Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=21)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - KiszczaK - 27.02.2023

Będę pierwszy raz testować to Cherry i jestem ciekaw jak wypadnie. 
Przerwa od RC prawie dwa miesiące, od euforykow to już chyba 4 miesiące i okaże się co to za wynalazek Smile


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - fiodor - 27.02.2023

Wcześniej wszyscy pisali, że głównie to 3cmc. Wtedy moze i tak. Teraz mam wrażenie, że na pewno nie, a jeśli już to mała część. Za bardzo stimuje, nie ma smaku/zapachu chlora, ani konsystencji. Poza tym znieczula mordę, nie pamiętam czy wcześniej też tak było.


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 27.02.2023

No właśnie mnie zastanawia jakby to zadziałało na osobę która głównie zażywa chlory.Nie byłoby to za słabe? Kiedyś ktoś mi tak powiedział,że będzie lipa.Stąd to pytanie


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - mati54 - 27.02.2023

Reki sobie bym nie dal uciac czy w tym co testowalem miesiac temu te wyrazne kamyczki ktore pekaly pod karta to 3cmc ale znikad te wnioski ludzie nie wysnuli, nos zapycha ale drapie dosc dyksretnie, trojka pablo drapie solidnie, idzie wyczuc nutke wisni ale bardzo dyskretnie, dla osob nowych jak pisalem juz dawno produkt fajny na start. Dla mnie jak i pewnie dla wiekszosci osob z forum bedzie to produkt dosc malo wydajny. Zalezy czego oczekujemy od produktu.


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Aladina - 10.03.2023

mati54 też zauważyłam zmianę sortu, ten zdecydowanie mocniejszy w działaniu i wyczuwalny intensywniejszy posmak aromatu wiśniowego, przypominający stare lata.
Zadowolona z produktu.
Polecam


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - fiodor - 11.03.2023

Aladina ten sort o którym piszesz to z kiedy był ?


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - tome3eqkks - 21.04.2023

Ktoś ostatnio drylował jakieś wiśnie? 

Jak z mocą Cherry obecnie?


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - KiszczaK - 02.05.2023

Na początku marca miałem cherry i muszę przyznać że szkoda mojego styranego nosa.
Efektów praktycznie zero,sorry,śluzówka styrana.
Może na mnie to tak podziałało,ale dla mnie to nie jest odczynnik.


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - fiodor - 02.05.2023

Widać, że wiśnia już straciła popularność wraz ze zmianą mocy/składu


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Maniek - 02.05.2023

(10.03.2023, 21:51)Aladina napisał(a): mati54 też zauważyłam zmianę sortu, ten zdecydowanie mocniejszy w działaniu i wyczuwalny intensywniejszy posmak aromatu wiśniowego, przypominający stare lata.
Zadowolona z produktu.
Polecam

Aladina pisała o mocniejszym sorcie w marcu, a inna osoba pisze, że również w marcu testowała i efektów praktycznie zero? Smile  Kiszczak, Ty w podobnym tonie pisałeś jakiś czas temu bodajże na czacie o hexie analogu Smile , że prawie brak działania, a sporo osób pisze, że wypierdala z kapci i żeby uważać z dawkowaniem. Trochę dziwne są tak skrajnie różniące się opinie.