po prostu lepiej lepiej zamowic sobie 1,4-BDO z polaury chociazby, bo na allegro niby tez jest, ale raz dostaniesz butle ktora faktycznie klepie, raz dostaniesz jakas wymieszana ze dawki sa 2-3x wieksze niz z tej pierwszej, dobrej butli - polaura sprawdzona, normalny legalny sklep z odczynnikami chemicznymi z reszta


RE: GBL - horsii - 23.10.2023

Ostatnio po długiej przerwie od męczenia GABA B wypiłem sobie łącznie paredziesiąt ml giebla. Zdążyłem zapomnieć, jakie to kurwa jest dobre. Z braku laku można się napić BDO, ale do G to to nie ma podjazdu.


RE: GBL - kot_kreskowy - 07.11.2023

Dobry,
Legendarny smok okazałbyć się muchą i to taką z urwanym skrzydłem i rozjebaną dupą...
Uwaga! Giebeel leci xd

Mucha hahaha😂 Dajcie mi kurwa coś co klepie.
Ponoć G to ta słynna "pigułka gwałtu" ?
W takim razie współczuję gwałcicielowi kosztów, bo musiałby mieć tego chyba całe wiadro😎

Nie wiem, może ilość prochów, które wjebałem stłumiło działanie G no ale kurwa, serio szału nie było.
Spodziewałem się solidnego pierdolnięcia a dostałem pierdnięcie komara. Jedynie w połączeniu z nepem podbiło libido, które i tak już było wysoko po samym nepie.

Szczerze? 3cmc Duszkowe oraz hexen Escobara bardziej wywalają kutasa oraz libido do góry a niżeli krople.
A mało tego nie wjebałem, bo w 3 dni ok 40ml.
Dobrze, że ten hex wpadł, bo chociaż stłamsił posmak rozpuszczalnika, który siedział mi na gardle od drugiego dnia testów.

Dawkowanie zacząłem od 2,5ml a kończyłem na 5ml trzeciego dnia.
Po tej piątce było już ciekawie, bo w połączeniu z hexem ni z stąd ni z owąd wzięło mnie na tańce Podobno kultowa
Poważnie, kręciło mną ostro, lekkie zawroty głowy, po jakimś czasie się ocknąłem z tego tanecznego letargu i wtedy wjechała konkretna pizda: zalało mnie potem, obaliło mnie na kanapę i zasnąłem wpizdu.

Żeby nie ta pizda na koniec, to nie byłoby żadnych przyjemnych fajerwerków, no może jeszcze to podbicie libido gdy łyknąłem to z wciągnięciem nepa.


Acha, i jeszcze jedno, w dwóch miejscach skapnęło mi to na malowaną szafkę, to farba się kurwa zbąblowała i odeszłaPodobno kultowa

Zostało jakieś 10ml, wyjebałem to wchuj.
Nie podeszy mi kropelki ani działaniem ani nie dały jakiegoś pierdolnięcia.
Szału nie ma.

Takie 6/10


RE: GBL - Lifeisbrutal - 07.11.2023

A jakie dawki bezpieczne dla osób które nigdy nie miały do czynienia z tym? Chodzi mi o fajne działanie substancji a nie krzywą akcje o ile można złapać po czymś takim. Jestem w tym kompletnie zielony jakby ktoś mógł wytłumaczyć


RE: GBL - LOBO - 07.11.2023

To zależy kwestia tego jak będziesz czuł że Ci zeszło to możesz przyjąć.Ogolnie po jakiś niby 2 godzinach "ksiazkowo" Na początek  1ml z strzykawki odmierzone Bardzo wazne abys dokładnie wymierzał nie na "oko". Potem 1.5 ml. Gościu na pierwszy raz wziął 3ml no i mial niezbyt zacne loty. Ważne są odstepy bo można łatwo załapać  "Dzięcioła";-)


RE: GBL - kot_kreskowy - 07.11.2023

Lifeisbrutal 
Zanim podejdziesz do testów zrób konkretny risercz nt tego gówna bo to substancja na pewno nie dla każdego.
Żadnego alko z tym na melanżu, to kurwa przedewszystkim!!! Serio. To proszenie się o wizytę na SORze.
Dawkowanie G to też taka trochę loteria i za każdym razem działało różnie mocowo. Trochę na pewno inne dragi mi namieszały w fazie ale czułem wyraźne różnice podczas różnych dawek.
Dla jednego minimalna dawka to będzie 2ml, a innego zabierze to na sor.
Jeśli na coś chorujesz to na Twoim miejscu bym to odpuścił.
To tylko moja sugestia, sam brałem to pierwszy raz więc nie mam doświadczenia, ale nie mam zamiaru go budować i osobiście odradzam ten produkt. 
Efekty są mizerne a ryzyko, że coś może pójść nie tak jest o wiele większe niż przy normalnych prochach.