Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=21)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - wiktororban - 22.10.2023

Ok. Trzeba stestowac


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Mef123 - 16.11.2023

Czy te cherry jest na 3cmc i czy jest posmak gumy balonowej?


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - wiktororban - 16.11.2023

Jest zapach wiśni jak sama nazwa wskazuje...gdyby był zapach gumy balonowej prawdopodobnie nazywaloby się Pablo Bubble gum coke..prawdopodobnie jest na 3cmc


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Mef123 - 26.11.2023

Rakieta wylądowała
[Obrazek: IMG-20231126-083538.jpg]

Nagroda o wysokości trzych gr dotarła dawka:170mg 

Tolerancja dwa tygodnie bez klefa
Opis 
No więc tak substancja aktywna w 100% może nie rewelka ale przypomniało mi to stare dobre czasy aż się leska w oku kręci   :_) sprzęt nadaję się do wyjścia do znajomych jak i do rodzinny sort jest średni takie 5_10 u mnie pojawił się strzeloscisk lekki podkreślam że miałem mała przerwe w RC i narkotykach fajnie sprzątało mi się po tym biuro i słuchało Muzyki ♥️
Polecam ten sort
Co do speed'a jest lekki a euforia trochę mniejsza pobierać póki się nie skończyła  Podobno kultowa


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - budynmalinowy - 30.11.2023

Jest wyczuwalny aromat wiśni? Czytałem parę opinii w których użytkownicy deklarowali brak zapachu lub jedynie delikatny


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 30.11.2023

Dla osoby która głównie wali klefa będzie to dobre będzie klepać czy słabo wejdzie? Jak myślicie zainteresuje mnie ten profil działania substancji skoro głównie obchodze się z klefem? Dajcie znać nigdy tego nie próbowałem a jestem otwarty na nowe substancje


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - horsii - 30.11.2023

Przecież to metaklefedron. Jak ciągle walisz ketony to nie wydawaj na to pieniędzy bo tylko je zmarnujesz.


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Mef123 - 30.11.2023

budynmalinowy jest aromat wiśni nie zawodzisz na pewno jest inny niż z stacjonarek hindupoint ale jest op fajnie laski po nim przyna oczkami jakby był z domieszką alfy albo nepa bomba pobieram za tydzień xd
_____________________4_4_______________
Lifeisbrutal dobrze klepie polecam nie zawodzisz się Podobno kultowa


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - budynmalinowy - 30.11.2023

Pisz wyraźniej bo trzeba się domyślać co masz na myśli,a za odpowiedź co do aromatu dziękuję


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - LOBO - 09.12.2023

Zapach wiśni jest obledny, nęci i kręci jak cukierki. Nienachalna faza. Aplikacja sniffem jest dla mnie nie do przejscia, nieprzyjemna i piekąca jak to w chlorach (dlatego też pozostale dawki w kapsułkach). Według mnie jest to 3CMC z domieszka czegos (oczywiscie moge sie mylic). Dawkowanie zaczelo sie od 200mg. Uwazam, ze warto jednak doplacic i zainwestowac w kuzyna pod postacia Cherry old school na bazie 4MMC.