Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=21)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - baskabarbara - 10.06.2023

Chłopaki spokojnie nie zrozumieliscie. Mi chodziło tylko czy ten zapach wisienki jest taki intensywny jak w liquidach do e-papieros. Przepraszam za niedomówienie Smile


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Chochlik - 10.06.2023

KiszczaK 

Po pierwsze, to nie jest to coś, tylko pyszna wisienka.

Po drugie, czy to miało smak wiśni?


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - C84S - 10.06.2023

Czuć aromat wisienki. Bardzo przyjemny, jak się powącha to w głowie załancza się myśl: to jest ten zapach Smile


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - fiodor - 11.06.2023

Właśnie nie kumam Cię KiszczaK . Jak można wiśnie z czymkolwiek pomylic skoro czuć ta wiśnie ?  Podobno kultowa


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Escobar - 11.06.2023

Kiszczak nigdy nie dostal odemnie cherry, jezeli ktos ma watpliwosc czy to cherry to znaczy ze to nie cherry, wystarczy powachac Smile Cherry bardzo mocno pachnie wisnią. Przestan krytykowac bezpodstawnie produkt ktorego nawet nie próbowałes !


Nie pasują ci nagrody ???????  Mam nadzieje ze rozumiemy sie co w zwiazku z tym zrobimy wiec radze hamuj emocje


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - KiszczaK - 11.06.2023

Escobar  pasują mi nagrody i zakończmy już temat,wszystko gra i następnym razem upewnię się co to za produkt...


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 11.06.2023

KiszczaK jak mogles pomylic zapach czegokolwiek innego z zapachem wisni? nic innego na sklepie nie ma nawet zapachu owocowego oprocz cherry coke XD


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Chochlik - 01.07.2023

Pablo Cherry Coke Review



Obiekt czysty jak łza od ponad 30 dni. Wcześniej w maju uliczne 3cmc parę raz, wcześniej przerwa pół roku.

Aplikowano 250mg noskiem. Brak aromatu! Pierwsze niemiłe zdziwienie, zero smaczku, a po to się kupuje Cherry :/.

Działanie aktywuje się około 5-10 minutek, ale już po kreseczce coś czuć, że wlazło to co trzeba 🤩🤩

Szybko pojawia się lekkość i euforia. Jest super przyjemnie. Ochota na pogadankę i zrobienie czego. Chyba wejdę na japko xD

Humorek serio w pytkę. Podoba mi się ten ketonowy humorek, osiągalny na trójce i czwórce. 



Oceniam :

Działanie 10/10

Euforia 10/10 taka lekkaaa

Stymulacja 6/10 lekki speedzik i motywacja

Smak: 0/10 WTF 😥😥😥


Ja oceniam bardzo pozytywnie. Zdecydowałem się na oceny cząstkowe, bo przez brak smaku nie jestem w stanie wystawić wysokiej oceny ogólnej xD


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 02.07.2023

Chochlik  Właśnie szukałem info o wiśni obecnej.  Dzięki. Smile

Możesz tylko jeszcze napisać o czasie działnie i jak libido ?


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Szarlatan - 03.07.2023

dobre libido jest po tej wiśni i nawet długo trzyma Czeslawo