Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=21)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Supernova - 31.03.2024

Również polecam cherry na imprezkę zes po oczkach nie widać nic.


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Paktowski - 31.03.2024

Odebrane cocolino. Szkoda, że nie ma już tego "Old-school", ale ten też daje radę. Ma przyjemny zapach, a i spływ nie jest tragedią.
Wydaje mi się, że jest robiony na 3-cmc, z nutką tabaki wiśniowej 🍒
Fajny, nienachalny speed, przyjemna gadka i szybki upływ mijającego czasu. Zjeby po 5g solo w dobę brak 💕
Podsumowując, konkrecik, wisienka na torcie 💪
[Obrazek: placing-place.gif]


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - dzony - 03.04.2024

Jak libido po tym ? i bardziej speeduje czy euforyk ?


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 03.04.2024

Przed świetami zwitała do mnie też paka z podarunkiem konkursowym od Escobar - Cherry, wygląda tak:


[Obrazek: wi-nia.jpg]


Wiśnia była pierwszy raz przeze mnie testowana, dlatego kilka info dla Was.

Byłem ciekawy jak działa i klka razy dopytywałem, ale odpowiedzi nie uzyskałem, więc dla dobra nauki i forum wziąłem na ruszt cherry od Escobar   Smile

Zapach intensywny, wiśnia jak kompot wiśniowy świąteczny, bardzo przyjmeny.
Spodobało mi się to, że konsystencja produktu, w zasadzie po wysypaniu jest gotowa do sniffa, kilka ruchów kartą i wiśnowa krecha usypana i gotowa, Pablo o wszystkim pomyślał aby łatwo się kreśliło i wciagało. Wink

Po wykananiu próby uczuleniowej, przeszedłem do ścieżki - 60 mg. Wejście łagodne, spływ lekko gorzki, zmysły mają dylemat, bo wiśania powinna być słodka a tu niespodzianka. Miła niespodzianka bo kilka chwil i włącza sie substancja.
Parcie na dorzutki umiarkowane lub małe u mnie było, nosa nie zapychało,  max. zapodałem 120mg.  Smile

Faza stimowo/euforyczna, wydaje się, że może to być dobre 3-CMC z domieszką czegoś, ogólnie fajnie człowiek się po tym czuje.
Oczy normalne, pomysły nienachalnie krążą po głowie, ochota na seks pojawia sie, ale tak bardziej w tle, zwiększanie dawek = większe libido.
Serce działa tak jakby się energetyka wypiło, (puls większy o 15 - 20 uderzeń) ale efekty lepsze !

Miałem ochotę coś na lapie porobić, zajrzeć do auta i pogrzebać pod maską, spotkałem znajomka i poszlismy oglądać jakieś mma, człowiek zmotywowany i potrafi sie wkręcić w jakąś rzecz.
Działanie zamyka się w 1 - 1,5h - więc jest dobrze.

Ocena to 8 w skali 1 -10.

Pozytwynie się zaskoczyłem Cherry , bo zasługuje na uwagę. 
Mimo, że to nie od Cherry Old School, to jednak jest to dobra substacja gotowa od razu do wąchania, niby taki szczegól, ale zawsze to wygodne i bez potrzeby polerowania blatu.  Smile
Podziękowania dla Escobar za możliwość testów w ramch konkursu. 
Osobiste spotanie z wiśnia zaowocuje jego zamówieniem, bo ta wiśania podeszła lepiej niż dobrze.

Co do reszty jak szybkość lotu, pakowanie, kontakt: bez zmian -  10 /10.   Smile


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - olancucki - 06.04.2024

Cherry dla zaawansowanego badacza będzie niestety zbyt słabe :-( produkt słaby jak dla dziecka. 

Ledwo co poczułem jak testowałem. Coś takiego to chyba na pierwszy raz. Wtedy spoko.


RE: Pablo Cherry Coke - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 11.04.2024

olancucki  
Słuchaj powiem bez ściemy, myślę "nie ma old school to ta wiśnia będzie jaka będzie". 

Jednak się skusiłem i powiem Ci, że to było dla mnie mega pozytywne zaskocznie wyrażone powyżej.  Wink
Raz na jakiś czas gości u mnie Meth, A-pvp. Nep, 3-CMC i mimo tego Pablo Cherry Coke zrobiłę robotę bardzo dobrą.

Cenię sobie czas prywatny i bym się nie rozpisywał tyle gdyby było nie - ok, a było bardzo dobre, jeszcze raz podkreślę, że oprócz profilu działania ujęla mnie ta konsystencja, idealnie sporoszowany materiał gotowy do sniffa. 

U.S Army ma takie motto: "Ready to fight tonight" ja bym polecał Escobar zmodyfikować opis na:
Pablo Cherry Coke "Ready to sniff tonight".  Smile